Canavar avcısı dünyasında eritme potası nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

İsteyen: Virginia hasarı
Puan: 4.6/5(75 oy)

Melding Pot, bulabileceğiniz devasa bir kazan Astera'nın tam merkezinde, ana çalışma alanında . Pazara eklenen bu yeni satıcının kilidi, Coral Highlands bölümünün sonu ile Rotten Vale'e ilerlerken bir ara açılır.

Eritme potası nasıl açılır?

Melding Pot'un kilidi açılabilir ★5 Köy Görevine veya ★3 Merkez Görevine ulaştıktan sonra . Bir kez ulaşıldığında, herhangi bir görevi tamamlamanız gerekir, ardından Melding Pot'un kilidi açılacaktır.

Monster Hunter'ın yükselişinde eriyen potu nasıl kullanıyorsunuz?

Bir tılsımı eritmek için:

 1. Bir tüccara gidin ve Melding Pot'u seçin.
 2. Kilidini açtığınız Melding Pots'lardan birini seçin.
 3. Oluşturmak istediğiniz bir zırh becerisi seçin. ...
 4. Yeteneğin gücüne bağlı olarak, sahip olduğunuz herhangi bir üretim materyalini kullanarak farklı bir puan değeri elde etmeniz gerekecek.Eritme potası mı yoksa eritme potası mı?

Eritme potası, birbirine benzemeyen unsurların (insanlar, fikirler vb.) karıştırılmasını destekleyen bir ortam için bir metafordur. Meld, eritmek ve kaynak yapmak kelimelerinin basit bir karışımıdır, bu yüzden belki de tüm bahisler kapalıdır. mesaj potu patlıcan olmak.

Eriyen Moonbow'un kilidini nasıl açarım?

Tüm Melding Pot Seçeneklerinin Kilidini Açma

 1. Yansıtıcı Havuz: Melding Pot'u aldığınızda varsayılan olarak kilidi açılır. Savunma ve direnç becerileri kazanmak için kullanılır.
 2. Haze: Kilidini açmak için Hunter Rank 6'ya ulaşın. ...
 3. Moonbow: Kilidi açmak için Hunter Rütbe 7'ye ulaşın. ...
 4. Wisp of Mystery: Kilidi açmak için Narwa'yı yen. ...
 5. Yeniden doğuş: Kilidi açmak için Narwa'yı yen.

Monster Hunter: World - Eritme Potası Nasıl Kullanılır

41 ilgili soru bulundu

Tılsım MHR'mi nasıl yükseltirim?

Tılsımları Yükseltebilir misiniz? Monster Hunter Rise'da, Artık Tılsımları yükseltemezsiniz . Bu, bir Tılsım üzerindeki becerilerin seviyesini geliştiremeyeceğiniz ve Melding Pot'un rastgele seçimine güvenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Wyverian baskılarını nasıl alabilirim?

Altın Wyverian Baskısı, aşağıdaki listede görebileceğiniz birkaç görevi tamamlayarak güvenilir bir şekilde elde edilebilir:

 1. Tüm Sınırlı ödülleri tamamla (haftalık)
 2. Piscine Researcher ödüllerini tamamlayın.
 3. Endemik Yaşam Araştırmacısı ödüllerini tamamlayın.
 4. Alt seviye Avcılara görevlerde yardım edin.

Parıldayan Streamstones'u nasıl çiftlersiniz?

Pırıl pırıl Streamstone Nasıl Edinilir? Bu malzeme şu şekilde elde edilebilir: Temperlenmiş Canavarlar - Tehdit Seviyesi 3 için Soruşturmaları tamamlamak . Land of Convergence Story Questinden sonra, Avcılar, Kaynak Merkezinde bu Soruşturmaların kilidini açmak için Keşif Gezileri sırasında Temperli Canavarların izlerini bulabilir.

4. Seviye dekorasyonları birleştirebilir misin?

İlk dört ritüel, temel oyundan sadece 1-3. seviye dekorasyonları düşürürken, 4. seviye dekorasyonlar sadece son üç ritüelden elde edilebilir . Çiftler kazanabilirsiniz. Daha nadir süslemeler, yaygın olanlardan daha fazla erime noktası verir.


