Post malone dorito dövmesi mi yaptırdı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Moshe Conroy
Puan: 4.3/5(8 oy)

Malone'un dövmelerinin çoğu, zevk aldığı tuhaf, komik veya basitçe anlamsız şeylere işaret ederken, henüz Doritos'tan ilham alan mürekkebi piyasaya sürmedi . Marka, birçok yüz dövmesine ek olarak üçgen çipi gösteren bir reklam yarattı, ancak şarkıcı henüz gerçek hayatta takip etmedi.

Dorito dövmesi gerçek mi?

Elbette, dövme yasal değil ama Malone gerçekten bundan ilham alırsa ve bunu gerçekten yapmaya karar verirse şaşırmazdık. İsminin Post Limón olarak değişmesine ek olarak, rapçi yeni favori lezzeti Doritos'u bir yüz dövmesiyle kutluyor.

Doritos Malone sonrası ne kadar ödedi?

Maaş gününe ek olarak, endüstri profesyonelleri Malone'un Doritos ile yaptığı yeni reklam anlaşmasının buna değdiğini söyledi. 2 milyon dolar ve ayrıca Bud Light'ın Super Bowl reklamında yer aldı.Post Malone yüzüne yeni bir dövme mi yaptırdı?

Yeni mürekkebi, yıldızın bir dövme eklemesinden iki aydan kısa bir süre sonra geldi. yüzünün sağ tarafında bir döven tutan ortaçağ eldiveni çene çizgisi boyunca ve çenesine kadar. ...

Malone dövmeleri için pişmanlık duyuyor mu?

Dövme Turunda,' Post Malone pişman olmadığını söyledi -ama bazılarının boyun dövmesinin yaşlı bir adamın arka ucuna benzediğini düşündüklerini kabul ediyor. Post Malone sözünün eridir. 2016 yılında GQ ile yaptığı bir röportajda yüzüne kılıç dövmesi yaptırmayı düşündüğünü gururla duyurdu.

Post Malone Dövmelerini Parçaladı Bölüm 2 | GQ

39 ilgili soru bulundu

Hangi şarkıcı en çok dövmeye sahip?

Guinness Dünya Rekorları diyor Nikki Patterson , Aberdeen'den, aynı müzisyenin en çok dövmesi rekorunu elinde tutuyor. Tırnak teknisyeni, The Real Slim Shady yıldızının ilk dövmesini aldığında 19 yaşındaydı. Şimdi 35 yaşında, toplam 52 dövmesi var ve portreler dahil 28'i müzikal kahramanına dayanıyor.

Her zaman yorgun dövme ne anlama geliyor?

Malone'un 'Her Zaman Yorgun' Dövmesini Gönderin Bin Yıllık Tükenme Kültü . Ne kadar uyursam uyuyayım, daha fazlasını istiyorum . Erken bir uçuş için sabahın erken saatlerinde ya da öğleye yakın uyanmamın bir önemi yok çünkü hareketsizlikten kemiklerim ağrıyor.

Post Malone'un kaç dövmesi var?

1,5 saniyelik bir Google aramasından sonra, neredeyse mutlak bir belirsizlikle söyleyebiliriz ki, bu andan itibaren, hip-hop, trap ve daha pek çok türde sanatçı Post Malone'un şu anda 2021'de 78 tanımlanabilir dövme .

Post Malone'un yüzündeki dövmeler ne diyor?

O her zaman kelimelere sahiptir ve her gözünün altında dövmeli yorgun , sağ kulağına yakın bir bıçak, saç çizgisinde kağıt oynuyor, alnında ve şakağından ağaç dallarında uzak dur ifadesi ve kalp, Playboy tavşanı ve daha fazlası gibi daha küçük tasarımlar.


Post Malone'un gerçek adı nedir?

Austin Richard Post (4 Temmuz 1995 doğumlu), profesyonel olarak Post Malone olarak bilinir, Amerikalı bir rapçi, şarkıcı, söz yazarı, plak yapımcısı ve oyuncudur.

Yeni Doritos reklamındaki adam kim?

Frito-Lay markası yeni bir habanero lezzetini tanıtıyor

Frito-Lay markası, yeni ürünün yayılmasını sağlamak için Kate McKinnon ve Dan Levy bir reklam kampanyasında yer almak için. İkili kısa süre önce Saturday Night Live'da birlikte çalıştı. McKinnon uzun süredir oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Taylor Swift’in dövmesi var mı?

