Scranton'da ofis binası var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bennett Stiedemann
Puan: 4.3/5(11 oy)

Gösterideki adresi Scranton, PA'daki 1725 Slough Bulvarı. Scranton'daki yer/sokak aslında mevcut değil , çünkü adres aslında The Office'in Slough, İngiltere'de geçen İngiliz versiyonuna bir göndermedir.

The Office'in asıl binası nerede?

Takip Et: The Office'ten Scranton Business Park, yani Chandler Valley Center Studios, şu adreste yer almaktadır: 13927 Van Nuys Satiköy Caddesi .

Scranton'da ofis işi var mı?

' Ofis ' Kendi Kendine Rehberli Tur. Scranton'a hoş geldiniz! NBC'nin televizyon programı The Office'in evini keşfederken siz ve arkadaşlarınız kendi bölümlerinizi oluşturabilirsiniz. Histerik hit şovuna dahil olarak ünlü olan yerleri ziyaret edin.Scranton'da bir Dunder Mifflin binası var mı?

Ofis nerede çekildi? Dunder Mifflin binası, şaşırtıcı bir şekilde, içinde değil Scranton Business Park, şovdaki gibi. Gerçekte, oyuncu kadrosu gösteriyi California, Panorama City'deki Chandler Valley Center Studios'ta filme aldı.

The Office'teki bina gerçek bir yer mi?

Jenna Ficher ve Angela Kinsley'in (aka Pam ve Angela) podcast'lerine göre, ilk sezon aslında gerçek bir ofis binasında çekildi . ... Ve tabii ki, The Office'in dış mekan çekimleri ve çekimleri Los Angeles'taki The Valley'de, özellikle Van Nuys ve Studio City çevresinde çekildi.

Ofisten Gerçek Yaşam Mekanlarını Ziyaret Ettik | Scranton, ABD

41 ilgili soru bulundu

Dunder Mifflin gerçek hayatta nerede?

The Office'te karakterler, Dunder Mifflin'in Scranton Business Park'ta olduğunu iddia ediyor. Gerçek hayatta, oyuncular aslında içeride çekildi Panorama City, California'daki Chandler Valley Center Stüdyoları .

The Office'ten Zavallı Richard nerede?

Poor Richard's, içinde bulunan bir dalış barıdır. Scranton, ABD . Dunder Mifflin Scranton üyeleri için favori bir yer. Gösteride, Poor Richard's bağımsız bir pub.

Pam ve Jim boşandı mı?

Neyse ki, ikonik TV çifti sonuna kadar birlikte kaldı.

Steve Carell neden The Office'ten ayrıldı?

Steve 2011'de diziden ayrıldığında Entertainment Weekly'ye şunları söyledi: ayrılma onun kararıydı . Fikrini değiştirebilecek bir şey olup olmadığı sorulduğunda Steve hayır dedi. ... 'Sadece ailemle daha fazla zaman geçirmek istiyorum' diye açıkladı.


Steve Carell gerçekten göle mi girdi?

Evet. Gerçek bir arabayı gerçek bir göle sürdüler . ... 4. Sezonun 'Dunder Mifflin Infinity' bölümünde, Michael Scott'ın GPS ona sağa dönüş yapmasını söylediği için kiralık arabasını göle sürdüğünü hatırlıyor musunuz? Konuşma konusu olan mesele.

Scranton Strangler kimdi?

Tahmin etmesi pek de kolay olmayan karakter, bundan başkası değil. David Wallace . İnanması zor geliyorsa, Wallace'ı oynayan aktör Andy Buckley, Wallace'ın Scranton Strangler olmasının nedenlerini de sundu. Buckley tweetine şöyle yazmıştı, İçinde sadece çırpmak için vardı.

Dunder Mifflin gerçek bir şirket mi?

Staples Inc. Dunder Mifflin Paper Company, Inc., Amerikan televizyon dizisi The Office'te yer alan kurgusal bir kağıt ve ofis malzemeleri satış şirketidir. ... Başlangıçta, şirket tamamen hayal ürünüydü , ancak sonunda marka, ürünleri Staples ve diğer ofis malzemeleri satış noktalarında satmak için kullanıldı.

Alfredo's Pizza Cafe gerçek mi?

