Piyon Yıldızları Dükkanı Kapandı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ladarius Franecki
Puan: 4.2/5(24 oy)

'Pawn Stars' dükkanı hala açık mı? Rick, Corey ve Chumlee artık mağazada tam zamanlı çalışanlar olmayabilir, ancak Pawn Stars'ın Altın ve Gümüş Rehin Dükkanı hala açık ve onu ziyaret edebilirsiniz. Noel ve Şükran Günü hariç yılın herhangi bir günü . Mağaza, Las Vegas'ta 713 S. Las Vegas Bulvarı'nda yer almaktadır.

Son zamanlarda Chumlee'nin başı belaya girdi mi?

9 Mart 2016'da Chumlee'nin evi, cinsel saldırı iddialarıyla ilgili bir soruşturma sırasında basıldı. ... Chumlee tutuklandı ama serbest bırakıldı ertesi gün mahkemeye ilk çıkışı 11 Mart 2016'da yapılacak.

Pawn Stars dükkanının sahibi şimdi kim?

Hiç şüphesiz, hit Tarih gerçeklik dizisi 'Pawn Stars', Las Vegas'taki Dünyaca Ünlü Altın ve Gümüş Rehin Dükkanı'ndaki rehincilerden TV yıldızları yaptı. sahibi Rick Harrison , oğlu Corey 'Big Hoss' Harrison ve uzun süredir çalışan Austin 'Chumlee' Russell.Rehin dükkanının sahibi Rick Harrison mu?

Richard Kevin Harrison (22 Mart 1965 doğumlu) Amerikalı bir iş adamı, reality televizyon kişiliği ve Altın ve Gümüş Rehin Dükkanı'nın sahibi Tarih dizisi Pawn Stars'da yer almaktadır.

Rick, tefeci dükkanının gerçekten sahibi mi?

Altın ve Gümüş Rehin Dükkanı hala buralarda ve Las Vegas'ta 713 S. Las Vegas Blvd'de yer almaktadır. Distractify'a göre Rick artık mağazada tam zamanlı bir çalışan olmasa da, ara sıra dükkanı ziyaret ediyor ve hayranlarıyla fotoğraf ve imza için kalıyor.

Bu KÖTÜ Anlaşmadan Sonra Piyon Yıldızları Resmen Kapatıldı..

28 ilgili soru bulundu

Rick Harrison Pawn Stars'a ne oldu?

O rehinci dükkanında üç kuşak çalıştı, ancak şovun hayran kitlesi yıkıcı bir darbe aldı. 'Yaşlı Adam' Harrison 2018'de öldü . ... 'Yaşlı Adam' Harrison varlıklı bir adam olarak öldü ve öldüğü sırada doğal olarak eşi ve oğulları da dahil olmak üzere sevdikleri arasında paylaşılacak pek çok varlığı vardı.

Christopher Harrison yaşamak için ne yapıyor?

Christopher Bryan Harrison (26 Temmuz 1971 doğumlu), en iyi ABC'nin ev sahibi rolüyle tanınan bir Amerikan televizyon ve yarışma programı sunucusudur. gerçeklik televizyon flört 2002'den 2021'e kadar The Bachelor'u göster.

Rick Harrison Jr net değeri nedir?

Pawn Stars'tan Rick Harrison ne kadar zengin? Rick Harrison'ın net değeri 9 milyon dolar Eylül 2019 itibariyle. Gelirinin çoğu, Nevada, Las Vegas'taki Gold & Silver Rehin Dükkanındaki müşterilere borç vermekten geliyor.