hq trivia'da para kazanabilir misin?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Morris Johns
Puan: 4.8/5(17 oy)

Oynaması ücretsiz, hem Android hem de iPhone'da mevcut ve her gün binlerce (ve bazen milyonlarca) kullanıcının katıldığı canlı testler var. Ancak geçmişte karşılaşmış olabileceğiniz diğer test uygulamalarının aksine, HQ kazanan herkese GERÇEK nakit ödüller veriyor .

HQ Trivia gerçekten para ödüyor mu?

genel merkez bilgi yatırımcılar tarafından finanse edilmişti ama aynı zamanda markalar The Voice veya Warner Bros gibi, ürünleriyle ilgili özel devralmalar ve oyunlar için ödeme yaptı. Oyuncular ayrıca oyunlar sırasında kullanmak için ekstra canlar için para harcayabilirler.

HQ Trivia'da ne kadar kazanabilirsiniz?

Sunulan en yüksek HQ Trivia para ödülü 400.000 $ . Uygulama, bir dizi prestijli ismin (Warner Brothers, Nike ve GM dahil) sponsorluğuna ve bağlantılarına güvenerek oynamakta özgürdü.HQ Trivia'dan paramı nasıl alabilirim?

Kazandığınız tüm tahakkuk eden Ödüllerin toplamını Genel Merkez hesabınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Nakit çekmek için hesabınızda minimum 5$ Ödül bakiyesine ihtiyacınız olacak. Birikmiş Ödüllerinizin ödemesini almak için (bir minimum miktar karşılanır), PayPal aracılığıyla para çekme ödülleri , bir üçüncü taraf hizmeti.

HQ gerçek para ödüyor mu?

HQ Trivia'yı muhtemelen duymuşsunuzdur, ancak duymadıysanız, bu bir oyun uygulamasıdır. gerçek para kazanabilirsin . ... Kazanan yoksa, o günün parası çevrilir ve bir sonraki günün ödülüne eklenir. Nakit ödüller bazı durumlarda 50.000 dolara kadar çıkabilir.

HQ Trivia BİR KAZANAN 25.000 $ !!! HQ trivia maelkins1'de en büyük galibiyet

33 ilgili soru bulundu

QuizUp neden kapanıyor?

Ancak, televizyon programı Ağustos 2016'da NBC tarafından suya düştü. Sonuç olarak, Eylül 2016'da NBC'nin şovunu iptal etmesi , QuizUp'ın yaratıcısı Plain Vanilla, tüm çalışanlarını işten çıkardı ve uygulamayı 2016 sonundan önce satmayı planladığını duyurdu.

Trivia para için mi?

Gerçek Para Ödeyen En İyi Trivia Uygulamaları

 • Swagbucks Canlı. ...
 • Şanslı Bilgiler Canlı. ...
 • vermek. ...
 • Dabbl. ...
 • HQ Trivia – Trivia Apps'ın Eski Kralı (Artık Aktif Değil) ...
 • Nakit Sınav Canlı. ...
 • RipKord.Tv (Artık Tellie olarak biliniyor) ...
 • Q.

HQ trivia'yı ne zaman nakite çevirebilirsin?

Genel Merkez Hizmet Şartları sözleşmesine göre, kazananlar ödülü nakde çevirmelidir 90 gün içinde . Aksi takdirde paralarını kaybedebilirler. Ancak oyuncular para çekme düğmesine basamazlarsa ve HQ yardım taleplerini yeterince uzun süre görmezden gelirse, sonunda kazançlarını kaybedebilirler.

Karargahı nasıl nakite çevirebilirim?

Yalnızca oyunu zaten kazanmış olan kullanıcıların bir giriş yapması gerekir. Paypal hesabı . Bakiyenize dokunarak ve PayPal hesabınıza bağlı e-posta adresini girerek bunu yapabilirsiniz. Bilgilerinizi gönderdikten sonraki 48 saat içinde ödülünüzü almadıysanız, lütfen buraya tıklayın.

HQ oynamak için kaç yaşında olmak gerekiyor?

Ebeveynlerin, HQ Live Trivia Game Show'un gerçek para ödülü için oynanan bir oyun uygulaması olduğunu bilmesi gerekir. Oyuncular olmalı 17 yaşında Uygulamanın şartlarına göre oyunu oynamak için.

HQ'da hile yapabilir misin?

Tanışmak HQuack . Merkezde hile yapmak için halka açık ilk bot. New York'ta bir yazılım mühendisi ve dijital tasarımcı olan Jake Mor tarafından geliştirilen HQuack, her gün HQ sorularına doğru yanıtları gerçek zamanlı olarak görüntüleyen bir web sitesidir.

HQ trivia hala bir şey mi?

Bu oyun Salı ve Perşembe günleri saat 9:30 ET'de oynandı. 29 Ocak 2021'de HQ, HQ Trivia Twitter sayfasında HQ Words'ün çarşamba günleri saat 21:00 ET'de uygulamaya dönülecek .

