Otterbox telefon korumasını garanti ediyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sormuş: Scottie Herzog
Puan: 4.4/5(12 oy)

Otter garanti etmez , Otter dışında herhangi biri tarafından yapılmış herhangi bir akıllı telefon veya diğer cihazdan sorumlu değildir. Bu Sınırlı Garanti, aksi yasalarca yasaklanmadığı sürece, yalnızca Otter'ın kalite kontrollerine tabi olan ve bunlara uyan Otter yetkili satıcısından satın alınan Ürünler için geçerli olacaktır.

Otterbox korumayı garanti ediyor mu?

Garanti Soruları

Otter Products, LLC ve dünya çapındaki bağlı şirketleri (OtterBox) OtterBox ürünlerini, ürünün tüketici tarafından orijinal satın alındığı tarihten itibaren bir yıl süreyle malzeme veya işçilik hatalarına karşı garanti eder. (Garanti Süresi).

Otterbox telefonu gerçekten koruyor mu?

EN İYİ GENEL: OtterBox Simetrisi

Otterbox'ın yaptığı koruyucu kılıflar 2007'den beri iPhone için, ancak Symmetry serisi güvenlik ve ince boyut arasında doğru dengeyi sağlıyor. Test ettiğim kılıf ele çok iyi oturuyor ve cebinize kolayca giriyor.Otterbox ekran koruyucunun yerini alacak mı?

(Ekran koruyucudaki Otterbox garantisinin özellikle yanlış kurulum nedeniyle bir değiştirmeye izin verir - bu nedenle, onu mahveder ve yeniden konumlandırmaya çalışırken koruyucuyu kırarsanız, ücretsiz olarak yenisini alabilmeniz gerekir.)

OtterBox için neden ekran koruyucu yok?

Çoğu sert cam/plastik ekran koruyucunun sorunu, OtterBox kılıflarıyla çalıştığı reklamı yapılan OtterBox Alpha Glass ekran koruyucuda olduğu gibi, maksimum koruma sağlar , ayrıca kasanın sert plastik kenarlarına da takılıyor, bu da genellikle telefonun kapağını kaldıracağı anlamına geliyor ...

Otterbox telefon kılıfı garantisi iyi, Bana ne olduğunu görün!

16 ilgili soru bulundu

Eski OtterBox'ımı iade etmem gerekiyor mu?

kabul edeceğiz orijinal satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade yalnızca ürün doğrudan Otter Products'tan satın alındıysa.

Otterbox kasaları paraya değer mi?

Aksesuarları büyük, hantal ve en iyi görünümlü olmayabilir, ancak telefonunuzun korunmasını sağlamak istiyorsanız, Otterbox kılıfları en iyi bahistir. Otterbox kasaları pahalı tarafta ve fiyatları yaklaşık 30 ila 70 dolar arasında değişiyor. Her kuruşuna değer , fakat.

Otterbox hakkında bu kadar özel olan nedir?

su samuru Sertifikalı Drop+ Koruması

Sizin için üretildi. ... OtterBox Sertifikalı Drop+ Protection, düşmelerin, çarpmaların ve yuvarlanmaların sadece başlangıç ​​olduğu anlamına gelir. Bu, cihazınızın her gün maruz kaldığınız aşınma ve yıpranma barajından korunduğu anlamına gelir. Öyleyse devam edin - ne yapıyorsanız yapın ve korumayı bize bırakın.

Otterbox neden bu kadar pahalı?

pahalıdırlar çünkü en iyi ömür boyu garantiyi sunarlar .

OtterBox drop+ koruması nedir?

OtterBox Sertifikalı Drop+ Protection, OtterBox kasa tasarımlarının düşmelere, çarpmalara, çizilmelere ve darbelere karşı kalıcı, güvenilir koruma sağlamak için sayısız testten geçtiğini gösteren mühendislik güveninin mührüdür.

OtterBox ekran koruyucu iyi mi?

OtterBox. OtterBox, cihaz korumasıyla ünlüdür. Ekran koruyucuları da farklı değil. Markanın Amplify Glass serisi, Corning (Apple'ın Ceramic Shield oluşturmak için ortak olduğu aynı cam teknolojisi şirketi) ile birlikte tasarlanmıştır. üstün dayanıklılık ve çizilme direnci .

OtterBox Commuter düşmelere karşı koruma sağlayacak mı?

Otterbox Defender ve Commuter, telefonumu düşürürsem güvende tutar mı? Evet , bu iki telefon kılıfı daha yüksek düzeyde koruma sağlar, ancak telefonunuzun iyi olacağı %100 garanti edilmez. Telefonun ne kadar yükseğe düşürüldüğüne ve üzerine düştüğü yüzeye bağlıdır.

Otterbox hala ekran koruyuculu kılıflar üretiyor mu?

