Ona kefil olabilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Nathen Hammes
Puan: 4.2/5(71 oy)

1 deyimsel fiil Birine kefil olabileceğinizi veya kefil olacağınızı söylüyorsanız, bunu kastediyorsunuz. onların iyi davranışlarını garanti edebileceğinizi . 2 deyimsel fiil Bir şeye kefil olabileceğinizi söylüyorsanız, bunun doğru veya doğru olduğuna dair kendi kişisel deneyiminizden kanıta sahip olduğunuzu kastediyorsunuz.

Onun anlamı için kefil olabilir misin?

: (birinin veya bir şeyin) dürüst, doğru veya iyi olduğunu söylemek için kefil olabilirim özgünlüğü döküman. Ona kefil olacağız.

Birine nasıl kefil olabilirim?

bilginize veya deneyiminize dayanarak bir şeyin doğruluğunu veya birinin iyi karakterini desteklemek için: Muhasebecimiz mali raporun doğruluğunu garanti edecektir. Onu yıllardır tanırım ve dürüstlüğüne kefil olabilirim.Birisi size kefil olduğunda ne kelime?

Bu sayfada 50 eş anlamlı, zıt anlamlı, deyimsel ifade ve vouch için ilgili kelimeleri keşfedebilirsiniz, örneğin: onaylamak , onaylamak, vazgeçmek, reddetmek, aver, doğrulamak, doğrulamak, onaylamak, doğrulamak, onaylamak ve garanti etmek.

Kupon kelimesini nasıl kullanıyorsunuz?

Vouch cümle örneği

  1. Bu genç bayana kefil olabilirim. ...
  2. Kendim için kefil olabilirim ama başkası için riske girmek tamamen farklı bir top oyunu. ...
  3. Hayır, bunun Hint kanı olduğuna kefil olabilirim. ...
  4. Diyelim ki bilgi aktarıyorum ama doğruluğuna kefil olacak kadar yakınım. ...
  5. Kalbim, kefil olamam.

'Birine veya bir şeye kefil olmak' ne demektir?

41 ilgili soru bulundu

Kupon resmi mi?

isim Eskimiş. bir kupon; bir iddia. resmi bir tasdik ; destekleyici bir emir.

Tagalog'da vouch ne anlama geliyor?

Vouch kelimesinin Tagalogca çevirisi : yükümlülük .

Doğrulanmış için başka bir kelime nedir?

Doğrulamanın bazı yaygın eş anlamlıları şunlardır: kimlik doğrulamak , onaylayın, doğrulayın, doğrulayın ve doğrulayın.

Onaylamak için başka bir kelime nedir?

Onaylamanın bazı yaygın eş anlamlıları şunlardır: kimlik doğrulamak , doğrulamak, doğrulamak, doğrulamak ve doğrulamak.


vouch kelimesinin zıt ve eş anlamı nedir?

kefil. Zıtlıklar: itiraz etmek , reddetmek, reddetmek, feragat etmek, vazgeçmek, vazgeçmek, protesto etmek. Eş anlamlılar: onaylamak, taahhüt etmek, söz vermek, temin etmek, garanti etmek, yemin etmek.

sert çek ne demek?

Longman Çağdaş İngilizce Sözlüğü'nden birileri icin /something phrasal verb1 Deneyiminiz veya bilginiz nedeniyle bir şeyin doğru veya iyi olduğuna kesinlikle inandığınızı söylemek için raporun kalitesine kefil olacağım.

Bir iş için nasıl kefil olursun?

Etkili bir yönlendirme için ipuçları

  1. Yalnızca desteklediğiniz yönlendirmeleri kabul edin. Birini bir iş için yönlendirmek konusunda tereddütlü hissediyorsanız, pozisyonun uygun olmadığını onlara bildirmeniz muhtemelen en iyisidir.
  2. İş mektubu formatını takip edin. ...
  3. İş tanımına başvurun. ...
  4. Spesifik örnekler kullanın. ...
  5. İletişim bilgilerini ekleyin.

vouch fortnite nedir?

Silah Araştırma Kuponları Fortnite'ın PvE modu olan Save the World'de bir Efsanevi hesap öğesidir. ... Başka bir deyişle, oyunda kullanabileceğiniz en iyi silahlardan bazılarının kilidini açmak için Silah Araştırma Kuponları harcarsınız.


Karakteriniz için kim kefil olabilir?

Eğer bir öğrenci veya iş arkadaşınız için bir tavsiye mektubu yazarsınız , onların karakterleri ve yetenekleri için kefil olursunuz. Bir öğrenci kredisi alırsanız, hükümet size otomatik olarak kefil olur, yani kredinin geri ödenmesini garanti eder.

vouch oyun oynamak ne demek?

Bu sadece bir yol oyuncunun iyi veya yasal olduğunu söylemek . Yani birisi bugha'yı seviyorsa, org aradığını söylerse, insanlar onu tavsiye ettikleri anlamına gelen kefil diyeceklerdir. 1. Purqzy. 1 yıl.

Telgrafta bir kupon nedir?

Telegram'da anonim bir sohbetten bloga aracı var - işte nasıl kullanılacağı. ... Secretgram Telegram kanallarınızda ve gruplarınızda anonim yorumlar içeren bir gönderi oluşturmanıza yardımcı olur. Ancak, URL'yi bilen herkesin anonim olarak yorum yapabileceği bir gönderi oluşturduğu da görülüyor.

ortalama doğrulama nedir?

: hareket veya onaylama veya kontrol etme süreci doğruluğu : teyit edilmiş veya kontrol edilmiş doğruluğa sahip olma durumu. doğrulama. isim.


Teyit etmenin zıttı nedir?

Gerçeğe veya gerçeğe delil veya tanıklıkta bulunmanın tersi veya gerçeği . çelişmek . çürütmek . dönüş . yalanlamak .

Doğrulanmamış mı yoksa doğrulanmamış mı?

Sıfatlar olarak, doğrulanmamış ve doğrulanmamış arasındaki fark. bu mu doğrulanmamış (henüz) onaylanmadı ; doğrulanmadı, doğrulanmadı ise doğrulanmadı.

Tik Tok'ta doğrulama nedir?

Doğrulanmış bir rozet şu anlama gelir: TikTok, hesabın temsil ettiği kullanıcıya ait olduğunu onayladı . Arama sonuçlarında ve profilde bir TikTok kullanıcısının hesap adının yanında görünür mavi bir onay işareti olarak görünür. ... Doğrulanmış rozetler yalnızca TikTok tarafından uygulanabilir ve her seferinde aynı yerde görünür.

nefret edilen nedir?

geçişli fiil. 1 : karşı yoğun ve sıklıkla şiddetli antipati hissetmek : nefret politikadan nefret ediyor Birbirlerinden gerçekten nefret ediyor gibi görünüyorlar. 2 modası geçmiş: lanetlemek, ihbar etmek.


Vauch'un anlamı nedir?

geçişli fiil. 1 : bir unvanı garanti altına almak veya savunmak için mahkemeye çağırmak . 2a: kanıtlamak, kanıtlamak. b : belgesel kanıtları inceleyerek doğrulamak (bir ticari işlem).

Konuşmanın hangi kısmı behoove?

fiil (nesneyle birlikte kullanılır), tırnaklı, tırnaklı. ahlaki veya etik hususlar için gerekli veya uygun olmak; görevli olmak: Kanıtları tarafsız bir şekilde değerlendirmek mahkemenin görevidir.