Poliwrath çamur atmayı öğrenebilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Johnnie Strosin
Puan: 4.7/5(2 oy)

Çelişkili raporlar duydum, ancak Aralık 2019'daki pvp yeniden dengelemesinden sonra Poliwrath artık öğrenebiliyor eski miras şimdi standart yöntemlerle çamur atmayı hareket ettiriyor. Bu hareketi, balonu olan mevcut Poliwrath'ım üzerine TM yapmaya çalışıyorum.

Poliwrath en iyi Moveset nedir?

Poliwrath için en iyi hamle seti

Poliwrath için en iyi hamleler Kabarcık ve Dinamik Yumruk Spor Salonlarında Pokémon'a saldırırken. Bu hareket kombinasyonu en yüksek toplam DPS'ye sahiptir ve aynı zamanda PVP savaşları için en iyi hamle setidir.

Kim daha iyi Poliwrath veya Politoed?

Her iki Pokémon da Ultra Lig'de kullanmanız için sağlam seçeneklerdir. Poliwrath, Dövüş tipi nedeniyle biraz daha çeşitliliğe sahiptir, ancak diğer birçok şeye karşı onu zayıflatırken, Politoed yalnızca Elektrik ve Çim tipi saldırılara karşı zayıftır. ... Etraflı, Politoed çok daha iyi bir seçenek .Mud Shot iyi Pokemon mu?

Mud Shot, Pokémon GO'da 5 hasar veren ve 7 enerji üreten Yer tipi bir Hızlı harekettir. Bu Poison, Rock, Steel, Fire ve Electric Pokémon'a karşı güçlü ve Bug ve Grass Pokémon'a karşı zayıf.

Golem çamur atmayı öğrenebilir mi?

Çamur Atışı* + Kaya Patlaması ve Deprem veya Taş Kenar

Eski bir Golem'e sahip olacak kadar şanslıysanız, bu onun en iyi hamlesidir. Mud Shot, hızlı enerji üretimi için değerlidir ve Elite TM'ler ile elde edilemez.

Poliwrath Moveset - Çamur Atışı veya Kabarcık

26 ilgili soru bulundu

Hangisi Daha İyi Politoed veya Yavaşlatmak?

Yavaşlamanın aksine , Politoed, ikinci değil, üçüncü aşama bir evrimdir. Üçüncü aşama evrimleri daha güçlü olma eğilimindedir; bu durumda, bir karar vermeden önce her Pokémon'un istatistiklerini kontrol etmek isteyeceksiniz. Politoed, Slowking'in basitçe yapamayacağı, Hidropomp ve deprem gibi belirli saldırıları da öğrenebilir.

Poliwhirl'i hangi seviyede geliştirmeliyim?

2 Cevap. Poliwhirl'in Poliwrath'ın sahip olduğu tek hamle Belly Drum. 37. seviyede Göbek Tamburu alırsınız. Ama Göbek Tamburu kullanmak istemiyorsanız (Göbek Tamburu almamanızı öneririm) o zaman sadece şimdi hangi seviyedeyse onu geliştir .

Poliwrath iyi bir Pokemon mu?

Poliwrath Büyük Lig için sağlam bir Pokemon , iyi bir hacim ve benzersiz bir Su/Dövüş yazısı özelliğine sahiptir. ... Dövüş tipi bir hızlı hamle olmadan, Poliwrath Dövüş tipi hasar vermek için hücum hamlelerine güvenir; bu, bu rolü yerine getiren diğer tüyolardan daha az verimli olabilir.

Nidoking en iyi Moveset nedir?

Nidoking için en iyi hamle seti

Nidoking için en iyi hamleler Zehirli İğne ve Deprem Spor Salonlarında Pokémon'a saldırırken. Bu hareket kombinasyonu en yüksek toplam DPS'ye sahiptir ve aynı zamanda PVP savaşları için en iyi hamle setidir.

Poliwrath baskınlarda parlak olabilir mi?

Not: Parlak Poliwrath baskınlarda mevcut DEĞİLDİR .

Tyranitar'ı nasıl yenersiniz?

