Perlas kocasının bir ilişkisi var mıydı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Emelia Rolfson
Puan: 4.4/5(24 oy)

The Real Housewives of Cheshire'ın 9 (4 Kasım Pazartesi) bölümünde, Perla Navia'nın kocası Jonathan Barton ile olan zorlu ilişkisi tüm izleyicilerin görmesi için gözler önüne serildi. Hatta konuşmadıklarını açıkladılar ve Perla, Jonathan'ı bir ilişki yaşamakla suçladı!

Jonathan ve Perla hala birlikteler mi?

Şeylerin görünüşüne göre, Perla ve John hala birlikteler . Bu da tüm yaygara hakkında ne olduğu sorusuna yol açar. Bir RHOCH izleyicisi Twitter'da şunları söyledi: Zavallı Perla, ortağını bir hikaye olarak kullanıyor.

Perlas kocası ne yapar?

Perla, kocası Jonathan Barton ile Wilmslow'da yaşıyor - çift, ikisi de Barselona'dayken tanıştı. Jonathan milyonlarını kendi başına yaptı et firması JS Barton Ltd 60 milyon sterlinlik bir yemek servisi işletmesi şirketi olan Sandersons Limited'e dönüştü. Ama inanılmaz bir şekilde Perla, kocasının kasap köklerine rağmen vegan.John Lugo şimdi kiminle?

John, evli bir mülk girişimcisidir. Rachel Lugo 6. sezon için The Real Housewives of Cheshire'ın kadrosuna katıldı. Eşi ile birlikte, Alderley Edge'in seçkin bölgesinde, II. Derecede listelenen bir mülkte yaşıyor.

Perla ve Jonathan arasında ne oldu?

Pazartesi akşamı bölümünde yoga eğitmeni Perla Navia, Jonathan Barton'ı izlemesine itiraz edince tokatladı rol arkadaşı Ester Dee'nin oynadığı burlesque bir şov. Geçen yıl ITVBe realite şovuna katılan Perla, Peter Caddesi'ndeki Impossible'da Houswives arkadaşlarının önünde Jonathan'a saldırdı.

Kocası, EŞİ OLAN EŞİ YAKALAMAK İÇİN SAHTE TERAPİST Kiraladı!!!!

43 ilgili soru bulundu

Leanne neden Cheshire'ın gerçek ev kadınlarını terk etti?

Manchester United'ın eski defans oyuncusu Wes Brown'ın eşi Leanne, Mart 2018'de diziden ayrıldı. hayır işlerine konsantre olmak . O zamanlar, eski arkadaşı Dawn ile uzun süredir devam eden 'mali anlaşmazlık' avukatların elinde kalırken, çekime devam etmenin çok üzücü olduğunu söyledi.

Ampika neden Housewives of Cheshire'dan ayrıldı?

Ampika Pickston neden The Real Housewives of Cheshire'dan ayrıldı? Ampika, arka arkaya bir yıldız tarafından kucak dansçısı, cüruf ve fahişe olarak etiketlendikten sonra, Tanya Bardsley ve Leanne Brown ile birlikte ayrılmakla tehdit etmişti. .

Rachel ve Dawn 2020 hala arkadaş mı?

Soru-Cevap sırasında Rachel, geçen sezon Dawn'la olan serpintisine rağmen, hala çok iyi durumdalar . 'Wardy ve ben hiç olmadığımız kadar yakınız... Uzun zamandır arkadaşız ve o her zaman benim yanımda oldu, ben her zaman onun yanındayım. Onu çok seviyorum.

En zengin Rhocheshire kimdir?

Cheshire'ın en zengin Gerçek Ev Kadınları yıldızları ve net değerleri

  • Dawn Ward - 42 milyon sterlin.
  • Leanne Brown - 10 milyon sterlin.
  • Lauren Simon - 6,9 milyon sterlin.
  • Tanya Bardsley - 2,8 milyon sterlin.
  • Rachel Lugo - 2,6 milyon sterlin.


Tanya ve Dawn hala arkadaş mı?

Tanya Bardsley, Dawn Ward ile arkadaş mı? Cheshire yıldızlarının en uzun süre kalan Real Housewives'ıydılar, bu yüzden söylemek güvenli yıllar boyunca en kolay ilişkiye sahip olmadılar . Geçen yıl araları iyi görünüyordu ama hepsi boşa gitti.

Rachel Lugo nasıl kilo verdi?

