Okşamak demek miydi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Annette Cartwright
Puan: 4.1/5(64 oy)

1 : sevgi, şefkat veya nezaket belirteçleri ile tedavi etmek : alayın beslendiğini ve istasyondan sonra istasyonda okşadığını besleyin - Stephen Crane. 2a : sevgi dolu veya sevecen bir şekilde hafifçe dokunmak veya okşamak Bebeğin yanağını okşadı.

Argoda okşamak ne anlama geliyor?

Birini veya bir şeyi okşamak demek sevgi dolu veya şefkatli bir şekilde nazikçe okşamak . ... Okşamayı herhangi bir tür veya sevgi dolu eylem anlamında da kullanabilirsiniz ve bu, insanlardan başka şeyler tarafından da gerçekleştirilebilir.

kendini okşamak ne demek?

n. 1 nazik bir dokunuş veya kucaklama , esp. sevgi göstermek için verilen biri.Birini nasıl okşarsın?

Elinizi yavaşça hareket ettirin, saniyede yaklaşık bir inç .

Çoğu insan yavaş, nazik okşamalardan hoşlanır, bu nedenle eşinize dokunduğunuzda bunu nazikçe ve nazikçe yapın. Parmak uçlarınızla ve ellerinizle eşinizin yüzüne, boynuna, omuzlarına, kollarına ve sırtına saniyede yaklaşık bir inç hareket ederek hafif bir baskı uygulamaya çalışın.

Nazik okşamak deyimi neye örnektir?

okşamak nazikçe ve sevgiyle okşamak . Birinin yanağını hafifçe okşadığınızda, bu bir okşama örneğidir. Okşamanın tanımı yumuşak, nazik ve sevgi dolu bir dokunuştur. Bir anne bebeğinin yanağını okşadığında, bu bir okşama örneğidir.

Bir Adamın Okşamasının Anlamı

22 ilgili soru bulundu

kendini sevmek ne demek?

vb. 1 milyon şefkatle dokunmak veya okşamak ; okşamak. 2 giriş Sevgi dolu bir şekilde hareket etmek için arkaik.

Nuzzel ne anlama geliyor?

fiil (nesnesiz kullanılır), nuz·zled, nuz·zling. burun, burun vb. ile kazmak veya kök salmak ., bir hayvanın yaptığı gibi: karın içine giren bir tavşan. ... burun, burun, ağızlık vb. ile dokunmak veya ovmak.

Erkekler nerede dokunulmaktan hoşlanır?

1. Boyun Öykü. Boyun, doğru kullanılırsa omurgasından aşağı coşkun ürpertiler gönderebilen, vücudunun yaramaz bir parçasıdır. İnsan boynunda erotik olarak güçlü bir sinir uçları konsantrasyonu vardır ve hafif bir ısırık, yalama veya sadece öpücükler tüm top oyununu tersine çevirebilir.

yüzünü okşamak ne demek?

Yüzlerine nazikçe, sevgi dolu bir şekilde dokunmak .

Erkek arkadaşımı nasıl öperim?

Yüzündeki saçları fırçala, yanağına dokun veya yüzünü birkaç saniye nazikçe ellerinizde tutun. Erkek arkadaşın muhtemelen seninle göz teması kuracak ve bu bir öpücük gibi daha fazla şeye yol açabilir. Böyle bir okşama yapmak için en iyi zamanlardan bazıları, beklenmedik olduğu zamandır.

birini okşamak ne demek?

Birini okşamak, örneğin omzuna dokunmak, birinin yanağını okşamak, birinin başını okşamak vb. sevgi dolu bir dokunuş , ancak bu sinyaller, kimin yaptığına ve alıcının kim olduğuna bağlı olarak son derece itici olarak algılanabilse de.

Kucaklamak için isim nedir?

kucaklama im-​ˈbrās-​mənt isim. kucaklayıcı isim

Saçları okşamak nedir?

ihale veya sevgi dolu bir şekilde dokunmak veya ele almak . nazikçe okşadı onun saçı.

Okşamayı nasıl tanımlarsın?

