Orgrimmar'dan gök gürültüsü blöfüne nasıl gidilir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ciara Ondricka
Puan: 4.6/5(41 oy)

Batı zeplin kulesine yolculuk Orgrimmar'da. Uçarak veya merdivenlerden kulenin tepesine tırmanın ve Thunder Bluff zeplininin yerleştirme alanını bulun. Her zeplin yerleştirme istasyonunun kendi zeplin ustası vardır ve hedef varış yerini temsil eden küçük bir anıt görüntüler.

Orgrimmar'dan Thunder Bluff'a bir zeplin var mı?

0 iki şehir arasında zeplin alabilirsin. Thunder Bluff's, Spirit Rise'daki kuzeybatı rıhtımından hareket ediyor; Orgrimmar, Orgrimmar Skyway'in tepesindeki batı zeplin kulesinin batı rıhtımından ayrılıyor . Zeplini beklemek 10 dakika kadar sürebilir, bu yüzden biraz sabır gerektirir.

Thunder Bluff'a açılan bir portal var mı?

Bir portal oluşturur, onu kullanan grup üyelerini Thunder Bluff'a ışınlar.Thunder Bluff'a nasıl gidilir?

Mulgore'a hoş geldiniz

Bloodhoof Köyü'ne ve ardından Stonebull Gölü'ne ulaşmak için yol boyunca kuzeybatıya doğru yürüyün. Yol doğrudan şuraya çıkmalı asansörler Thunder Bluff'a giden tek yol bu.

Orgrimmar'daki zeplin nerede?

Orgrimmar'da, Zeppelin Kulesi Orgrimmar'ın merkezindeki platoda (uçuş ustasının hemen kuzeyinde) (Cataclysm'den önce Durotar'da Orgrimmar'ın dışında bir yerleştirme kulesi vardı).

WOW TBC Nagrand Macera Macerası

43 ilgili soru bulundu

Thunder Bluff'tan Orgrimmar zeplin'e nasıl gidebilirim?

Orgrimmar Vanilla'dan Thunder Bluff'a Ulaşmak için Adım Adım Kılavuz

  1. Adım 1: Zeppelin Kulesi'ne gidin. Undercity'nin güneyinden başlayın. ...
  2. Adım 2: Razor Hill'e gidin. Bir oyuncu Razor Hill'de, batıya doğru gidiyor. ...
  3. Adım 3: Camp Taurajo'ya gidin. Yolun güney tarafı, oyuncuları Camp Taurajo'ya götürmelidir.

Orgrimmar'dan Stranglethorn Vale'e nasıl gidebilirim?

Orgrimmar'dan Stranglethorn'a ulaşmanın en hızlı ve en kolay yolu zeplinle atlamak Orgrimmar ile Stranglethorn Vale'deki Grom'Gol Ana Kampı arasında düzenli seferler yapan bir gemi.

Shadowlands'den Orgrimmar'dan Thunder Bluff'a nasıl gidilir?

Batı zeplin kulesine yolculuk Orgrimmar'da. Uçarak veya merdivenlerden kulenin tepesine tırmanın ve Thunder Bluff zeplininin yerleştirme alanını bulun. Her zeplin yerleştirme istasyonunun kendi zeplin ustası vardır ve hedef varış yerini temsil eden küçük bir anıt görüntüler.

Thunder Bluff Portal nerede?

Classic World of Warcraft'ta Thunder Bluff Mage Portal Trainer nerede. Vanilla Mage Portal Trainer konumunu Thunder Bluff'ta bulabilirsiniz. sohbet penceresinin yanındaki koordinatları takip ederek. /yol 22.34 16.94 Birgitte Cranston Mage Portal Thunder Bluff Trainer konumu.


İttifak Mulgore'a nasıl ulaşır?

İttifak: Kimden Fort Triumph, Taurajo Harabeleri'ni geçerek kuzeybatıya seyahat ederek Mulgore'a gidin ; kapının her iki tarafında. Horde: Desolation Hold'dan kuzeye Taurajo Harabeleri'ne, ardından batıya Mulgore'a seyahat edin; Kapının her iki tarafında - oyuncuların oradaki İttifak güçlerini gizlice geçmeleri gerekecek.

Thunder Bluff'ta Orgrimmar portalı nerede?

Kavşakta bir kez, doğuya giden bir yol görene kadar kuzeye gidin ve onu alın. Yolu takip edin ve taşan Southfury Nehri üzerindeki Far Watch Post'tan geçen köprüyü kullanın. gelene kadar doğuya devam jilet tepesi Orgrimmar Kapıları'na varana kadar oradan kuzeye giden yolu takip edin.

Thunder Bluff Portal'ı nereden öğrenebilirim?

