Bomba çorapları ABD'de mi üretiliyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Brett Boehm
Puan: 5/5(15 oy)

Ürünlerimizi dünyanın her yerinde üretiyoruz , en teknik ve en yüksek puan alan üreticilerde ABD, Tayvan, Çin ve Peru dahil.

Pompalar Çin'de mi Üretiliyor?

Hayır, Bombas çoraplarının çoğu ABD'de üretilmiyor. Öncelikle Tayvan ve Çin'de üretilirler. , ve tişörtleri öncelikle Peru'dan geliyor. Bu, giyim endüstrisinde inanılmaz derecede şaşırtıcı değil ve son birkaç on yılda denizaşırı üretimde dış kaynak kullanımıyla ilgili kapsamlı bir trend izliyor.

Bombas çorapları neden Çin'de üretiliyor?

Sonunda Çin'de olduğunu düşündüğümüz bir fabrika seçtik. dünyanın en gelişmiş çorap fabrikası . Fabrikamız, sosyal misyonumuzu desteklememize izin veren fiyata istediğimiz kalitede çorap teslim edebilen tek fabrikaydı. Buradaki hiçbir fabrikada alamadığımız bir şeydi.Bombas kıyafetleri nerede yapılır?

Tişörtlerimizi Türkiye'de üretiyoruz. Peru en teknik ve en yüksek puanlı üretim tesisinde. Tişörtlerimizi yapmak için kullanılan Pima pamuğu, tamamı 100 millik bir yarıçap içinde tedarik edilir, toplanır, bükülür ve örülür.

Bombas uluslararası bir şirket mi?

Şu anda uluslararası olarak Kanada ve Avustralya'ya gönderiyoruz ABD merkezli web sitemiz bombas.com'dan.

ABD'de Üretilen Çoraplar Nasıl Bulunur (+ En İyi Amerikan Yapımı Çoraplar!) - Tüm Amerika İncelemeleri

35 ilgili soru bulundu

Bombas çorap şirketinin sahibi kimdir?

Pompalar (225 milyon dolar) – Daymond John

Kurucular Dave Heath ve Randy Goldberg çorap markasını Shark Tank'ın altıncı sezonunda belirledi. İkili, evsiz barınaklarında en çok talep edilen eşyanın bu olduğunu öğrendikten sonra ellerinden gelen en rahat çorapları yaratmak için ilham aldı.

ABD'de hangi çoraplar üretiliyor?

Özet: ABD'de Üretilen En İyi Çoraplar

  • Boldfoot – Günlük Çoraplar.
  • Toplantı Odası Çorapları – Elbise Çorapları.
  • Otantik Amerikan - Vatansever.
  • Lily Trotters – Kadın Sıkıştırma.
  • Swiftwick Aspire Dört - Bisiklete binme.
  • Smartwool Sıkıştırma Çoraplar Boyunca Ezilir – Kayak/Snowboard.
  • Tarladan Ayaklara – Yürüyüş.
  • Thorlos Çorapları – Koşucular.

Bombaları kim yapar?

Ama için David Heath ve Randy Goldberg , buzzy çorap start-up Bombas'ın kurucuları, çoraplar sadece büyük bir iş değil, insanların hayatlarını biraz daha iyi hale getirmeye yardımcı oluyorlar.

Bombas etik mi?

Etik ve sosyal sorumluluk sahibi bir şirketten çorap satın almak istiyorsanız, Bombas harika seçim. Sadece bir B-şirketi değiller, Bombas etkilerini bir sonraki seviyeye taşıyor: sitelerinden yaptığınız her satın alma işlemini evsizler barınağı bağışıyla eşleştiriyorlar.


Bombas gerçekten 40 milyon çorap bağışladı mı?

Şu anda, Bombas 40 milyondan fazla çift çorap bağışladı ülke genelinde daha da fazla katkı sağlayacağını söyledi. Bombas'ın markasını büyütmeye ve pazarlama yapmaya yönelik misyon temelli yaklaşımı, iyi bir sosyal amacı olan ve satılacak doğru bir ürünü olan bir markanın her zaman nasıl gelişeceğinin mükemmel bir örneğidir.

Bombalar nelerden yapılır?

Kumaş olarak, Bombas' çoğunlukla yapılır pamuk ve polyester (%62 Pamuk, %31 Polyester, %3 Naylon, %3 Kauçuk ve %1 Spandex).

Bombas köpekbalığı tankından mı?

