Paddy dün gece kötü mü kazandı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Toby Hamill
Puan: 4.1/5(63 oy)

Serbest Dövüş: Paddy Pimblett, Cage Warriors'ı kazandı Tüy Başlığı. Paddy The Baddy, Octagon'daki ilk çıkışını #UFCVegas36'da yapıyor!

Kötü Paddy dövüşünü kazandı mı?

Liverpool'un Paddy 'The Baddy' Pimblett'i ilham verici bir galibiyet için savaştı. UFC Fight Night 191 ana kartı Cumartesi gecesi Las Vegas'ta Luigi Vendramini'yi ilk turda yendiğinde.

Paddy pimblett UFC'de savaştı mı?

Paddy Pimblett'in UFC ilk çıkışı mükemmel değildi. Ancak İngiliz yıldıza göre, onu zaferden alıkoyacak hiçbir şey yoktu. UFC Vegas 36 . Pimblett, Cumartesi günü Las Vegas'taki etkinlik için yapılan dövüş sonrası basın toplantısında, asla yanlış gitmeyeceğini söyledi.Paddy pimblett kaydı nedir?

UFC'nin saflarında yeni bir yıldız var ve adı Paddy The Baddy Pimblett. Liverpool, İngiltere'den 26 yaşındaki oyuncu, Cage Warriors Şampiyonası'nda büyük bir vurgulama makarasının ardından UFC'ye bolca yutturmaca ile geldi. 16-3 rekor .

UFC'de 70 kg ne kadardır?

Tekdüzelik adına, çoğu Amerikan karma dövüş sanatları medya kuruluşu, Hafif rakiplerin 146 ve 155 lb (66 ve 70 kg) arasında olduğunu düşünüyor. Bu şunları kapsar: Shooto siklet bölümü (154 lb / 70 kg). UFC'nin hafif bölümü, UFC 49'un ardından kullanımdan kalktıktan sonra UFC 58'de eski haline getirildi.

Paddy 'The Baddy' Pimblett ile tanışın

44 ilgili soru bulundu

Paddy pimblett siyah kuşak mı?

Meslek: MMA dövüşçüsü 26 yaşındayım ve Liverpool'da yeni nesil yetiştiriyorum. Pro kayıt 17-3 BJJ Siyah kuşak ve CW LW&FW Şampiyonu olacak.

Paddy pimblett antrenmana ne zaman başladı?

Dövüş eğitimine ne zaman ve neden başladınız? eğitime başladım ben 15 yaşındayken ve ona aşık oldum, ama gerçekten, bunu yapmak için doğdum - bu benim çağrım / kaderim.

En genç UFC dövüşçüsü kim?

Chase Hooper UFC tarihinin resmi olarak en genç dövüşçüsü. Teenage Dream, UFC'deki ilk çıkışını Nevada, Las Vegas'ta 14 Aralık'ta UFC 245'te yapacak. Hooper, UFC sözleşmesi imzalayan tek genç olarak Sage Northcutt'a katıldı.

Paddy pimblett saat kaçta dövüşüyor?

Lütfen özel yayın saatine dikkat edin: Ön hazırlıklar 1:30pm ET/10:30am PT'de başlar ve Ana Kart 16:00 ET / 13:00 PT ESPN+'da.


Darren Till hala savaşıyor mu?

Darren Till (24 Aralık 1992 doğumlu) bir İngiliz profesyonel karma dövüş sanatçısı ve eski Muay Thai kickboksçusu. Şu anda yarışıyor orta sıklet Ultimate Fighting Championship'in bölümü. 7 Ağustos 2021 itibariyle, UFC orta sıklet sıralamasında 8. sıradadır.

Darren kime kaybetti?

Till'in teslim yenilgisi Brunson Cumartesi gecesi Vegas'taki orta sıklet maçında, 28 yaşındaki oyuncunun kariyerinin dördüncü kaybı, şimdiye kadarki en yıkıcısıydı.

Darren Tilki'nin karısı kimdir?

Darren Till şu anda bir ilişki içinde Cerrone . Till'in Cerrone ile Zara Till ve Raya Lilly Till adında iki kızı var. Eski ağır siklet şampiyonu, hayatındaki dört güzel kadına sevgisini defalarca yağdırdı.

Boksta en ağır ağırlık sınıfı nedir?

ağır sıklet . Bu, 200 libreden daha ağır olan boksörler için en ağır bölümdür. veya 90,892 kg. Olimpiyatlarda, 91 kg üstü. sınıf Süper Ağır Siklet olarak adlandırılır.