Tyranitar'a karşı ne? Tyranitar, Rock/Karanlık tipi bir Pokémon'dur ve bu Pokémon'u özellikle Pokémon'a karşı zayıf kılar. Dövüş hareketleri , ve Toprak, Böcek, Çelik, Su, Çim ve Peri hareketlerine karşı zayıftır.

Pokemon go'daki en hızlı hareket nedir?

En İyi Elite Hızlı TM Pokemon Go

 • Dewgong - Buz Parçası.
 • Zapdos – Yıldırım Şoku.
 • Talonflame – Yakmak.
 • Shadow Tyranitar – Smack Down.
 • Lapras - Buz Parçası.
 • Seaking – Zehirli İğne.
 • Gengar - Yalamak.
 • Pidgeot - Gust.

Hangi poliwhirl Evo en iyisidir?

Poliüretan daha iyi istatistiklere, daha yüksek CP'ye, daha iyi hamlelere erişime ve metada daha iyi bir genel konuma sahiptir. O King's Rock'ı Slowking için saklayın ve en sevdiğiniz Poliwrath'a sadık kalın.

Poliwhirl'i kim yenebilir?

Poliwhirl'i yenmek için kullanabileceğiniz en güçlü 5 Pokémon:

 • Thundurus (Therian),
 • zekrom,
 • Deoksiler (Saldırı),
 • Deoksiler (Normal),
 • Zacian (Taçlı Kılıç).

Politoed iyi bir Pokemon mu?

Politoed bir Büyük Lig için ilginç Pokemon , iyi bir kütleye sahip çok yönlü istatistikler ve zayıflıklarından birini Elektrik veya Çimen'e karşı kapatabilecek şarj hareketleri ile.

Kim daha iyi Slowbro veya Slowking?

Slowking 75 enerji için 140 hasar verirken Slowbro 55 enerji için 90 hasar verir. Bu özel istatistiğe dayanarak ve kafa karışıklığının her dönüşte 3 enerji kazandığı gerçeğiyle birleştiğinde, Slowbro daha iyi bir seçimdir . Bunun nedeni, buz ışını saldırısını çok daha sık kullanabilecek olmanızdır.

King's Rock ile geliştirilecek en iyi Pokemon nedir?

King's Rock gelişiyor Politoed içine Poliwhirl ve Slowpoke içine Slowpoke. Dragon Scale, Seadra'yı Kingdra'ya dönüştürür. Sun Stone, Gloom'u Bellossom'a ve Sunkern'i Sunflora'ya dönüştürür. Up Grade, Porygon'u Porygon 2'ye dönüştürür.

Politoed gizli yeteneği nedir?

Nemli . çiseleyen yağmur (gizli yetenek)

Golem Pogo'da iyi mi?

Golem oyuncunun Pokemon'u için harika bir av Pokemon Go'da koleksiyon. Golem, eğer doğru kullanırlarsa, oyuncunun savaş cephaneliğine ölümcül bir katkı da olabilir. ... Pokémon GO Golem, Pokemon GO'da maksimum 3334 CP, 211 saldırı, 198 savunma ve 190 dayanıklılığa sahip Kaya ve Yer tipi bir Pokemon'dur.

Golem'e karşı en iyi Pokemon hangisi?

Golem, Rock/Ground tipi bir Pokémon'dur ve bu Pokémon'u özellikle Su ve Çim hareketleri , ve Dövüş, Zemin, Çelik ve Buz hareketlerine karşı zayıf.
...
Golem'i yenmek için kullanabileceğiniz en güçlü 5 Pokémon:

 • kral,
 • Kyogre,
 • Zarude,
 • Roserad,
 • Rillaboom.

Hangi Golem daha iyi Pokemon go?

Rayquaza, Moltres ve Zapdos'ta da harikadır, ancak normal golem aslında özellikle son ikisine karşı daha iyi gidiyor. Alolan Golem'i Regice'e karşı kullanmak cazip gelebilir çünkü daha önce Buz türlerine karşı normal Golem'den daha iyi olduğundan bahsetmiştim, ama… Alolan Golem'i Regice'e karşı kullanmayın.