'İki yıl önce liposuz tam karın germe . Fazla deri alındı ​​ve karın kaslarım tekrar dikildi ve bir yıl önce forma girip kilo vermeye karar verdim. 'Çalışmaya ve sağlıklı beslenmeye başladım ve 16 kilo verdim.

Perla Navia nasıl kilo verdi?

Nasıl kilo verdi? Perla 2012 yılında yogaya başladı . ... Yogayı keşfettiğimde mesele kilo vermek değil, duygusal iyileşmekti ve ardından beden geldi. Perla o kadar tutkulu hale geldi ki, kendi ev stüdyosunda ders verdiği Yogi Style adlı kendi işini kurdu.

Lauren Simons'ın kocası kim?

RHOC'tan Lauren Simon, çevrimiçi flört etmeye başladığı boşanma partisinde gelinliğini yaktı. Lauren Simon geçenlerde eski kocasıyla beş yıllık boşanma savaşının sonunu kutladı. emlak yatırımcısı Paul Simon ve hayatında yeni bir bölümün başlangıcı.


Leanne Rhod'dan kovuldu mu?

Kary'yi birkaç duyarsız yorumla aradıktan sonra, LeeAnne sonuçta RHOD'dan kovuldu . Şubat 2020'de gösteriden ayrıldığını açıkladı.

Ampika Pickston şimdi ne yapıyor?

Ampika gizemli romantizmini gizli tutmaya devam ederken, kendi reklamını da yapıyor. zayıflama şirketi - Sıska Devrim sosyal medyası boyunca.

Dünyanın en zengini kim?

Jeff Bezos hem dünyanın en büyük perakendecisi olan Amazon'un hem de Blue Origin'in kurucusudur. Tahmini net değeri 177 milyar dolar ile dünyanın en zengin adamı.

Rachel lugos'un yeni erkek arkadaşı kim?

Pilot Fish Media'nın 2,6 milyon sterlin değerinde olduğunu tahmin ettiği Rachel, şimdi erkek arkadaşıyla birlikte Lugo Loves adında bir iç dekorasyon işi kuruyor. yıl Nick, 51 . Şöyle diyor: 'Bir ev sahibi olarak 20 yılı aşkın bir süredir mülkün içindeyim.


Ester hala Dawn 2020 ile yaşıyor mu?

Cheshire'ın Gerçek Ev Hanımlarının Hayranları, Ester Dee'nin yaşamak son birkaç yıldır başrol oyuncusu Dawn Ward ile Warford Malikanesi'nde. Ama şimdi yeni bir erkeği var, realite TV yıldızı ne zaman isterse onu görmek ve etkileyici meskeninin tadını çıkarmak için İspanya'ya uçuyor.

Leanne hala Wes Brown ile evli mi?

Gerçek Ev Kadınları yıldızı Leanne, Wes Brown ile evli , en son İngiltere'de Blackburn Rovers için oynayan eski bir profesyonel futbolcu. Kariyerine Man Utd'de defans oyuncusu olarak 232 maça çıktığı yerde başladı.

Lauren Simon neden kocasından ayrıldı?

İki kızının babası olan mülk kralı kocası Paul'den 13 yıllık evliliğin ardından 2016 yılında ayrıldı. 2019'da gösteriye ara vermeye karar verdi. boşanma savaşı ile başa çıkmak , bu da onun 3 milyon sterlinlik bir ödeme yaptığını gördü.

Lauren Simons'ın babası kimdi?

Cheshire's ile tanışın Alan Goldstone , 50 yıllık bir evliliğe sahip olan ve birkaç işletme açan RHOCH yıldızı Lauren Simon'ın babası.


Perlas kocası kaç yaşında?

Jonathan Stuart Barton, bir 54 yaşında kendi kendine milyoner. Ekim 1965'te doğdu.

Rachel Lugo ameliyat oldu mu?

Rachel daha sonra prosedürünü yaparken gösterildi. Macclesfield'da özel bir hastane Bay Nassab ile. ... Bay Nassab, meme dikleştirme, implant, karın germe (abdominoplasti) ve liposuction gibi meme ve karın prosedürlerinde uzmandır. Rachel Lugo, dizideki iyileşmesini ve ilerlemesini belgeledi.

Rachel Lugo'nun karın germe ameliyatı oldu mu?

' İki yıl önce liposuz tam karın germe ameliyatı oldum. . Fazla deri alındı ​​ve karın kaslarım tekrar dikildi, sonra bir yıl önce sıkılaşmaya ve kilo vermeye karar verdim' diye yazdı. 'Çalışmaya ve sağlıklı beslenmeye başladım ve 16 kilo verdim.