Paige vanzant emekli oldu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Janis Reynolds I
Puan: 4.5/5(4 oy)

Eski UFC dövüşçüsü Paige VanZant çıktı ve promosyondan ayrıldığından beri finansal olarak daha iyi durumda olduğunu söyledi. UFC kariyerinde 5-4 gittikten ve son dövüşünü armbarla Temmuz ayında Amanda Ribas'a kaybettikten sonra 2020 , serbest ajansı test etmeye karar verdi.

Paige VanZant hala UFC'de mi?

Paige VanZant, UFC'den ayrılmanın verebileceği en iyi kariyer kararı olduğunu söyledi. Eski MMA dövüşçüsü şu anda Bare Knuckle Fighting Championship'e imza attı . Ayrıca Paige Fan Zant adlı bir abonelik Sadece Hayranlar tarzı web sitesi aracılığıyla para kazanıyor.

Paige neden UFC'den ayrıldı?

VanZant, kararı hakkında her zaman bu ileri geri oldu, dedi. Bunun iki yüzü var. kendimi öyle bir duruma sokmak istemedim ki ben özel bir içerik sitesine sahip olmak iş fırsatlarını kaybeder, ancak spor dünyasında zaten bir seks sembolü olarak görüldüğümü hissediyorum.Paige VanZant'ın kocası kim?

Eylül 2018'de VanZant evlendi Austin Vanderford , profesyonel bir MMA dövüşçüsü ve iki kez NAIA All-American ve ulusal şampiyon güreşçi. Çift geçen yıl çıkmaya başladı ve Vanderford Ocak 2018'de VanZant'a evlenme teklif etti.

Paige VanZant nasıl para kazanıyor?

EX-UFC savaşçısı Paige VanZant, karma bir dövüş sanatçısı ve modelidir. 26 yaşındaki VanZant, UFC'nin en popüler yıldızlarından biriydi. Instagram'da ve televizyon programlarında milyonlarca dolar .

Paige Vanzant'a ne oldu?

25 ilgili soru bulundu

Paige VanZant'a ne oldu?

VanZant şimdi 0-2 UFC ile olan önceki sözleşmesinin sona ermesinin ardından serbest oyuncudaki terfi ile dört maçlık bir anlaşma imzaladıktan sonra BKFC'de, ancak kariyerinde ilerlemeye devam ederken kararlı görünüyor.

Paige VanZant dövüş başına ne kadar kazanıyor?

Eski UFC kadın saman ağırlığı Paige VanZant'ın ödeme alacağı iddia ediliyor 400.000 $ Bare Knuckle Fighting Championship için 5 Şubat'ta Britain Hart'a karşı ilk maçına çıktı.

Paige VanZant neden bu kadar popüler?

Paige VanZant, bilinen birkaç UFC dövüşçüsünden biridir. Octagon'un içindeki hayattan daha fazlası . Dancing with the Stars'ın bir sezonunda ikinci oldu. Food Network'ün Chopped yemek programını kazandı. 2019 Sports Illustrated Mayo Sayısında yer aldı.

Paige'i kim kazandı?

Rachael Ostovich BKFC 19 ana karşılaşmasında Paige VanZant'ı oybirliğiyle yenerek intikam alıyor.


Paige Vanzant rekoru nedir?

Ağırlık: 115 lb.

Nick Ireland veya DK'yi kim kazandı?

#BKFC19 sonuçları: Nick İrlanda def. DK Para çoğunluk kararı ile

Mavi suratlı kavgayı kim kazandı?

Etkileyenlerin savaşı olarak faturalandırılan şeyde, mavi yüz Trujillo'yu ezdi ... kararla orantısız bir zafer kazandı. Kutlarken -- el havaya -- fan iplerin üzerinden atladı ve görünüşe göre bir salıncak rapçiyle temas etmiş.

Conor McGregor'un net değeri nedir?

Conor McGregor - 400 milyon ABD Doları

On iki, bu da ona tahmini 158 milyon ABD Doları kazandırdı. O zamandan beri, küresel net değerinin 400 milyon ABD Dolarını aştığı tahmin ediliyor.


Paige BKFC'yi kazandı mı?

Aşağıda tam BKFC 19 sonuçları verilmiştir: Rachael Ostovich def. Oybirliği ile alınan kararla Paige VanZant (48-47, 48-47, 49-46) Arnold Adams def.

Paige BNF kazandı mı?

Oybirliği ile alınan kararla VanZant (49-46, 48-47, 48-47). Bunlar doğru puan kartlarıydı. VanZant'ın beşinci turda aciliyet duygusu yoktu ve bu ona pahalıya mal oldu. Ringden fırlaması ve yaptığı gibi çekip gitmesi için bir sebep yok.

Anthony Joshua ne kadar zengin?

WealthyGorilla'nın Haziran ayındaki bir raporuna göre, Joshua'nın net değeri şu anda 80 milyon dolar .