2a: sevgi dolu veya sevecen bir şekilde hafifçe dokunmak veya okşamak Bebeğin yanağını okşadı . b : öpücük Ona bir ayrılık okşaması verdi.

Okşamak kelimesini nasıl kullanırsın?

Caress cümle örneği

 1. Eli o kadar sıcaktı ve okşaması o kadar nazikti ki, gözleri yavaş yavaş kapandı. ...
 2. İhtiyacı karşısında ürperdi ve sesini okşadı. ...
 3. Nazik bir okşamanın ve yumuşak bir sözün değerini anladı.

Okşamanın zıttı nedir?

okşamak Zıtlıklar: vurmak, dürtmek , vur, bıçakla. Eş anlamlılar: yatıştır, tut, okşa, öp.

Okşamak ne için kullanılır?

bir sevgiyi ifade eden hareket veya jest , bir kucaklama veya öpücük, özellikle hafif bir okşama veya dokunma olarak. şefkat göstermek için hafifçe dokunmak veya okşamak. hafifçe dokunmak, okşamak, vb., sanki şefkatmiş gibi: Rüzgar ağaçları okşadı.

Kocamı nasıl okşayabilirim?

Slate için yayınlanan bir yazıda Linden, partnerinizi okşamanın doğru yolunu yazdı. derisinin tüylü kısımlarını hafifçe ovmak , okşamaya duyarlı liflerin bulunduğu yerde, diye yazdı ve elinizi biraz kuvvetle her saniye bir inç hareket ettirin.

Okşayarak ne anlama geliyor?

elini hareket ettirmek , vücudun başka bir kısmı veya bir nesnenin bir şey veya biri üzerinde nazikçe, genellikle tekrar tekrar ve zevk için: İsterseniz köpeği okşayın, ısırmaz.

Erkek arkadaşımı delirtmek için nasıl öperim?

Bir erkeği mükemmel bir şekilde nasıl öpersiniz?

 1. Boynundan nefes alın ve Ellerinizi Hareket ettirin. İlk hareketi yapmadan önce, boynundan biraz nefes alın ve geri çekin. ...
 2. Bırakın Liderliği O Alsın. ...
 3. Gasp için çabalayın. ...
 4. Oldukça Kısa Tutun. ...
 5. Öpüşmekten daha fazlasını yapın. ...
 6. Bazı Vücut Temaslarına İzin Verin. ...
 7. Başınızı Esnek Tutun. ...
 8. Hareketlerine Dikkat Edin.

Bir erkeği öpüşürken ne tahrik eder?

Yanağı ve çeneyi öpmek: Öpüşmenize biraz ara vermek için öpün. yanakları ve çenesi . Çene çizgisinde öpüşmek birçok erkek için bir dönüm noktasıdır. Bunu yaparken sadece dudaklarınızı hareket ettirebilir ve biraz dil kullanabilirsiniz. Bir erkeği kulaklarını yalayarak da açabilirsiniz.

Kadın vücudunun hangi bölgesi erkekleri en çok tahrik eder?

Erkek katılımcıların yaklaşık yarısı (yüzde 46) yüz bir kadının en çekici özelliği olarak. Bunu popo (yüzde 18), saç (yüzde 11) ve bacaklar (yüzde 9) izledi.

Bir erkeğin sizi şaşırtması ne anlama gelir?

Sürtünmek, burnunuzu sevgiyle ovalamak ve birine (ya da bir şeye) karşı yüzünüzü ovmaktır. Sabah kediniz göğsünüze yatıp size burnunu soktuğunda yataktan kalkmak zordur.

Boynunu sıkmak ne anlama geliyor?

: burnunuzu veya yüzünüzü hafifçe itmek veya ovmak (birine veya bir şeye) sevgi göstermek . [+ nesne] Boynunu sürttü.

Birinin cesur olması ne anlama gelir?

cesur GRIT-ee sıfat. 1 : kum içeren veya benzeyen . 2: cesurca ısrarcı: cesur. 3: Sert, tavizsiz gerçekçiliğin güçlü niteliklerine sahip olmak.