Paxton devi'yi sevdi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Eleonore Moore
Puan: 4.4/5(24 oy)

Devi ve Paxton birbirlerine karşı güçlü bir çekiciliğe sahiptir.Liseli sporcu kinayesi üzerine modellenen Paxton, imajını korumak için birçok sorunlu şey yapar, ancak hatasını düzeltir çünkü ona karşı hisleri vardır. Devi her zaman Paxton'a ilgi duymuştur. .

Devi, Paxton'ı mı yoksa Ben'i mi seçiyor?

Devi hokkabazlık yapmaya karar verse de Hem Ben hem Paxton Sezon başında, Fabiola'nın (Lee Rodriguez) masum bir şekilde ikisiyle de çıkmaktan bahsetmesi sayesinde, Devi sonunda 2. sezonda Ben'le bitmiyor.

Devi ve Paxton hiç birlikte oldular mı?

mükemmel bir kız olmak muhteşem ve gelecek bölümler için yüksek olsa da inanılmaz bir emsal oluşturuyor. Sondan bir önceki bölüm, Paxton'ın Devi'den arkadaş olarak bahsetmesiyle sona erdi. daha önceki gece onunla takılmıştı .Paxton Devi'yi öptü mü?

Devi, Paxton'ın onun için dansa geldiğini, herkesin önünde onunla birlikte olmak istediğini anlayınca hemen affeder. tutkuyla öpüşürler ve dansa el ele yürüyün.

Davi kiminle çıkıyor?

Biraz zor oldu ama Devi seçimini yaptı. Ben Takımı mı yoksa Paxton Takımı mı? Hiç Devi'yi bir aşk üçgeninin ortasında görmedim ama çıkmayı seçmesinin bir nedeni var Paxton Hall-Yoshida 2. sezon finalinin sonunda.

DEVI & PAXTON | onların tam hikayesi

31 ilgili soru bulundu

Devi bekaretini Paxton'a kaptırır mı?

Sonunda, 1. sezon, Devi'nin hala Paxton ile seks yapmamış bir bakire olmasıyla sona erer. (belki de onunla arkadaş olabileceği için asla olmayacak.) Sezonun son anlarında Devi, rakibi Ben'i öper, bu yüzden 2. sezonda bir tür aşk üçgeni bekleyin.

Ben ve Aneesa ayrılır mı?

Never Have I Ever'ın 2. sezonunun başında Devi, Ben ve Paxton'la aynı anda çıkmaya çalışır. Onu öğrenirler ve ondan ayrılırlar. . ... Ben dansa kız arkadaşı Aneesa ile katılmış olsa da, Devi ve Paxton'ı birlikte gördüğünde kendini incinmiş ve kıskanç buluyor.

Never Have I ever'in 3. sezonu olacak mı?

Never Have I Ever'ın 3. sezonu olacak mı? İkinci sezon Netflix'in En İyi 10'una ulaştığında, akış hizmeti henüz yenilemedi üçüncü bir bölüm için ilginç genç dramedy. Yine de, bu endişelenmek için bir neden değil.

Never Have I Ever gerçek bir hikaye mi?

Netflix'in orijinal dizisi 'Never Have I Ever' tamamen gerçek bir hikayeye dayalı değil . ... Bu Netflix orijinal dizisinde birbiriyle bağlantılı pek çok an var, ancak tam olarak gerçek bir hikayeye dayanmıyor. Bununla birlikte, dizinin yaratıcısı Mindy Kaling'in gerçek hayatından ilham alan bazı yönleri var.


Never Have I Ever kaç sezon olacak?

Gençlik komedisi Never Have I Ever geri döneceğim üçüncü sezon Netflix'te, akış hizmeti onayladı. Şov, ikinci sezonuna geçen ay giriş yaptı ve eleştirmenler onun büyüme hikayesine övgüler yağdırarak hemen platformun ilk 10 listesinde bir numaraya yükseldi.

Gerçek hayatta Never Have I Ever'dan Paxton kaç yaşında?

Darren Barnet Paxton Hall-Yoshida olarak

çocuk 30 yaşında , onu karakterinden ve rol arkadaşı Ramakrishnan'dan 10 yaş büyük yapıyor.

Aneesa Davi'yi affediyor mu?

Ancak Devi'nin eylemleri, Sherman Oaks Lisesi'nde yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyen Aneesa'yı gerçekten üzdü. Biraz zaman aldı ve birkaç deneme yaptı, ancak Aneesa Devi'yi affetti. içtenlikle özür diledikten sonra .

Paxton ve Devi, Sezon 2'de birlikte mi uyuyor?

