Postaneler zarf satıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Lucio Kozey
Puan: 4.5/5(20 oy)

Özgür Öncelikli Posta zarfları, kutuları ve tüpleri Postanede mevcuttur. Birinci Sınıf Posta kullanılarak kartpostallar, mektuplar, büyük zarflar ve küçük paketler gönderilebilir.

Postane normal zarf satıyor mu?

Pe.usps.com adresinden posta ücretini çevrimiçi olarak hesaplayabilirsiniz. Mektuplar, faturalar, tebrik kartları ve diğer belgeler standart beyaz, manila veya geri dönüştürülmüş kağıt zarflarda gönderilebilir. ... Bu zarflar, kırtasiye ve ön ödemeli Birinci Sınıf Posta kartpostalları ve zarfları ile birlikte Postaneden satın alınabilir.

Postanedeki zarflar ücretsiz mi?

USPS sizi kutularla dolu tutacak, ücretsiz çıkartmalar, formlar ve daha fazlası . Bu önceden basılmış zarflar, Tyvek postaları ve kutuları, Öğeleri Priority Mail ve Priority Mail Express aracılığıyla göndermek için kullanılabilir ve bunlar çevre dostudur. ... USPS, ne kadar sipariş verirseniz verin, tüm bu ürünleri size ücretsiz olarak gönderir.Postanedeki normal zarflar ne kadar?

Edebiyat. Standart boyutlu, dikdörtgen zarf pulları 0,58 dolar . Kare, büyük boyutlu veya alışılmadık şekilli zarf pulları 0,78 dolardan başlar.

İngiltere Postanesi'nden zarf satın alabilir miyim?

Katlanabilir mektupların yanı sıra çeşitli önemli belgeler için zarflar mevcuttur. Yapabilirsiniz bunlardan herhangi birini yerel şubenizden alın .

29 ilgili soru bulundu

Zarf ve damga nereden alabilirim?

Pul Satın Alabileceğiniz Yerlerle İlgili Ayrıntılı Kılavuz

 • 1 – Amazon – Online Pul Siparişi verin. ...
 • 2 – Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi (USPS) ...
 • 3 – Bankalar. ...
 • 4 – Walmart Süper Merkez Mağazaları. ...
 • 5 – Eczaneler – CVS, Walgreens ve Rite Aid. ...
 • 6 – Bir Benzin İstasyonu. ...
 • 7 – Kitapçılar ve Büro Malzemeleri Mağazaları. ...
 • 8 – UPS Mağazaları.

Küçük eşyaları bir zarf içinde gönderebilir miyim?

Birinci sınıf posta USPS yoluyla öğe göndermenin en popüler ve ekonomik yoludur. First Class Mail kullanarak standart kartpostallar, mektuplar ve büyük zarflar ve 15,99 onsa kadar küçük paketler gönderebilirsiniz.

Postaneden sabit oranlı zarfları alabilir misin?

USPS, öncelikli posta kutularını ve zarflarını ücretsiz olarak sunar. Bu öncelikli kutuları almanın herhangi bir maliyeti yoktur, ancak bunları uygun öncelikli posta gönderimi biçimi için kullanmalısınız. Sabit oranlı kutuları herhangi bir postaneden şahsen alabilirsiniz. .

Sabit oranlı bir kutu veya kendi kutunuzu kullanmak daha mı ucuz?

Orta ve Büyük Sabit Fiyat kutuları ücretsiz olabilirken, kendi ambalajınız genellikle gönderiye göre DAHA UCUZ Öncelikli Posta Sabit fiyat , Priority Mail Cubic adlı gizli bir USPS posta sınıfı sayesinde.


Ücretsiz zarfları nereden alabilirim?

Ücretsiz nakliye malzemeleri sunan 4 taşıyıcı

 1. GÜÇ KAYNAĞI. UPS, ABD'de nakliyede en büyük oyunculardan biridir. ...
 2. FedEx. FedEx, ücretsiz FedEx Express ve FedEx Kara nakliye malzemeleri sipariş etmeyi kolaylaştırır. ...
 3. USPS. USPS ayrıca işletmeniz için iyi bir ücretsiz malzeme seçkisi sunar. ...
 4. DHL.

CVS pul ve zarf satıyor mu?

CVS pul satıyor mu? Evet onlar yapar! Ülke çapındaki herhangi bir CVS'de pul satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CVS kasiyerinden bir pul defteri istemek.

Postanede Tyvek zarfları var mı?

Tyvek zarfları USPS.com'dan 10'lu paketler halinde ücretsiz olarak sipariş edilebilir . USPS Tyvek zarfları hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürün sayfasına bakın.

Bir pakete iade adresi yazmazsanız ne olur?

