Parlak ayrımlar alle oldu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Raphaelle Ratke
Puan: 4.3/5(6 oy)

Allergan Estetik'in yeni ve geliştirilmiş bir sadakat programı olan Alle ile tanışın. Brilliant Distinctions'ın yerini alıyor . ... Alle ödül üyeliğinizle Allergan ürünlerinde özel indirim ve promosyonlardan da yararlanabilirsiniz.

Alle'nin parlak ayrımlardan farkı nedir?

Puan kazanmanın daha fazla yolu

Brilliant Distinctions ile sadece Allergan Estetik markalarında puan kazandınız. Artık değil! Allē ile şunları da yapabilirsiniz: 40'tan fazla ürün ve tedavide puan kazanın kimyasal peeling, lazer epilasyon, mikrodermabrazyon ve daha fazlasını içeren diğer markalar.

Brilliant Distinctions değiştiriliyor mu?

Allergan'ın Brilliant Distinctions programı yeniden markalandı ve şimdi ara sokakta ! 20. yıl dönümü şerefine, müşteri sadakat programı müşterilerinin yararına olacak şekilde yeniden başlatıldı.Parlak ayrımlara ne oldu?

Herkesle Tanışınē: Brilliant Distinctions'ın yerini alan yeni ve geliştirilmiş sadakat programınız. ... Daha da fazlasının kilidini açmak için Allē'a yükseltin parlak ödüller , özel içerik ve tasarruf.

Parlak ayrımları alle ile nasıl birleştirirsiniz?

basitçe ziyaret edin: www.alle.com/merge ve Brilliant Distinctions hesap bilgilerinizle oturum açmak için talimatları izleyin. Bunu yalnızca bir kez yapmanız gerekecek ve hesabınız resmi olarak Allē'a geçirilecektir.

ALLE: YENİ Mükemmel Farklar

18 ilgili soru bulundu

Brilliant Distinctions alle olarak mı değişiyor?

Tanıtımı saat , Allergan Estetik'ten Brilliant Distinctions'ın yerini alan yeni ve geliştirilmiş bir sadakat programı. ... Alle ödül üyeliğinizle Allergan ürünlerinde özel indirim ve promosyonlardan da yararlanabilirsiniz.

Alle puanlarının süresi doluyor mu?

A-List üyeleri, aşağıdakilere ek olarak tüm Allē ayrıcalıklarını alır: Puanlar asla sona ermez .

Brilliant Distinctions ortadan kalkıyor mu?

Yeni!

Mükemmel Farklar tamamen uzaklaşıyor böylece bir sonraki randevunuzdan önce puanlarınızı yeni Allē programına taşımak isteyeceksiniz.

Botox mükemmel bir ayrım mı?

Parlak Ayrımlar Allergan için sadakat ödül programı , BOTOX Kozmetik üreten firma. Ödül programı, Allergan'ın diğer popüler ürünlerini içerir.

200 Alle puanı size ne kazandırır?

Tümē℠Puanların Değeri Ne Kadardır? Her 10 Alle puanı bir dolar (1$) değerindedir. Örneğin, 200 puan 20 $ tasarruf edin VI'da bir sonraki Allergan Estetik tedaviniz.

Parlak ayrım noktalarının süresi doluyor mu?

Puan Brilliant Distinctions Puanlarını en son kazandığınız tarihten 9 ay sonra sona erer .

Parlak ayrım noktalarım nerede?

Giriş yapmanız gerekecek Brilliant Distinctions'taki hesabınıza Puan bakiyenizi görüntülemek ve puanlarınızı kupon için kullanmak için. ... Sorun yaşarsanız, 1-888-324-2745 (9am-8pm EST, M-F) numaralı telefondan Brilliant Distinctions Müşteri Destek Hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Botox Kozmetik günü bonus teklifi nedir?

Ulusal BOTOX kapsamındaAllergan, Cosmetic Day'i açıklayacak: Türünün ilk örneği olan özel bir teklif: 100$'lık bir botoks satın alınKozmetik hediye kartı ve 100$'lık BOTOX kazanınKozmetik hediye kartı ücretsiz . Bu 'Bir Al, Bir Al' teklifi, sınırlı sayıda, sadece bir gün, 20 Kasım.