Devi işi yapmak için evine gittiğinde Paxton, Devi'nin kız kardeşi Rebecca (Lily D. Moore) ile konuştuğunu gördükten sonra bu planı kapatır. Ancak Devi, arkadaşlarına hiçbir şey olmadığı gerçeğini söyleyemez. Bunun yerine yalanla birlikte gider, kendisinin ve Paxton'ın seks yaptığını söyledi.


Aneesa Devi'yi Asla Sahip Olmadım'da affeder mi?

Jackson, bekar bir ebeveyn olarak ona sağlam bir tavsiye veriyor: Çocuğunuz size ihtiyacı olduğunu söylediğinde, her zaman evet demelisiniz. ... Rağmen Aneesa Devi'yi affeder , ona ailesinin transferiyle ilgili kararını verdiğini ve Sherman Oaks'ta kalma ihtimalinin olmadığını bildirir.

Devi bekaretini de kim kaybeder?

Devi Vishwakumar'a (Maitreyi Ramakrishnan tarafından oynanan) odaklanan gösteri, aşk, kayıp ve...şey, çocuklar hakkında iç açıcı (ve ilişkilendirilebilir) bir büyüme hikayesidir! İlk sezonda bekaretini kaybetmek ve sosyal statüsünü iyileştirmek için çaresiz olan Devi, lise teklifleri sporcu Paxton Hall-Yoshida (Darren Barnet).

Devi Hindistan'a taşınıyor mu?

Devi evden kaçar Hindistan'a taşınmaktan kaçının ve onu eve geri götürmek için arkadaşlarını arayan Ben'in yanına taşınır. Babasının küllerini dağıtmak için tam zamanında annesiyle arasını düzeltmeye ikna ederler. Sezon, Ben'in Paxton'ın duygularından habersiz olan Devi'yi öpmesiyle sona erer.

Paxton, Devi'yi dansa davet ediyor mu?

Paxton, 'Never Have I Ever' filminde Devi ile gizlice çıkmak istiyor

Hafta geçtikçe, Paxton her gece Devi'nin odasına gizlice girmeye devam eder, ancak onlar okuldayken asla onu dansa davet etmez .


Devi, Aneesa'dan özür diledi mi?

Devi gerçekten özür diler 'Hiç Sahip Olmadım' içinde

Bu sefer yürekten konuşuyor. Devi, okula ilk geldiğinde Aneesa'yı kıskandığını itiraf ediyor, ancak onunla arkadaş olma şansını istiyor. Aneesa okuldan sonra Devi'nin evine uğrar ve resmen Devi'nin özrünü kabul eder.

Devi, Aneesa hakkında ne dedi?

Evet. Aneesa'nın eski sevgilisi Ben'le birlikte çadıra girdiğini gördükten sonra bir öfke nöbeti geçiren Devi, Aneesa'yı anoreksik olarak tanımladı. daha önce yemek yediğini hiç görmediğini söyleyerek . Büyük bir söylenti başlatmak niyetinde değildi ve bunun gerçekten doğru olduğunu da bilmiyordu. Ama ertesi sabah herkes biliyordu.

Paxton'ın asla sahip olmadığım ırkı nedir?

' Darren, kim karışık ırk Japon Amerikan , mirasıyla her zaman gurur duymuştur. Ancak Florida'ya taşındıktan sonra, Japon olduğu için yaşıtları tarafından dalga geçildi.

Never have I ever'de neden 30 yaşındaki birini seçtiler?

[Kadromuzun] gerçek gençler gibi hissetmesini istedik. Bir aykırı değerimiz, 20'li yaşlarının sonlarında olan Darren. Fisher, 'Seçme sırasında birine kaç yaşında olduğunu soramazsınız' dedi. 'Onları varsaymak zorundasın' makul bir yaş .


Never Have I ever'in 4. sezonu olacak mı?

Netflix resmi olarak Never Have I Ever üçüncü sezon onayını verdi. . 19 Ağustos'ta Netflix, haberlere tepki olarak 'Aman Tanrım' diyerek dizideki karakterlerin bir video derlemesiyle şovun yenilendiğini duyurdu.

Ginny ve Georgia'nın 2. sezonu olacak mı?

Ginny & Georgia resmen 2. sezon için geri dönüyor ve kısa bir aradan sonra üretim nihayet başlayacak. 2021'den sonra .

Julie and the Phantoms'ın 2. sezonu olacak mı?

Julie and the Phantoms 2. sezonunun Eylül 2021'de gelmediğini bilsek de, önümüzdeki birkaç hafta içinde Netflix'ten dizinin kaderi hakkında bir duyuru alabiliriz. Bu noktada müzikal komedinin ikinci sezonunun bittiğini teyit edebiliriz. -drama 2021'de yayınlanmayacak .