Popeyes elma ödemesi alıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Alaina McDermott
Puan: 4.2/5(32 oy)

Evet , Popeyes, Apple Pay'i restoranda ve uygulama aracılığıyla bir ödeme yöntemi olarak alıyor! Popeyes, 2019'dan beri mağazada ve biraz sonra uygulamaları aracılığıyla Apple Pay'i kabul etti.

Popeyes'ta telefonla ödeme yapabilir misiniz?

Evet, Popeyes, Google Pay'i ödeme yöntemi olarak kullanıyor restoranda! Popeyes, Apple Pay ve Samsung Pay gibi diğer temassız ödeme yöntemleriyle birlikte 2019'dan beri Google Pay'i kabul ediyor.

Apple Pay nerede kabul edilir?

Apple'ın ortaklarından bazıları şunlardır: En iyi satın alım , B&H Photo, Bloomingdales, Chevron, Disney, Dunkin Donuts, GameStop, Jamba Juice, Kohl's, Lucky, McDonald's, Office Depot, Petco, Sprouts, Staples, KFC, Trader Joe's, Walgreens, Safeway, Costco, Whole Foods, CVS, Target , Publix, Taco Bell ve 7-11.Chick Fil Apple Pay alıyor mu?

Apple Pay şurada mevcuttur: Chick-fil-A uygulaması aracılığıyla erişilebilen Chick-fil-A'nın kendi Mobil Ödeme teknolojisine ek olarak. ... Apple Pay, mağazalarda iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve Apple Watch ile çalışır.

Chipotle Apple Pay'i alıyor mu?

Evet , Chipotle ödeme yöntemi olarak Apple Pay'i alıyor! Chipotle, Eylül 2020'de restoranlarında ve ondan önce mobil uygulamaları aracılığıyla Apple Pay'i kullanıma sunmaya başladı.

Apple Pay nasıl kullanılır - Apple Destek

18 ilgili soru bulundu

Burger King Apple Pay alıyor mu?

Ne yazık ki, Burger King, Apple Pay'i kabul etmiyor iOS uygulamasının desteğini çevrimiçi sipariş uygulaması hizmetinden çıkardıkları için. Ayrıca Burger King, mağazada, BK uygulamasında veya arabaya serviste Apple Pay'i kabul etmemektedir. Burger King bunun yerine Venmo, kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul ediyor.

Hangi uygulamalar Apple Pay'i kullanır?

Apple Pay'i kabul eden web siteleri ve uygulamalar şunları içerir:

  • Airbnb.
  • Dunkin Donuts.
  • Etsy.
  • Expedia.
  • Fandango.
  • Grupon.
  • Grubhub.

Tüm Walgreen'lerde Apple Pay var mı?

Walgreens gerçekten de Apple Pay'i bir ödeme yöntemi olarak kabul ediyor . Bunu walgreens.com web sitesinde, Walgreens uygulamasında veya mağazalarda kullanabilirsiniz. Ancak, çevrimiçi Fotoğraf ürünleri satın almak için kullanamazsınız. Walgreens Balance Rewards kartınızı Apple Pay'e ekleyebilir ve Apple Card'ı Apple Pay ile kullandığınızda %3 Günlük Nakit kazanabilirsiniz.

Apple Pay'i Sonic'te kullanabilir misiniz?

SONIC uygulamasında Apple Pay'i kullanmak güvenli mi? Evet . Apple Pay, çok güvenli bir ödeme yöntemidir.

Home Depot'ta Apple Pay var mı?

Ne yazık ki, Home Depot, Apple Pay'i 2021'den itibaren mağazada veya çevrimiçi olarak almıyor , ne de öngörülebilir gelecekte bunu yapmayı planlıyor. Müşterilerin, ödeme sırasında telefonlarını kullanmak için mağazada PayPal kullanmaları veya çevrimiçi alışveriş yapmaları gerekir. Apple Pay, Target, Ace Hardware, Meijer ve Costco'da kullanılabilir.

Cookout'ta Apple Pay var mı?

Cookout başka bir restoran siparişler için Apple Pay'i kabul eder . Cook Out'u ziyaret ederseniz, siparişler için ödeme yöntemi olarak Apple Pay'i kullanmayı deneyin.

Apple Pay'i Hedefte Kullanabilir misiniz?

