Opus kartı longueuil'de çalışır mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sormuş: Stacy Maggio
Puan: 4.8/5(4 oy)

OPUS kartı, seyahatlerinizin anahtarını temsil eder. Longueuil İletim Sistemi (RTL), Montreal Transit Corporation (STM), Laval Transportation Corporation (STL), Metropolitan Ulaşım Ağı (RTM) ve hatta Quebec City'deki Réseau de transport de la Capitale'ye (RTC)!

STM Longueuil'de çalışıyor mu?

Longueuil ve Laval'daki STM giriş noktalarında geçerli transit geçiş ücretleri | Montreal Transit Şirketi.

OPUS kartımı trende kullanabilir miyim?

OPUS kartı, ihtiyacınız olan toplu taşıma ücretlerini yükleyebileceğiniz bir akıllı karttır. ... Bu TRAM ve TREN ücretleri için kullanılabilir ve 1 veya 6 sefer için geçerlidir. Belirli ücret otomatlarında bulunur ve yeniden yüklenemez. Daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın.STM kartı Laval'da çalışıyor mu?

Biletleri yüklemek size kalmış. Biletler ve geçişler, satış noktalarımızdan birinde, Metropolitan bilet gişesinde veya bir otobüs terminali, metro istasyonu veya tren istasyonunun birinci katında bulunan otomatik bilet makinesinde kartınıza eklenebilir. ... Benzer şekilde, STM biletleri otobüslerde seyahat için geçerli değil Laval'de.

OPUS kartımı telefonuma takabilir miyim?

OPUS Kartınız Artık Bir akıllı telefon Uygulama - MTL Blogu.

MONTREAL KANADA'DA OPUS STM KART ALMA PROSEDÜRÜ

37 ilgili soru bulundu

OPUS kartımı nasıl etkinleştiririm?

Yakınınızdaki bir müşteri hizmetleri merkezine gidin veya usulüne uygun olarak doldurulmuş kayıt formu ve OPUS kartınız ile sektörünüzün büyükşehir bilet gişesine.

Metro Montreal'de Açık mı?

metro çalışıyor her gün 05:30 - 01:00 (Cumartesi günleri 1:30 am) . Trenler arasındaki ortalama bekleme süresi, yoğun saatlerde sekiz dakika üç dakikadır.

Trenin maliyeti ne kadar?

Ortalama bir tren maliyetinin yaklaşık 5.000.000$ hem motor treni veya lokomotif hem de trende kullanılan vagonlar dahil. Bu, motora bağlı yaklaşık 20 araba ile kullanılmış satın alacak olsaydınız olurdu.

Exo trenlerde banyo var mı?

exo - Réseau de transport métropolitain on Twitter: '@cavf88 Çoğu trenin son vagonunda (lokomotifin karşısında) bir tuvalet vardır.

Opus kartınızın süresinin dolup dolmadığını nasıl kontrol edersiniz?

Son kullanma tarihini kontrol etmenin diğer yolları şunlardır: kartınızı bir ücret otomatında taramak , bir satış noktasında (bakkal, eczane) bakiye makbuzu istemek, metro istasyonunda ücret tahsildarı istemek veya toplu taşıma sisteminizin müşteri hizmetleri departmanıyla iletişime geçmek.

OPUS kartımı çevrimiçi olarak nasıl şarj edebilirim?

Ancak OPUS kartınızı çevrimiçi olarak şarj etmek için önce bir kart okuyucu satın almanız veya buna erişiminiz olması gerekir. sipariş edilebilir STM'nin web sitesi aracılığıyla çevrimiçi beş ila yedi iş günü içinde vergiler ve nakliye dahil 16,66 $ maliyetle. Bir yıl garantilidir ve birden fazla sayıda karta kontör yüklemek için kullanılabilir.

Berri UQAM saat kaçta kapanıyor?

Açık: Salı-Cuma: 10:00 - 22:00 Cumartesi ve Pazar: 10:00 - 18:00

Longueuil metro istasyonunda park yeri var mı?

Sürücüler için Route 132 ve 134 üzerinden kolayca erişilebilen Longueuil–Université-de-Sherbrooke metro istasyonu, yaklaşık 1.880 park yeri ve bekleme alanı olan bir yükleme bölgesi. ... yükleme bölgesinin her iki tarafından erişilebilen yaya barınakları. bisikletçiler için bisiklet rafları.