Bombas, aile üyelerinden bir milyon doların üzerinde finansman sağladı. Şirket, Eylül 2014'te ABC'nin SHARK TANK'ını kazanmasının ardından 2018'de 100 milyon doları aştı. Şirket, Nisan 2020'den önce 35 milyon çift çorap dağıtmayı planlıyor.

bombas çorap karargahı nerede

Float Studio, İstanbul'da bulunan çorap markası Bombas'ın genel merkezini tasarladı. New York, New York . Float Studio tarafından tasarlanan Bombas merkezi, fedakarlık ve yaratıcılığı teşvik etmek için eklektik bir alan sunuyor.


Çorap nerede üretilir?

Çorap üreticilerinden bahsederken, Çin her zaman önce gelir. Dünya çoraplarının %80-90'ının Çin'de yapıldığını biliyor musunuz? Çin'de farklı ölçeklerde binlerce çorap fabrikası var. Ancak Çin'e ek olarak, diğer ülkelerde de iyi çorap üreticileri bulabilirsiniz.

Akıllı yün nerede üretilir?

SMARTWOOL PERFORMANS ÇORAPLARI: DOĞAN KOLORADO . Dünyanın dört bir yanından en iyi Merinos kullanılarak Amerika'da yapılmıştır. Hikayemiz, arka kapıdan her çıktığımızda ürün fikirlerinin doğduğu Colorado Rockies'in kalbinde başlıyor.

Bombas'a ne oldu?

Çorap ve konfeksiyon şirketi Bombas hala faaliyette. Ancak, o zamandan beri sadece erkekler için iç çamaşırı, tişört ve terlik sunmak için çorap yapmak , kadınlar ve çocuklar. Müşteriler, web sitesinde ürün çeşitlerini satın alabilirler ve ardından şirket aynı ürünü evsiz barınaklarına bağışlayacaktır.

Bombas'ın açılımı nedir?

Bombas ismi şuradan gelmektedir. yaban arısı için latince kelime . Arılar bir kovanda yaşar ve dünyalarını daha iyi bir yer haline getirmek için birlikte çalışırlar. Küçükler ama olaylar üzerinde büyük etkileri var. Arı Daha İyi dediğimizde, bunu bir mantra, her güne yaklaşmanın bir yolu olarak kastediyoruz.


Bombalar neden bu kadar iyi?

Konforu Yeniden Tanımlıyorlar

Bombalar daha önce giydiğiniz hiçbir şeye benzemiyor. Yumuşak, destekleyici çoraplar ayaklarınız için bulutlar gibidir. Tam oturan ipeksi, pürüzsüz tişörtler. Ve iç çamaşırlarımız o kadar rahat ki sanki hiçbir şey giymemiş gibi hissediyoruz.

Bomba çorapları ABD'de mi üretiliyor?

Ürünlerimizi dünyanın her yerinde üretiyoruz , en teknik ve en yüksek puan alan üreticilerde ABD, Tayvan, Çin ve Peru dahil.

Stance çorapları ABD'de mi üretiliyor?

Duruş Çorapları Nerede Üretilir? Markanın San Clemente, California'daki genel merkezi sona ererken, Stance çorapları Dünyanın çeşitli yerlerinde üretilen .

Nike çoraplarını nerede yapıyor?

Fabrikaların çoğu İstanbul'da bulunuyor. Asya Endonezya, Çin, Tayvan, Hindistan, Tayland, Vietnam, Pakistan, Filipinler ve Malezya dahil. Nike, birlikte çalıştığı sözleşmeli şirketler hakkında bilgi vermekten çekiniyor.


Bombas çoraplarının CEO'su kimdir?

Bombas, çok basit görünen bir sorunu çözme fikri üzerine kuruldu. Çorap, evsiz barınaklarında aranan bir numaralı şeydir. Ancak CEO ve Kurucu Ortak David Heath İnsanlardan çorap bağışlamalarını istemek yerine bunu kapitalist bir çözümle düzeltme ihtiyacı hissetti.

Daymond John'un net değeri nedir?

Daymond John, 350 milyon dolar net değer.

Bombas yasal bir şirket mi?

bombalar ulusal olarak tanınan bir şirket birinci sınıf çoraplar ve tişörtler sunar. Marka, estetik açıdan mütevazi, ancak canlı bir dizi kaliteli ürüne sahiptir. Diğer çorap markalarından temel farkı, daha iyi konfor ve performans için tasarlanmış yedi malzeme özelliğidir.