Posta postasında iade adresi gerekli değildir. Ancak, iade adresinin olmaması teslim edilemediği kanıtlanırsa posta servisinin öğeyi iade etmesini engeller ; hasar, posta ücreti veya geçersiz varış yeri gibi. Bu tür postalar aksi takdirde ölü posta haline gelebilir.


6x9 zarf 2020'yi postalamanın maliyeti nedir?

Birinci sınıf posta

1 ons ağırlığa kadar 6 x 9 zarf bir $ gerektirir. 50 birinci sınıf ücret damgası. Her ek ons ​​için 0,21 dolar ödemeniz gerekecek. Yani, 1 ila 2 ons arasındaki ağırlık için size mal olacak 0,71 ABD doları .

2020'de 9x12 zarf postalamanın maliyeti nedir?

2020'de 9×12 zarf postalamanın maliyeti nedir? 9×12 zarfın ilk onsu iki Forever Stamp (1$'a eşdeğer) kullanmalıdır. Ayrıca, ödemek zorundasın her ek ons ​​için 0,20 dolara eşdeğer ekstra pullar .

İade adresini zarfın arkasına yazabilir misin?

İade adresi, davetiye zarfınızın arka kapağında yer alır. ve yanıt zarflarınızın ön tarafı. ... Resmi olarak, iade adresi elle yazılmalıdır, ancak bugün bunun yazdırılması, posta etiketi veya iade adresi damgası kullanılması kabul edilebilir. Geleneksel, modern, gündelik - seçim sizin.

Bir zarf için kaç pula ihtiyacım var?

Legal boyutlu bir zarf için: İki Daima pul (29 Ağustos 2021 fiyat artışlarına göre pul başına 0,58 dolar değerinde) bir ons legal boyutlu zarf (9½ x 15 zarf) postalamak için gereklidir. Standart bir ons üzerindeki her ek ons, posta ücreti olarak 0,20 ABD doları tutarında ek gerektirir.


Posta kutusu olan bir zarfı nasıl doldurursunuz?

Alıcının adıyla, kabaca zarfın ortasına gelecek şekilde bir posta adresi başlatın. Adın altına, varsa bir işletme adı ekleyin. O zamanlar, posta kutusu numarasını ekleyin (veya sokak adresi). Son satıra şehir, eyalet ve posta kodunu ekleyin.

Sabit oranlı bir zarfa ne kadar koyabilirsiniz?

Maksimum ağırlık 70 lbs'dir. Maksimum birleşik uzunluk ve kolan (çevre en kalın kısmın etrafındaki mesafedir) 108' dir. Bir Sabit Oranlı Zarf veya Kutuyu mühürlerken, kap kanatları normal kıvrımlar içinde kapanabilmelidir.

Postanede hangi kutular ücretsiz?

USPS, aşağıdakiler için ücretsiz gönderim kutuları ve zarflar sağlar: Öncelikli Posta ve Global Ekspres Garantili paketler .

Neler sabit oranlı zarf olarak kabul edilir?

Posta Servisi, büyük zarflar, haber bültenleri ve dergilere atıfta bulunmak için 'daireler' kelimesini kullanır. Büyük zarflar ve daireler kelimeleri birbirinin yerine kullanılır. Onlara ne derseniz deyin, daireler şunları yapmalıdır: 6-1/8 inçten yüksek VEYA 11-½ inç uzunluğunda VEYA ¼ inç kalınlığından daha büyük bir boyut .


Zarfa anahtarlık koyabilir miyim?

Kalemler, kurşun kalemler, anahtarlıklar, şişe kapakları ve benzeri tuhaf şekilli nesneler, izin verilmez mektup boyutunda veya düz boyutlu kağıt zarflar, posta parçasının şeklini kolaylaştırmak ve posta işleme sırasında hasarı önlemek için zarfın diğer içeriğine sarılmadıkça.

Bir kağıt parçasını zarfsız postalayabilir miyim?

Katlanmış bir kendi kendine posta göndericisi ciltleme veya dikiş olmaksızın katlanmış tek bir yaprak veya birden fazla kağıt yaprağıdır (iç katlanmış kenardaki dikişler hariç). Harf oranlarına uygundur, ancak bir zarf içinde postalanmaz ve ciltlenmez.

Normal bir zarfta ne postalayabilirim?

Doğru miktarı yapıştırmak için bir pul, posta sayacı veya PC Postası kullanın. Mektuplar, faturalar, tebrik kartları, ve diğer belgeler standart beyaz, manila veya geri dönüştürülmüş kağıt zarflarda gönderilebilir. Ekstra korumaya ihtiyaç duyan ürünler, baloncuklu, dolgulu kağıt veya su geçirmez zarflarda gönderilebilir.