paula abdul'un bebeği oldu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Shaniya Kris
Puan: 4.7/5(3 oy)

Paula Abdul, 1992'den 1994'e kadar aktör Emilio Estevez ile evlendi. Daha sonra 1996'da giyim tasarımcısı Brad Beckerman ile evlendi, ancak 17 aylık evlilikten sonra 1998'de boşandılar. Paula'nın çocuğu yok.

Paula Abdul kaç yaşında ve şu anda ne yapıyor?

Paula Abdul 58 yaşında ve Haziran'da 59 yaşına girecek . 18 yaşında profesyonel eğlence kariyerine Lakers'ta amigo olarak başladı. Abdul, Jackson ailesi tarafından keşfedildi ve işe alındı. Abdul, Janet Jackson'ın koreografisini yönetmeye devam etti.

Paula Abdul'un sesine ne oldu?

Bir süperstar şarkı söyleme kariyeri daha sonra trajedi oldu. 1992'de yapılan bir acil iniş, Paula'nın sesini neredeyse çalıyordu. . Şimdi, Abdul ilk kez onu spot ışıklarından uzaklaştıran yaralanmanın ciddiyetini ortaya koyuyor. 'Ses tellerim tamamen yaralandı' diyor. ... Sesimi tekrar çalışır hale getirmem iki yılımı aldı.'Paula, Simon'la hiç çıktı mı?

Paula Adbul kararlı onun için hiçbir zaman hisleri olmadı TV patronu Simon Cowell, birlikte Idol'de göründüklerinde geri döndüler. Paula yakın zamanda Cowell ile olan aşk/nefret ilişkisi hakkında konuştu ve onun onun için daha çok bir 'kardeş' olduğunu iddia etti.

Paula neden American Idol'da STD dedi?

'Bayan Paula Abdul, eski günlerdeki gibi değil mi?' dedi Jackson. Abdul, görünüşte Cowell'e atıfta bulunarak, 'Evet, öyle, sadece STD'yi kaçırıyoruz' dedi. Kafası karışmış bir Seacrest ne demek istediğini sorduğunda, Abdul 'STD'nin 'anlamına geldiğini söyleyerek şaka yaptı. süper yetenekli... güler yüzlü .'

Paula Abdul'un Hayatı ve Üzücü Sonu

43 ilgili soru bulundu

Paula Abdul 2020 yılında kiminle flört ediyor?

Restorancı J.T. Torregiani , 32, Abdul'in beş aylık erkek arkadaşı muhtemelen gururlu baba olurdu. Abdul, Nisan ayında gösterisinin bir kaydından sonra kendisini tanıttığında tanıştığı Sicilyalı için onun tatlı bir turta olduğunu söylüyor. O, şu anda hayatıma giren olumlu bir güç.

Paula Abdul siyah mı beyaz mı?

annesi beyaz , babası Suriye ve Brezilya kökenlidir, ancak Abdul'in koyu yüz hatları, ten rengi ve havalı şehirli sesi, en azından onun siyah olabileceğine dair bir ilk izlenim yaratıyor. Ayeroff, 'Paula ne olduğunu asla söylemedi, ne olmadığını asla söylemedi' diyor.

Paula Abdul'un gerçek adı nedir?

Paula Julie Abdul | (1962-06-19) 19 Haziran 1962 doğumlu) Amerikalı şarkıcı, dansçı, koreograf, oyuncu ve televizyon kişiliğidir. Kariyerine 18 yaşında Los Angeles Lakers için amigo kız olarak başladı ve daha sonra The Jacksons tarafından keşfedildiği Laker Girls'ün baş koreografı oldu.

Wyatt Pike neden American Idol'dan ayrıldı?

Wyatt Pike'ın kariyeri, yaklaşık bir ay önce American Idol'den ayrılmasına rağmen yükselmeye devam ediyor. Nisan ayının başlarında, sunucu Ryan Seacrest, Wyatt'ın yarışmadan çekilmesi gerektiğini paylaştı. Daha sonra, ABC ve eski yarışmacı, onun ayrıldığını doğruladı. kişisel sebeplerden ötürü .'