Tüm puanlar ne kadar sürer?

Kazanılan tüm Program puanlarının süresi dolacak son Program faaliyetinin tarihinden itibaren on iki (12) ay . Hesabınız hareketsizlik nedeniyle kapatılırsa, tüm Program puanları kaybedilecektir.

Parlak ayrım noktalarını nasıl elde ederim?

Brilliant Ayrım Puanlarını Nasıl Kazanırsınız? ile puan kazanırsınız nitelikli tedavileri satın almak veya almak , hangi ödül puanları üç düzeyde. LATISSE, SkinMedica ve VOLBELLA XC tedavilerine hak kazanmak için 100 puan kazanın. BOTOX Cosmetic, JUVEDERM XC ve CoolSculpting tedavilerine hak kazanmak için 200 puan kazanın.

Alle Allergan nasıl çalışır?

Allē, tam olarak istediğinizi elde ettiğiniz için sizi ödüllendiren bir estetik sadakat programıdır. Başlamak için bugün katılın 50'den fazla ofis içi ürün ve tedavide puan kazanma En sevdiğiniz Allergan Estetik markalarında tasarruf için. Allē size her zamankinden daha fazla puan, daha fazla ödül ve sevdiğiniz şeylerden daha fazlasını verir.

Botoks için bahşiş verir misiniz?

Masaj terapistleri, estetisyenler ve tırnak teknisyenleri tarafından gerçekleştirilen spa hizmetlerinde %15-20 oranında bahşiş ödenmesi adetten olmakla birlikte, tıbbi spa hizmetleri için bahşiş vermek geleneksel değildir enjektabllar (Botox gibi), lazer tedavileri ve tıp uzmanları tarafından gerçekleştirilen diğer tıbbi hizmetler gibi - genellikle ...

Botokstan kaç puan alıyorsunuz?

BOTOX tedavileri sizi netleştirir 200 puan . Juvéderm dolgu maddeleri şırınga başına 200 puan, iki kişi için 400 puan kazanır.

Parlak ayrımlar uygulamasına ne oldu?

ara sokakta Allergan Estetik'in Brilliant Distinctions'ın yerini alan önde gelen estetik sadakat programıdır. ... Uygulama içinde Allē hesabınıza giriş yapın ve her şey hazır. Veya birkaç basit adımda yeni bir hesap oluşturmak için uygulamayı indirin.

Brilliant Distinctions puanlarının görünmesi ne kadar sürer?

Brilliant Distinctions puanlarımı ne zaman alacağım? LovelySkin, Brilliant Distinctions hesabınıza Brilliant Distinctions puanları verecek sonra 7 iş günü içinde satın aldığınız SkinMedica ürünleri gönderildi.

Parlak ayrım hediye kartlarının süresi doluyor mu?

son kullanma tarihi yok . Bunu birine hediye olarak mı almak istiyorsun yoksa birisinin senin için Noel için almasını mı istiyorsun? Hediye kartını satın almak için Brilliant Distinctions üyesi olmanız gerekmez, ancak kullanmak için Brilliant Distinctions üyesi olmanız gerekir.

Alle puanlarının süresinin dolmasına ne kadar var?

Evet, Alle üyeliğinizin seviyesine veya kademesine bağlı olarak puanların süresi dolabilir. yayınlandıktan on iki ay sonra .

Allē puanlarımı nasıl kullanırım?

Puanlarımı Nasıl Kullanırım? Puanlarınız otomatik olarak hesabınıza izlenir . Ödeme sırasında, puan bakiyenizi ve kazandığınız diğer özel teklifleri görüntülemek için telefon numaranızı kullanarak hesabınıza erişeceğiz. Onları kaydetmeyi veya o günün ziyaretinden tasarruf etmek için hemen kullanmayı seçebilirsiniz.

Tüm ödüller nedir?

alle bir prömiyer hasta ödül programı Botox'un yapımcıları Allergan tarafından sizin için yaratıldı. Gelecekteki özel teklifler ve indirimler için kullanılabilecek tedaviler ve katılımcı ürünlerin satın alınması için puanlar almanızı sağlar. Yaşlanma karşıtı tedavileriniz için kredi kartı milleri olarak düşünün.