Park mı yoksa lazar mı kurtarayım?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Rowan Mraz
Puan: 4.6/5(33 oy)

Bu öncelikle bir tercih, ama sahip olmaktan zarar gelmez Park'ı kaydettiğiniz iki dosya kaydetme ve bir diğeri Lazar'ı kurtardığınız yer. Alternatif olarak, ikisini de seçmezseniz, ikisini de ölüme terk edeceksiniz.

Park Soğuk Savaşta Ölür mü?

Park, Mason, Orman, ve Adler 'Bell' tarafından öldürüldü ve 'Perseus', 'Bell'in nükleer bombaların patlamasını işaret etmesini sağlar. Sonunda, 'Perseus', Sovyet casus ağının kenarlarını gözetlediğini görerek Park'ı ortadan kaldırdığı için 'Bell'e minnettarlık gösterecek.

Perseus'un nerede olduğu hakkında yalan söylersen ne olur?

Adler, Bell'in Perseus'un güvenilir müttefiklerinden biri olduğu konusunda netleştikten sonra, nerede olduğu konusunda yalan söyleme veya gerçeği söyleme seçeneği sunulur. Perseus nükleer silahları etkinleştirmeyi planlıyor . Doğruyu söylersen, takımı SSCB'deki Solovetsky Adaları'na götüreceksin. ... Nükleer patlama durdurulur ve gün kurtarılır.Soğuk Savaş'ta en iyi sonu nasıl elde edersiniz?

İyi Son için, isteyeceksiniz Adler'e gerçeği söyle . Daha sonra yeni bir göreve götürüleceksiniz - Son Geri Sayım - bundan sonra size İyi Son gösterilecek. Soğukkanlılıkla oynanan bir oyunun ana karakterini gören bir sonun gerçekten 'İyi' olup olmadığını sizin takdirinize bırakacağız.

Adler'e yalan mı söylemeliyim yoksa gerçeği mi söylemeliyim?

İyi sona ulaşmak için, sadece Adler'e söyle Gerçek şu ki, Perseus Solovetsky Manastırı'nda. Bu, final için Son Geri Sayım görevini oynamanıza yol açacaktır.

Save Park vs Lazar vs Ne - Call of Duty Black Ops Cold War

16 ilgili soru bulundu

Adler'e yalanı söylersen ne olur?

Adler'e gerçeği söylemeye karar verirseniz, son bir görev yaptıktan sonra otomatik olarak iyi sona ulaşırsınız: Son Geri Sayım . Planlandığı gibi Solovetsky'ye varacak ve Perseus kaçacak olsa da nükleerleri durduracaksınız.

Adler veya Bell kim ölür?

Ölümcül yaralanan Adler'i bulmayı başardılar. Adler sordu Zil son bir kez sigara yakabilmesi için çakmağını ona vermek. Bell seçse de seçmese de Adler onlar tarafından öldürüldü ve memur onun kimliğini Perseus olarak açıkladı.

Lazar'ı kurtarırsan ne olur?

Lazar'ı Güvende Tutmayı Seçerseniz

Sen havaya çekilir ve yukarı savrulurken Lazar'a tutunmayı başarır . Ayrılırken, Park'ın çatıda yaralı olduğunu görebilirsiniz. Pozisyonuna yaklaşan askerler görüyorsunuz, silahlı, silahı yok.

Break on'da Adler'i dinlemezseniz ne olur?

Seviyenin son bölümünde Adler'e tekrar tekrar itaatsizlik etmek de The Red Door Trophy/Başarısı ile ödüllendirilir . Seviye Bell'in Perseus'un uyarısını duymasıyla başlayacak.


Adler Cold War'a yalan söylemeli miyim?

Adler ve ekibine yalan söylemeyi seçerseniz, son görev Call of Duty: Black Ops Cold War'un kampanyası, The Final Countdown'dan Ashes'e Ashes'a dönüşecek. ... Örneğin yalan söyledikten sonra, pusu kurmak için mesaj göndermek için hub'da sınırlı zamanınız var.

Yalan söylemek bir ilişkiye ne yapar?

Yalanlar Güveni Aşındırır

Belki de yalan söylemenin bir ilişki üzerindeki en belirgin etkisi, güven erozyonu kişinin diğerinde vardır. ...Güven, güçlü ve başarılı bir ilişki için o kadar önemlidir ki, kaybedildiğinde tamamen çökme olasılığı çok yüksektir.