Neden HQ'dan para çekemiyorum?

Biz dolandırıcılığı ciddiye almak , ve herkes için adil bir oyun sağlamak için birden fazla önlem alın - tüm kazananların hesaplarını gözden geçirmek dahil. Zaman zaman, dolandırıcılıkla mücadele ekibimize hesapları gözden geçirmeleri için ek süre vermek için para çekme işlemi geçici olarak devre dışı bırakılır.

HQ Trivia'da kaç soru var?

Canlı akıllı telefon yarışma programı HQ Trivia, dünyayı kasıp kavurdu. Oyunda, bir dizi ile karşı karşıyasınız. 12 çoktan seçmeli bilgi sorusu , her biri üç seçenekli. 12'yi de doğru cevaplarsanız, para ödülü kazanırsınız!

HQ para çekme işlemi ne kadar sürer?

Evet. Kazandıktan sonra nakit çıkışı yaptığınızda, ödül miktarı ne olursa olsun, doğrudan PayPal'ınıza gönderilir. Bakiyeler ve ödemeler 24 saate kadar güncellenecek.

Karargah neden geri döndü?

Geri geldi. Canlı mobil trivia oyunu HQ Trivia Pazar günü sürpriz bir dönüş yaptı, Şubat ayında çalışanlarını kapatıp işten çıkardıktan sonra . The Wall Street Journal'a göre bir yatırımcı, geri dönüş için ihtiyaç duyduğu finansmanı sağladı ve bir anlık uyarı, insanların akşam 9'da tekrar oynayabileceklerini bilmelerini sağladı. ET.

HQ Trivia bugün saat kaçta?

HQ Trivia oyuncularına yeni bir oyunun bu gece şu adreste yayınlanacağını bildiren bir anında iletme bildirimi gönderildi. 21.00 ET . Bildirimi, kurucu ortak Rus Yusupov tarafından dönüşü onaylayan bir tweet izledi.

Gerçek para ödeyen oyunlar var mı?

Swagbucks

Swagbucks sıradan oyunculara oyun oynayarak gerçek para kazanma fırsatı sunar. Bu oyunları oynaması basit ve genellikle çok eğlencelidir ve kaydolması kolaydır. Yeni Swagbucks kullanıcıları ayrıca ücretsiz 10$ kayıt bonusu alırlar.

Hangi trivia uygulaması en iyisidir?

 1. Tehlike! (Android, iOS: Ücretsiz) ...
 2. Trivia Crack 2 (Android, iOS: Ücretsiz) (İmaj kredisi: Etermax) ...
 3. Psikopat! (Android, iOS: Ücretsiz) ...
 4. Kim Milyoner Olmak ister? (Android, iOS: Ücretsiz) ...
 5. Trivia 360 (Android, iOS: Ücretsiz) ...
 6. Patlamış Mısır Bilgisi (Android, iOS: Ücretsiz) ...
 7. Sporcle (Android: 1,99 $; iOS: 2,99 $) ...
 8. SongPop 3 (Android, iOS: Ücretsiz)

Hangi sınav uygulaması gerçek para verir?

Deli : Bu KBC tarzı oyunu oynayın ve Paytm parası kazanın

Loco (Android, iOS), binlerce oyuncuyla yarışarak canlı bir sınavı tamamlayan katılımcılara nakit ödüller veren, ülkenin en popüler canlı bilgi yarışması uygulamasıdır.

Trivia Royale'ın nesi var?

Trivia Royale, geliştirici (TeaTime Games) işsiz kaldığı için kapatıldı , maalesef. Bu, geri getirmeye karar vermedikçe uygulamanın tamamen ortadan kalktığı anlamına gelir. ABD'de de mevcut değil.

QuizUp neden çalışmıyor?

QuizUp Bildirimleri uygulaması düzgün çalışmıyor .

Uygulamalar->QuizUp->Bildirimler bölümüne gidin ve bildirimlerin etkin olup olmadığını kontrol edin. Etkin değilse, lütfen etkinleştirin.

Yeni QuizUp nedir?

QuizUp geliştiricileri, adı verilen yeni bir oyunla geri döndü bilgiler - inekler için bir 'Fortnite'.

Nakit şov devam ediyor mu?

Bunu derin bir üzüntüyle resmen duyuruyoruz. Cash Show 2 Nisan 2019'da çevrimdışı olacak . ...

Scott merkezden kovuldu mu?

Ağustos 2017'de Rogowsky, bir uygulama ve bilgi oyunu olan HQ Trivia'nın ana sunucusu olarak başladı. ... 2019'da Rogowsky, DAZN'e katıldı ve bir spor programına ev sahipliği yapmaya başladı. Bir ay sonra, Scott'ın HQ Trivia'ya ev sahipliği yapmayı bıraktığı doğrulandı .