Bir canavarın temperli olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Soruşturmanın Temperli bir canavar için olduğunu şuradan anlayabilirsiniz: mor anahat . Mor ile işaretlenmiş ekstra soruşturma ödülleri ? Yukarıdaki ekran görüntüsünde, her zaman Artırma için kullanılan Süslemeler veya Akıtma Taşları olacaktır.

Erimenin kilidini nasıl açarım?

Malzemeler üzerinde birleşen Materia'nın kilidini açmak için, ilk görev verenin hemen yanında bulunan görevi tamamlamanız gerekir! Bunun için ön koşul, 19 veya daha yüksek seviyeli bir El Müridi sınıfı .

Yeniden doğuşta nasıl kaynaşıyorsunuz?

Canavar materyallerini kullanmak yerine, Rebirth melds 3 yenisini elde etmek için 20 Tılsımı geri dönüştürüyorsun . Çok fazla Tılsımınız varsa veya Canavar malzemeleriniz azsa, Yeniden Doğuş'a bir şans verin.

MH yükseliş dekorasyonlarını nasıl elde edersiniz?

Yüksek Dereceli görevlerin kilidini açtıktan ve bu seviyede zırh ve silahlar ürettikten sonra, Demirci'de dekorasyon yapma yeteneğinin kilidini açacaksınız. Süsleme yapmaya başlamak için, Demirci'ye gidin ve Dekorasyonlar > Dekorasyon Oluştur'u seçin .


MH yükselişinde gizem perdesini nasıl açarsınız?

Adına sadık kalarak, Gizem Wisp tam da budur - bir gizem. Bu seçeneği kullanarak Talisman'ınıza atanan beceriler rastgeledir ve bazen Haze, Moonbow veya Reflecting Pool seçeneklerinde bulunmayan becerileri içerir. Bu seçeneğin kilidini açmak için, canavar Narwa'yı yen .

İlk Wyverian ritüeli nedir?

Monster Hunter: World'deki İlk Wyverian Ritüeli Üç yeni dekorasyona kadar etkili bir şekilde yeniden toplamak için Akım Taşlarını ve eski dekorasyonları dönüştürmenize olanak tanır . Akım Taşları, tamamlamak istediğiniz ritüel seviyesini belirler. Yani ritüel ne kadar büyükse, ihtiyacınız olan kaliteli Streamstone o kadar nadirdir.

Tılsım örneği nedir?

Tılsımın tanımı, iyi şans getirdiğine inanılan bir nesnedir. Bir tavşan ayağı bir tılsım örneğidir. ... Kötü niyete veya doğaüstü olaylara karşı korunmak veya kullanıcıya iyi şans, sağlık veya güç(ler) gibi bir nimet bahşetmek için giyilen büyülü bir nesne.

En iyi tılsım nedir?

God of War: Her Tılsım, Dereceli

 • 6 Kvasir Tılsımı. ...
 • 5 İhanetin Tılsımı. ...
 • 4 Altın Koruma Tılsımı. ...
 • 3 Heimdall Boynuzu. ...
 • 2 Sinmara'nın Cinder'ı. ...
 • 1 Lanetli Güç Tılsımı.


Aynı tılsımdan 2 tane alabilir miyim?

Adanmış Üye Aynı tılsım yığınından yeniden dövme istatistikleri ancak aynı tılsım etkisi olmayacak yığın. Tecrübe ettiğim kadarıyla, her türden sadece ilk tılsım işe yarıyor, envanter tılsımları çanta tılsımlarına göre öncelikli.

Amerika neden eritme potası olarak adlandırılıyor?

Erime metaforu 1780'lerde kullanılıyordu. Kesin 'eritme potası' terimi, kullanıldıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde genel kullanıma girdi. aynı adlı 1908 oyununda milliyetlerin, kültürlerin ve etnik kökenlerin kaynaşmasını tanımlayan bir metafor olarak .

Amerika Birleşik Devletleri bir eritme potası mı?

Amerika Birleşik Devletleri genellikle bir eritme potası olarak tasvir edilir. ulusumuzun zengin dokusunu oluşturmak için çeşitli kültürlerin ve etnik kökenlerin bir araya geldiği.

Eritme potası iyi mi?

Eritme Potası'na 5 üzerinden 4 yıldız veriyorum. benzersizlik ve eğlencede yüksek oranlar . Ayrıca yiyecek ve içeceklerin kalitesine de yüksek puanlar veriyorlar.