Taylor Swift'in dövmesi yok . Yıllar boyunca vücudunda çeşitli karalamalarla görüldü, ancak bunlar ya geçici dövmeler, kalıcı kalemler ya da düzenlenmiş fotoğraflardı. Taste of Country ile 2012'de yapılan bir röportajda Taylor, kalıcı bir şey taahhüt edebileceğimi sanmadığımı itiraf etti.

Post Malone'da İsa dövmesi var mı?

Göğsünde İsa Mesih'in zombileştirilmiş bir versiyonu var .

GQ röportajı sırasında 'zombi Paskalya İsa' dövmesini gösterdi. 'İsa çok yakışıklı, bu yüzden onu nasıl süper metal yapabiliriz?' diye düşündüm. Malone hatırladı.


Malone her zaman yorgun dövmesini kim yaptı?

Sizi bilmem ama ben hayatım boyunca hiç bu kadar kişisel, içgüdüsel düzeyde bir şeyle ilişki kurmadım. 'Her Zaman Yorgun' yeni POST MALONE dövmeleri @chadrowetattoos'un fotoğrafı Adam DeGross tarafından yapıldı. Dövme sanatçısı Chad Rowe New Castle, Indiana merkezli, Post Malone'a yeni dövmeler veren kişi oldu.

Justin Bieber'ın net değeri nedir?

27 yaşındaki pop şarkıcısı Justin Bieber, net servetiyle dünyanın en zengin sanatçılarından biri. 285 milyon dolar . Ünlü Net Değer, yıllık maaşının 80 milyon dolar civarında olduğunu tahmin ediyor ve parasının çoğu müzikten ve ilgili mal satışlarından geliyor.

2020'de Eminem'in değeri ne kadar?

Eminem (Net değer: 230 milyon dolar )

Rihanna'nın dövmesi ne anlama geliyor?

2007'de Rihanna, sağ kalçasından aşağı inen bir Sanskritçe dua aldı. Dövmenin tercüme edilmesi gerekiyordu Bağışlama, Dürüstlük, Bastırma ve Kontrol , Sanatana Dharma'dan bir alıntı. ... Bu, o zamandan beri onun gözde sanatçısı haline gelen Bang Bang'den aldığı ilk dövmeydi.


Kim her zaman yorgun yüz dövmesi yaptı?

Uzun bir hit parça listesinin yanı sıra Post Malone, önde gelen yüz dövmeleri koleksiyonuna sahip olmasıyla da tanınır. 24 yaşındaki rapçi gözlerinin altına 'Always Tired' mürekkebi, sağ gözünün üstünde ise 'Stay Away' yazan bir dövmesi var.

Jungkook'un hangi dövmeleri var?

Jungkook gitgide daha fazla dövme yaptırıyor, bu yüzden hepsini bildiğimizden bile emin değiliz. BTS hayran kitlesi için parmak eklemlerinde 'ARMY' kelimesi de dahil olmak üzere birkaç el dövmesi var. O da var ARMY'nin 'M' yerine bir 'J' ' ve hayranlar bu dövmenin birden fazla anlamı olduğu sonucuna vardılar.

Hangi ünlünün dövmesi daha güzel?

Tüm mürekkep ilhamınız için en iyi ünlü dövmelerimize göz atın.

 • Chrissy Teigen. Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin. ...
 • Adam Levine. Adam Levine Instagram. ...
 • Gigi Hadid. Youtube. ...
 • Halsey. Instagram. ...
 • Zayn Malik. Zayn Malik'in Instagram'ı. ...
 • Brooklyn Beckham. Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin. ...
 • Chrissy Teigen. ...
 • Madonna.

Dövmeli en yakışıklı erkek kim?

Mürekkeplenen En Seksi 20 Erkek

 • David Beckham. Sıçrama Haberleri. ...
 • Carey Hart. Sıçrama Haberleri. ...
 • Adam Levine. Sıçrama Haberleri. ...
 • Johnny Depp. Sıçrama Haberleri. ...
 • Travis Barker. NE ZAMAN/Brigitte Engl. ...
 • Ryan Sheckler. EĞER. ...
 • Justin Theroux. Sıçrama Haberleri. ...
 • Eminem. WENN/Ray Garbo.


Taylor Swift'in neden 13 dövmesi var?

Taylor Swift bir keresinde '13'ün neden önemli olduğunu açıkladı

Elimdeki 13 sayısının önemi… Bunu her gösteriden önce elime boyuyorum çünkü 13 benim uğurlu sayım ; birçok nedenden dolayı, dedi Swift. Listelemeden önce birçok bağlantının tuhaf olduğunu söylemeye devam etti: 13'ünde doğdum.