Thunder Bluff portal eğitmeni mağarada Thunder Bluff'ta ruh yükselişi altında . konum 22,17, ben yazarken orada duruyorum.

Orgrimmar portalları nerede?

Orgrimmar Portal Odası bulunur Orgrimmar'ın ana kapılarının iç tünelinde .


Zeplinler WoW'a ne sıklıkla geliyor?

Her tekne ve Zeplin kendi kesin programını tutar, ancak her birinin sürüşte biraz farklı bir döngüsü vardır. 3 ila 5 dakika aralığı . Örneğin, Undercity-Orgrimmar her 3:59'da bir çalışır, Undercity-Grom'gol ise her 5:15'te bir çalışır.

Klasik zeplinler WoW var mı?

WoW Klasik Horde Zeplinler

Zeplinler ücretsizdir . Perakendeden Farkları: Klasikte Orgrimmar zeplin kulesi şehrin dışındadır. Ayrıca Orgrimmar ve Undercity'de sadece tek kuleler var. ... Orgrimmar ve Undercity arasındaki zeplin güzergahı, iki platform arasında bir portal ile değiştirildi.

Clawhoof nerede?

Harb Clawhoof, şurada bulunan bir tauren kodo satıcısıdır. Mulgore'daki Bloodhoof Köyü .

Thunder Bluff'tan zuldazar'a nasıl geri dönerim?

Zuldazar görevine başladıktan veya tamamladıktan sonra Zandalar'a dönebilirsiniz. Orgrimmar'daki Portal Odasındaki portalı kullanma veya Durotar'daki Echo Adaları'ndan tekneye binin.


Orgrimmar'da portal eğitmeni nerede?

Portal Trainer'ı UC'de bulabilirsiniz Mage Quarter'daki Skull binasının tepesinde . Beceri için eğitmenle konuşun.

Orgrimmar'daki uçuş ustası nerede?

julielou2'nin yorumu. Soğuk Havalarda uçmayı öğreten Maztha, Doras'ın tam karşısında Orgrimmar'ın uçuş ustası/zeplin seviyesi , Wind Rider Master, o Cleft of Shadow'da veya The Drag'da değil.

Orgrimmar'daki asansörler nerede?

Asansörler. Orgrimmar'ın merkezindeki merkez platonun tabanının etrafına yerleştirilmiş üç asansör dizisidir. Bu asansörler, maceracıların, uçuş ustasıyla konuşabilecekleri veya Azeroth'un diğer bölgelerine ulaşmak için zeplin kulelerinden birine tırmanabilecekleri platonun tepesine uçmadan erişim sağlar.

Undercity Shadowlands'den org'a nasıl gidilir?

Zeplin kulelerine git .

Bu Undercity istasyonunun Zeplinleri: Grom'Gol, Orgrimmar ve Vengeance Landing. Orgrimmar için kulenin batı ucundaki platforma gidin. İşaretlerde süslenmiş birkaç Horde amblemi olmalıdır.


Shadowlands'deki Stranglethorn Vale'e nasıl gidebilirim?

Stranglethorn Vale, Alacakaranlık Ormanı'nın güneyindedir. Duskwood'daki dev höyüğün sağından ve sağdaki yoldan aşağı yürüyün. Veya Westfall'dan haritanın batısındaki arazide yüzerek STV'ye de varabilirsiniz.

Shadowlands'den Orgrimmar'dan Eastern Kingdoms'a nasıl gidebilirim?

Kalimdor'dan Doğu Krallıklarına veya tam tersine seyahat etmek için şunları yapmanız gerekir: bir zeplin al . Zeplinler Orgrimmar, Undercity ve Stranglethorn Vale'deki Grom'gol Outpost arasında üçgen bir rotada seyahat eder.

Orgrimmar'dan Doğu Krallıklarına nasıl gidebilirim?

Sadece zeplin kulesine tırmanın ve doğru uçağa binecek zeplin ustalarını bulun. Thundercaller : Bu zeplin sizi Orgrimmar'ın (Kalimdor) dışındaki Durotar'dan Undercity'nin (kuzey Doğu Krallıkları) dışındaki Tirisfal Glades'e götürecektir. Bu Frezza veya Zapetta ile olacak.

Mulgore'a nasıl girebilirim?

İttifak: Fort Triumph'tan seyahat edin Harabeleri geçerek kuzeybatı Taurajo'dan Mulgore'a; kapının her iki tarafında. Horde: Desolation Hold'dan kuzeye Taurajo Harabeleri'ne, ardından batıya Mulgore'a seyahat edin; Kapının her iki tarafında - oyuncuların oradaki İttifak güçlerini gizlice geçmeleri gerekecek.