Hangi Otterbox dahili ekran koruyucuya sahiptir? Ekran koruması için, ekran koruyucularla birlikte gelen yalnızca iki Otterbox kılıfı Banliyö ve Defender . Banliyö, Defender'ın kasaya yerleştirildiği yapışkan ekran koruyucudur.

Bir Otterbox Defender'ı ne kadar yükseğe düşürebilirsin?

Üç vakadan düşme koruması açısından test ettiğimiz tek vaka Otterbox Defender'dır. Otterbox'a iPhone'unuzu 6,6 ft'lik düşüşlerden koruyacağını söyleyerek şüphenin avantajını veriyoruz, ancak düşme testimizde 40 fit Havada. iPhone 6 biraz bükülmüş olsa da gayet iyi.

Otterbox ne kadar dayanıklı?

Otterbox Defender dört davanın en zoru . Kasanın üzerindeki slipcover'ın zamanla uzayacağını ve insanların port kapaklarını çıkarmaya meyilli olduğunu biliyoruz. Ancak son 2-3 yılda Otterbox Defenders'ı gördük (bir ofis arkadaşının iPhone 5'leri hala var).

Neden OtterBox deniyor?

OtterBox bir şirket için benzersiz bir isimdir - nereden geldi? Kısa: Bir su samuru kürküne benzer şekilde, ilk serimiz su geçirmez bir kutuydu. . Bu ürün avantajı, karım Nancy Richardson'a OtterBox adını yaratması için ilham verdi.

OtterBox kılıfları su geçirmez mi?

karşılık gelen, OtterBox ayrıca iki metre derinlikten yarım saat su geçirmez. . Ancak, on metreye kadar olan darbelerden kurtulabilir. Kulaklıklara ve şarj bağlantı noktalarına, kasa üzerinde görülebilen su geçirmez kauçuk kanatçıklar aracılığıyla erişilebilir.

OtterBox'a bir dava açmanın maliyeti nedir?

Her çiftin sadece maliyeti bize $11.63 , işçilik maliyetini, malzemeleri ve ABD'ye geri gönderimi içerir. 6 yıl önce ABD'de her bir çiftin üretimi bize neredeyse 47 dolara mal oluyordu.

Otterbox kılıfları iphone'lar için kötü mü?

Bununla birlikte, Otterbox kasasının şarj veya pil ömrü üzerinde hiçbir etkisi olmamalıdır . Apple, iPhone'unuzu belirli kılıf stillerinin içindeyken şarj etmenin, pil kapasitesini olumsuz yönde etkileyebilecek aşırı ısı üretebileceğini tavsiye eder.

Otterbox Defender ve Banliyö Serisi arasındaki fark nedir?

Boyuta gelince, Defender çok daha kalın ve daha uzun . Daha fazla korumaya ihtiyaç duyan daha ağır telefon kullanıcıları için yapılmış daha sağlam bir kılıf. Banliyö, ikisinin hafif durumudur ve ayrıca daha az hacimli ve istilacıdır. Bir uzay domuzu değil ve kot pantolonunuzda veya çantanızda olsun, ceplere daha kolay sığar.

Otterbox Defender çok hantal mı?

hantal ama tüm arabalarım hantaldı, bu yüzden buna alıştım ve klips standı güzel bir özellik. Kesinlikle ekran korumasıyla da eşleştirirdi. Ben tavsiye ederim.

OtterBox'ımı yenisine nasıl iade edebilirim?

Bir garanti talebi göndermek için https adresini ziyaret edin :// www.otterbox.com/en-us/warranty-claim veya 1-855-688-7269 numaralı telefonu arayın. Herhangi bir garanti talebi, geçerli Garanti Süresinin sona ermesinden sonra en geç altmış (60) takvim günü içinde müşteri tarafından yapılmalıdır.

OtterBox'ımı değiştirebilir miyim?

Yalnızca orijinal satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iadeleri kabul edeceğiz ürün doğrudan Otter Products'tan satın alındıysa. Krediler, orijinal satın alma için kullanılan Kredi Kartına geri ödeme şeklinde düzenlenecektir. Kargo ücretleri iade edilmediğinden iadeler sadece ürün içindir.

OtterBox vakanızı kaydetmeniz gerekiyor mu?

Karen Voigt‎OtterBox. Garantiyi etkinleştirmek için Defender davamı kaydetmem gerekir mi? Hey Karen, bir yıllık garantimiz için davayı kaydetmeye gerek yok , herhangi bir sorununuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

En koruyucu OtterBox nedir?

Defans Serisi herhangi bir OtterBox kasasının en fazla korumasını sunar. Ve bir dizi akıllı telefon ve tablet için kullanılabilir. 3 katmanlı korumaya sahip tek seridir: polikarbonat iç katman, silikon dış katman ve sağlam, döner kemer klipsi kılıfı.