Çoklu Ödeme Yöntemleri Satışı: Mağaza ekibi üyeleri, satış başına hem kredi hem de banka kartı veya EBT kartı kabul edebilir. ... Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay veya herhangi bir temassız dijital cüzdan gibi Mobil Ödemeler. Alipay yetkili mağazalarda onaylı sadece. Campus Cash, yalnızca yetkili mağazalarda onaylanmıştır.

Apple Pay'i Walmart'ta kullanabilir miyim?

Hayır, Walmart çevrimiçi veya mağazada Apple Pay'i kabul etmez , ancak çevrimiçi ve mağaza içi satın alma işlemleri için Walmart Pay veya Venmo'yu kullanabilirsiniz. Diğer mobil cüzdanlar gibi, Walmart Pay da belli başlı kredi kartları, banka kartları, Walmart Hediye Kartları ve ön ödemeli kartlarla bağlantı kurar. Ancak bu, Walmart'ta ödeme yapmak için iPhone'unuzu kullanamayacağınız anlamına gelmez.

Dolar Ağacı Apple Pay'i kabul ediyor mu?

Ayrıca, Müşteri Siparişi Destek Temsilcilerimiz, çevrimiçi siparişinizin ödemesini elektronik çekle yapmanıza yardımcı olmaya hazırdır. 1-877-530-AĞAÇ (8733) numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Satın alma siparişlerini kabul edemiyoruz , kuponlar, Google Cüzdan veya şu anda Apple Pay.

Apple Pay, uygulama içi satın alımlar için kullanılabilir mi?

Evet , uygulama içi satın alma işlemleri için Apple Pay Cash'e alınan parayı kullanabilirsiniz.

Apple Pay'in dezavantajları nelerdir?

Eksileri:

  • Sınırlı kullanım: Apple Pay, iPhone 6 ve üzeri sürümlerde ve iPad 2 veya üzeri sürümlerde mevcuttur.
  • Kabul: Tüm perakendeciler mobil ödeme terminali kullanmaz, bu nedenle alışveriş yapmak için cüzdanınızı yanınızda taşımanız gerekir.

Neden Apple Pay ile çevrimiçi ödeme yapamıyorum?

Safari menü çubuğunuza gidin, Safari > Tercihler'i tıklayın ve ardından Gizlilik sekmesini seçin. Ardından şunlardan emin olun: Web sitelerinin Apple Pay kurulur seçilir. Hem Mac'imde hem de iPhone'umda seçeneğin işaretli olduğunu onaylıyorum.

Apple Pay'i iPhone'umda nasıl kullanırım?

Face ID ile kimlik doğrulaması yapmak için iPhone'unuza bakın, ardından ödeme yapmak için cihazınızın üst kısmında okuyucunun yanında . Touch ID'li iPhone: Parmağınızı Touch ID'ye koymadan cihazınızı okuyucunun yakınında tutun. Varsayılan kartınız göründüğünde, ona dokunun, ardından başka bir kart seçmek için dokunun. Ödeme yapmak için parmağınızı Touch ID'ye koyun.

Çevrimiçi ödeme yapmak için Apple Pay'i kullanabilir misiniz?

Safari'de çevrimiçi ödeme yapmak için Apple Pay'i kullanabilirsiniziki, 3veya bir ödeme seçeneği olarak Apple Pay'i gördüğünüzde uygulamalar içinde . Apple Pay düğmesine dokunun veya ödeme yönteminiz olarak Apple Pay'i seçin. ... Apple Pay bu bilgileri saklar, böylece tekrar girmeniz gerekmez.

Dunkin Donuts Apple Pay alıyor mu?

Evet , Dunkin, Apple Pay'i mağaza içinde ve mobil uygulamaları aracılığıyla bir ödeme yöntemi olarak kullanıyor!

Little Caesars Apple Pay Alır mı?

Sadece kart ödemeleri ve Apple Pay şu anda kabul ediliyor .

KFC Apple Ödeme Yapıyor mu?

Evet, KFC, restoranda ve arabaya serviste ödeme yöntemi olarak Apple Pay'i alıyor ! KFC, 2016'dan itibaren bir ödeme seçeneği olarak desteklenen Apple Pay'in ilk uygulayıcılarından biriydi.

PetSmart'ta Apple Pay var mı?

PetSmart, 2021'den itibaren mağaza içi ödeme yöntemi olarak Apple Pay'i kabul etmektedir. ... PetSmart'ın kabul ettiği diğer ödeme yöntemleri arasında nakit, kredi/banka kartları ve çeşitli temassız ödeme yöntemleri yer almaktadır.