Oval bu gece geliyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Keira Heller
Puan: 4.8/5(43 oy)

Oval sezon 2'nin keyfini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Salı geceleri saat 9'da. ET BET kanalında.

Oval bu gece kaçta geliyor?

Oval, 20 Temmuz Salı, akşam 9. EST (18:00 PDT) . Gösteriyi FuboTV, Philo ve Sling'de de izleyebilirsiniz. Perry, Beyaz Saray'da görünüşte mükemmel bir ırklararası ilk aileyi sergiliyor. Ancak kapalı kapılar ardında bir yalan, hile ve yolsuzluk selini salıverirler.

Oval bu gece 2021 saat kaçta geliyor?

BET'in siyasi draması 12 Ekim Salı günü 3. Sezon için geri dönecek ( 9/8c ) ve Hunter ve Victoria'ya yönelik suikast girişimi başarılı olmayabilir (spoiler uyarısı!), Beyaz Saray'ın duvarları da dahil olmak üzere her köşede gizlenen birçok tehlike var.Oval bu akşam hangi kanalda?

Hangi TV kanalında yayınlanacak? Tyler Perry'nin Oval'i BET'te yayınlanacak.

Oval 2021'de geri mi geliyor?

'Tyler Perry's The Oval'in üçüncü sezon prömiyeri 12 Ekim Salı 21.00'de ET/PT- 'Tyler Perry's The Oval', özgür dünyanın lideri, karısı ve ailesi olduğunda neler olabileceğinin perdesini aralıyor çılgın manyaklardır.

Tyler Perry's The Oval 1. Sezon 1. Bölüm

41 ilgili soru bulundu

Ovali nerede görebilirim?

Şu anda 'The Oval' yayınını şurada izleyebilirsiniz: fuboTV , Bet+ Amazon Kanalı, DIRECTV, Spectrum On Demand veya Apple iTunes, Google Play Filmler, Vudu, Amazon Video'dan indirerek satın alın.

Oval 2. sezon için geri dönecek mi?

BET, bu yaz havai fişekleri devam ettiriyor ve Tyler Perry'nin The Oval'ini 2. Sezonun ikinci yarısı için geri getiriyor. 20 Temmuz Salı (9/8c), TVLine özel olarak öğrendi. Sezon ortası galası BET ve BET Her'de yayınlanacak. ... Daha önce bildirildiği gibi, The Oval 3. Sezon için zaten yenilendi.

Oval saat kaçta ve kanalda geliyor?

Oval sezon 2'nin keyfini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Salı geceleri saat 9'da. BET kanalında ET .

Sistas bu gece kaçta geliyor?

Bu gece başlıyor akşam 9 BET'te, Tyler Perry'nin Sista'larıyla dolu iki saatlik özel bir akşamı yakalayın. Gösterinin bir saat süren sezon ortası finalinin (9pm) ardından Tyler Perry, popüler BET dramasının sahne arkası özel bir görünümüne ev sahipliği yapacak—The Tyler Perry Show: The Sistas After-Show Edition (10pm).


Ruthless hangi kanalda çıkıyor?

Nerede? Bu son zamanlarda Ruthless hayranları için geçerliydi. Tyler Perry tarafından yaratılan Amerikan drama dizisi, Mart 2021'de gösterime girdi. AMA+ , BET draması The Oval'den bir yan ürün olarak hizmet veriyor.

Oval bitti mi?

gösteri 23 Şubat 2021'de yenilendi , 2. sezonun 16 Şubat 2021'de BET'te gösterime girmesinden sadece birkaç gün sonra. '#TheOvalOnBET kadrosunu tebrik etmeyi unutmayın çünkü Tyler Perry'nin The Oval'i üçüncü sezon için yenilendi.' duyuru okundu.

Sistas bu akşam hangi kanalda?

Komedi-drama dizisi, bir grup bekar Siyah kadın ve onların kariyerleri, dostlukları ve ilişkileri hakkında. The Sistas'ın sezon ortası finali 18 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21.00'de yayınlanacak. EST (18:00 PDT) açık ANCAK , sezonun ilk ve ikinci yarısı arasında bir mola.

Oval asal mı?

Tyler Perry'nin Oval 1. Sezonunu İzle | İlk Video.


BET'te hangi TV programları geliyor?

Edinilmiş programlama

  • Parkers (2003–2009; 2011–2013; 2019)
  • Bel-Air'in Taze Prensi (2014)
  • martin (2015)
  • Tyler Perry'nin Payne Evi (2015)
  • Tyler Perry'nin Kahverengilerle Tanışın (2016)
  • Siyah-ish (2018)
  • İlk Eşler Kulübü (2021)
  • Daha büyük (2021)

Oval, Hulu'da mı yoksa Netflix'te mi?

Evet, Hulu Canlı TV Tyler Perry'nin The Oval'ini BET'te Hulu Live TV paketinin bir parçası olarak taşıyor.

Oval'in son bölümü ne zaman?

Tyler Perry's The Oval 2. Sezon 22. Bölüm Kiyamet gunu - Sezon finali. The Oval Season 2'nin bu akşamki 22. bölümüne hazır mısınız? Sonunda destansı bir son! Bu hikayenin başlığı, omurganızdan aşağı ürpertiler göndermesi gereken Kıyamet.

Oval'i YouTube'da izleyebilir miyim?

Tyler Perry'nin Oval'ini çevrimiçi izleyin | YouTube TV (Ücretsiz Deneme)


Oval bir şekil midir?

Ortak konuşmada, 'oval' yumurta veya elips gibi bir şekil , iki boyutlu veya üç boyutlu olabilir. Aynı zamanda, genellikle bir kriket sahası, sürat pateni pisti veya bir atletizm pisti gibi bir dikdörtgenle birleştirilen iki yarım daireye benzeyen bir figüre de atıfta bulunur.

Telefonumda ovali nasıl izlerim?

Hutchinson TV . Philo'ya kaydolduktan sonra, The Oval'i Roku, Roku TV, Amazon Fire TV veya Firestick, Apple TV, Chromecast (Android mobil cihazlarda uyumlu), iPhone, Android telefon, iPad'inizde bulunan Philo uygulamasında canlı olarak izleyebilirsiniz. veya Android tablet.

Oval'i BET plus'ta izleyebilir misiniz?

Şu anda The Oval'ı izleyebilirsiniz. BAHİS veya BAHİS+ . The Oval'i Google Play, iTunes, Amazon Instant Video ve Vudu'dan kiralayarak veya satın alarak yayınlayabilirsiniz.

Ovalde seçici baba kim?

* Milyonlarca yıllık bir bekleyişin ardından - ve bir o kadar da dolu tabak yemek evin etrafına atıldıktan sonra - Nancy sonunda Picky'nin babasını... aldattığı adam olduğunu ortaya çıkardı. Richard …… Richard'ın babasıydı. Nefes!


Sistas'ı hangi uygulamada izleyebilirim?

Şu anda 'Sistas' akışını şurada izleyebilirsiniz: fuboTV , Bet+ Amazon Kanalı, DIRECTV, Spectrum On Demand veya Google Play Filmler, Vudu, Amazon Video'dan indirerek satın alın.