Adler kötü biri mi?

Russell Adler, kötü niyetli deuteragonisttir ve son antagonisti 2020 video oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty: Warzone 1984 hikayesinin ikincil düşmanı, Call of Duty: Mobile çizgi romanlarında destekleyici bir karakter.

Duga dersen ne olur?

Duga'yı söyle ve takımını yanlış yere götüreceksin . Altyazılarda Adler'in adı kırmızıya dönerek artık bir düşman olduğunu gösterir. Buradan, kasadaki kapıdan geçmeniz gerekiyor - daha önce kilidini açmış olsaydınız çok daha kolay olur.


Park veya Lazar'ı kurtarmazsanız ne olur?

Bu öncelikle bir tercihtir, ancak Park'ı kaydettiğiniz yerde ve Lazar'ı kaydettiğiniz yerde iki tane kaydetme dosyanızın olması zarar vermez. Alternatif olarak, hiçbirini seçmezseniz, ikisini de ölüme terk edeceksin .

Soğuk Savaş'tan Helen Park kaç yaşında?

Black Ops Cold War'da öne çıkan karakterlerden biri olan Helen Park, kısa sürede Call of Duty hayranlarının favorisi haline geldi. Park 28 inç oyun.

Park Samantha Soğuk Savaş mı?

Samantha İadeler Dark Aether hikayesinin bir parçası olarak Call of Duty: Black Ops Cold War'da. ... Black Ops Cold War'un İkinci Sezonu ile Samantha, hem Black Ops Cold War hem de Call of Duty: Warzone için 'Reaktif Maxis Operator Bundle'ın bir parçası olarak oynanabilir bir NATO operatörü olarak çıkış yaptı.

Kırmızı kapıdan geçmezsen ne olur?

Adler sizi kapıdan geçirmeye çalışırken, daha fazla kırmızı sığınak kapısı aç gökten ve hemen önünüze düşecekler. Bu kapılardan geçmeye devam edin ve tek bir kapıdan geçmeyin. Sonunda, Adler bıkacak.


Adlers emirlerine uymazsam ne olur?

kırmızı kapı | Adler'in Emirlerine Uymamak

İleriye giden yol tamamen bloke olana ve başka seçeneğiniz kalmayana kadar her yolu takip edin. Tamamen sıkışıp kaldığınızda, kırmızı bir kapıdan girebilir ve bu tuhaf kupayı kazanabilirsiniz.

Adler'i vurabilir misin?

Adler yakındaki bir binanın içine çekilmiş olacak. Onu bulduğunuzda yaralıdır – bir ışık ister ve sonra sizi bıçaklamaya çalışır – savaşın ve bıçağı Adler'in göğsüne saplayarak onu öldürürsünüz.

Richter Cold War'u kurtarmalı mısınız?

Richter'i kurtarmayı seçersen, onu özgür bırakacaksın . Yola çıkmadan önce teşekkürlerini sunacak. Ancak, daha sonra ihanetini öğreneceksiniz. Alternatif olarak, Richter'i öldürmeyi seçerseniz, gözlerinin arasına bir kurşun sıkabilir ve onunla işiniz bitebilir.

Soğuk Savaş'taki tüm hafıza sonlarını nasıl elde edersiniz?

Yedi hafıza sonunun hepsini almak ve dört yol ucunun hepsinden oynamak için yapmanız gerekecek. bu görevin en az iki koşusu . Tek bir koşunun tamamlanması yaklaşık 20 dakika sürer ve aynı geri dönüşü dört kez yaşamanızı sağlar.


Black Ops 2 canon mu?

Black Ops 2'nin, #ModernWarfare ve #BlackOpsColdWar dahil olmak üzere mevcut Call of Duty hikayesinin bir parçası olduğunu hatırlatın.

Belikov bir çan mı?

Call of Duty: Black Ops Cold War'un klasik Call of Duty tarzındaki kampanyasına giden yolun yaklaşık üçte ikisi, oyunun perspektifi, ana kahramanı olan Bell adında bir CIA ajanından Dimitri Belikov adında bir adama, KGB'nin Moskova'daki karargahına gömülü Amerikan köstebek.

Yemin altında yalan söylersen ne olur?

Yemin altında yatmak veya yalan yere yemin etme , federal bir suçtur. ... Yalan yere yemin etmenin cezası denetimli serbestlik, para cezası veya 5 yıla kadar hapis cezası ile sonuçlanabilir.