Trenle seyahat etmek pahalı mı?

Tren biletleri neredeyse her zaman uçak biletlerinden daha ucuzdur özellikle daha kısa mesafeler için seyahat ediyorsanız ve bagajınız için ödeme yapmanız gerekmiyorsa. Otel odaları için ödeme yapmaya gerek olmadığı için 24 saatten uzun bir tren yolculuğu araba yolculuğundan daha ucuz olabilir.

Bir atlama kartıyla iki kişi için ödeme yapabilir misiniz?

15. HOP kartlarında kayıtlı: ... Kayıtlı AT HOP kartınızın başka bir kişi tarafından kullanılmasına izin vermemelisiniz. . Kayıtlı AT HOP kartınızın sizden başka bir kişiye ait olduğu tespit edilirse, biz (ve Perakende Acenteleri ve Toplu Taşıma İşletmecileri) bu AT HOP kartını alıkoyma hakkını saklı tutarız.

Metro Cote Vertu bugün açık mı?

istasyon olacak 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü tekrar müşterilere açılıyor . ... 29 Mayıs 2021 Cumartesi gününden itibaren, Côte-Vertu metro istasyonu 12 hafta süreyle kapalı olacak ve biz istasyonun önüne bir ray şalteri yerleştireceğiz. Bu süre zarfında, Du Collège istasyonu Orange hattının geçici terminali olacak.

Montreal metrosu iyi mi?

Metro: Metro sistemi Montreal'de hızlı, temiz ve güvenilirdir , ve şehirdeki alanın çoğunu kapsar. Montreal'de renklere göre adlandırılan dört Metro hattı vardır: Turuncu Hat: Bu hat doğudan kuzeye, Ville St-Laurent ve Laval arasında L şeklinde uzanır.

Ya MetroCard'ımı kaybedersem?

Kartınız kaybolur veya çalınırsa, sadece 511 veya 718 330-1234'ü arayın ve Denge Koruma Programına ulaşana kadar istemleri izleyin. Ardından, MetroCard'ınızı satın almak için kullandığınız kredi, banka veya ATM kartının numarasını bize sağlayın. ... 1$'lık yeni MetroCard ücreti size iade edilmeyecektir.

Montreal Metrosu 24 saat çalışır mı?

Güzergahlar ve Saatler: metro 05:30'da çalışmaya başlıyor ve hizmetlerini hafta içi 12:30'a, hafta sonu 01:30'a kadar uzatıyor. . Yoğun saatlerde, her 3-5 dakikada bir trene binmeyi bekleyebilirsiniz. ... Tüm servis uyarıları, metro vagonlarında ve istasyonlarında (Fransızca) yayınlanır.

OPUS kartını çevrimiçi olarak yükleyebilir misiniz?

OPUS kartını şarj etme

Geçerli bir OPUS kartını seçtiğiniz toplu taşıma ücretleri ile yeniden şarj edebilirsiniz: opusenligne.ca'da çevrimiçi bir bilgisayar ve OPUS kart okuyucu kullanarak.

Opus bakiyemi çevrimiçi olarak nasıl kontrol edebilirim?

Çek dengesi

Gitmek bir RTC servis sayacına veya satış noktasına ve kartınızın bakiyesini kontrol etmelerini isteyin. Bir bilgisayar ve OPUS kart okuyucu kullanarak opusenligne.ca adresinde çevrimiçi.

OPUS kart okuyucu nedir?

Sıralamalara elveda deyin, toplu taşıma ücretlerinizi on line satın alın.

OPUS kart okuyucunuzla hiçbir yere gitmenize gerek yok – fiyatlarınızı şuradan satın alın: evde, günün veya gecenin herhangi bir saatinde, 7/24. ... Esneklik: OPUS kartınıza ücretleri yeniden yükleyin veya evinizin rahatlığında bilgisayarınızı kullanarak içeriğini gözden geçirin.

Opus kart Sınırsız mı?

OPUS kartınızda önce sınırsız geçiş kullanılır

OPUS kartınızda tek geçiş ücreti (1 gidiş, 2 gidiş veya 10 gidiş) varsa ve sınırsız kullanım geçişi (Sınırsız Akşam, 1 günlük, 3 günlük veya Sınırsız Hafta Sonu geçişi) eklerseniz, sınırsız geçiş kullanılacaktır. OPUS kartınızı bir sonraki onaylayışınızda