Paula Abdul bugün kiminle çıkıyor?

Paula Abdul'un Erkek Arkadaşı JT, Yeni Değil - Yeniden Başlayan, Tekrarlayan Geçmişlerinin İçinde. American Idol yargıcı ve Paula Abdul'un başı ve sürekli erkek arkadaşı olarak aşk havada görünüyor JT Torregiani kabaca beş ay önce yeniden romantik bir şekilde bir araya geldiğinden beri olabildiğince sıkılaştı.

Paula Deen'in net değeri nedir?

Güney mutfağı uzmanının hala net değeri var 10 milyon dolar , ancak ünlünetworth.com'un genel yayın yönetmeni Brian Warner'a göre, yıllık kazanç potansiyeli birkaç milyon dolar azaldı.

Paula Abdul beyaz mı?

Abdul, San Fernando, California'da doğdu. Yahudi ebeveynler . Abdul'in babası Harry Abdul, Suriye Yahudi mirasındandır ve Suriye'nin Halep kentinde doğdu, Brezilya'da büyüdü ve Amerika Birleşik Devletleri'ne göç etti. ... Abdul, küçük yaşta bale, caz ve tapta dans dersleri almaya başladı.

Paula Abdul uçak kazası mı geçirdi?

Maskeli Dansçı yargıç ve son American Idol konuğu Paula Abdul, birkaç yıldır bir uçak kazası 90'ların başında, 30 yaşlarında. Abdul, daha sonra birkaç ameliyat geçirmesi gerektiğini ve iyileşmesi için yıllar sürdüğünü söylüyor.


Paula Abdul Arapça mı?

Grammy ödüllü şarkıcı Paula Abdul, Suriye asıllı . Babası Suriye Halep'te doğdu ve Brezilya'da büyüdü. Eski American Idol yargıcı Suriye, Brezilya ve ABD'de yaşadı. Meksika'dan gelen Salma Hayek'in İspanyol bir annesi ve yarı Lübnanlı bir babası var.

Paula STD mi dedi?

Paula Abdul canlı bir izleyiciyi şok etti Simon Cowell'dan 'STD' olarak bahseden ' Pazartesi günü American Idol'da konuk yargıç olarak doldururken. Garip an, 46 yaşındaki program sunucusu Ryan Seacrest'in kendisine ve Paula'ya merhaba demek isteyen 64 yaşındaki eski Idol yardımcı yıldızı Randy Jackson'dan bir FaceTime araması aldığında meydana geldi.

Paula Abdul Sesi neden garip?

Paula Abdul, geçen haftaki bir televizyon programında davranışının bu kadar tuhaf görünmesinin nedeninin şu olduğunu söylüyor: canlı bir röportaj sırasında bir ses snafu nedeniyle American Idol'ün yeni sezonunun tanıtımını yapın.

Paula Abdul American Idol'den ne kadar para kazandı?

American Idol'deki ilk yıllarında Paula'ya bir yerden ödeme yapıldığı bildirildi. sezon başına yaklaşık 5 milyon dolar (bazı raporlar bu rakamın 1 milyon dolara yakın olduğunu tahmin ediyor). Bu şüphesiz, 30 milyon dolarlık net değerine ekledi, kazancını yargıç Randy Jackson ile aynı seviyeye getirdi.


Paula Abdul, American Idol'da en son ne zaman oynadı?

American Idol, geçmişinden bir patlama yaşadı. 12 Nisan bölüm orijinal yargıç Paula Abdul olarak 2009'dan beri ilk kez panele geri döndü. ABC şarkı yarışmasının 2021 sezonunun ilk canlı şovunda Luke Bryan'ın yerini aldı.

American Idol 2021'den kim ayrıldı?

American Idol'ün Pazar günü 18. sezon finalinden ayrıldıktan sonra yarışmacı Arthur Gunn Instagram'da ABC şovunu aniden bırakma kararını açıklayan bir not yayınlayarak resmi bir açıklama yaptı. (Ve şarkıcı Sheryl Crow ile sahne alma şansından vazgeçme kararından yakınıyor.)