Alfredo's Cafe gerçek bir yer

Restoran 1982'de kuruldu ve pizza, makarna, biftek ve çorba gibi çeşitli yiyeceklere sahipler. Buna ek olarak, Alfredo's özel etkinlikler için yemek hizmeti de sunmaktadır. Alfredo'nun kare pizzası da ödüllüdür.


Jim ve Pam'in evi nerede?

Jim & Pam'in Evi

Da yerleşmiş: 13831 Calvert St, Van Nuys, CA 91401 .

The Office senaryosu mu yazıldı?

NBC'nin hit sitcom'u The Office, şüphesiz bu neslin en iyi televizyon programlarından biridir. ... Aslında, Angela Kinsey (Angela) ile paylaştığı podcast'teki Jenna Fischer'a (Pam) göre, şovun çoğu, özellikle doğaçlama gibi ses çıkarmak için yazılmıştı , ancak anlarının çok azı doğaçlamaydı.

Schrute Farms'ı nerede çektiler?

Podcast'in 'The Initiation' bölümünde belirtildiği gibi, Schrute Farms sahneleri Santa Clarita, California'daki Disney Çiftliği . Ancak yatak ve kahvaltı sahneleri, boş bir çiftlik evi olan 'Olivia'nın Evi konumu'nu kullandı. 'Bu çok geniş bir özellik ve çekim yaptıkları farklı alanlar var.

Jim, Pam'i aldatıyor mu?

Bu hikaye, çift arasında birçok iletişim sorununa neden oldu ve hayranlar, bu sorunların Jim'in Pam'i aldatmasına neden olup olmadığını merak etti. Yine de, gösterideki hiçbir şey Jim'in baştan sona Pam'den başka biriyle ilişkisi olduğunu göstermiyor. evliliklerinin süresi.


Steve Carell neden finalde konuşmadı?

16 Ocak'ta Daniels şunu açıkladı: Carell hiçbir şekilde finalde görünmeyecek , Carell'in daha sonra yinelediği bir karar. ... Bölümün yayınlanmasından bir ay sonra, Carell TVLine'a verdiği bir röportajda 'basınlara, neredeyse herkese, gerçekten de aylarca yalan söylediğini' açıkladı.

Amy Ryan ofisten neden ayrıldı?

Aktris, DS'ye, (Michael Scott'ı oynayan) Carell'in '[ayrılışını] mümkün olduğunca sağmaya hevesli olduğunu söyledi. mümkün '. ... 'Steve, içinde bulunduğum [son] bölümü yönetti ve iki çekimde yaptığımız bir şeyi yaptık, ama o yapmaya devam etti.

Pam neden Jim'le dövüştü?

Jim yeni işi için ilk görüşmeye gittiğinde bunu karısına söylemedi. ... Bu sezonun başlarında ikili, dayanılmaz bir telefon kavgası Jim, kızının dans resitalini kaçırması gereken kişi olmasına rağmen Pam'e patladı ve o videoyu iyi bir nedenden dolayı mahvetti.

Jim ve Pam gerçek hayatta çıktı mı?

Bu hayal kırıklığı yaratsa da Jim ve Pam gerçek hayatta hiç çıkmadı , bak ne kadar şirin Krasinski ve Blunt! Krasinski Fisher ile çıkıyor olsaydı, karısıyla olan sevimli halini asla göremezdik. Onların romantizmi gerçek, ekran kaçamağı değil - ve bu en iyi tür.


The Office'ten Zavallı Richards gerçek mi?

Ve aslında varken Scranton, Pennsylvania'da bulunan gerçek bir hayat Poor Richard's Pub Şükürler olsun ki, dizide yer alan hem iç hem de dış mekanlar Los Angeles'ta, dizinin kaydedildiği Chandler Valley Studios'tan yaklaşık on mil uzakta bulunabilir.

Poor Richard's Pub'ın sahibi kim?

İçin sonja ryder , işe gittiği her gün bir aile toplantısı gibi geliyor. 1973'ten beri var olan bir East Plano ev tarzı restoranı olan sevilen Poor Richard's Café'nin yeni sahibidir. Sonja, Poor Richard's'taki işine 27 yıl önce, henüz gençken bir hostes olarak başlamıştır.

Gerçek bir Schrute Çiftliği var mı?

Ama herkes şakayı anlamıyor. Son zamanlarda TripAdvisor, şunu açıklayan bir uyarı ekledi: Schrute Çiftlikleri kurgusaldı , dedi Bayan Petersen. Oraya gitmek isteyen birinden şikayet aldık.