obdeleven bmw'de çalışıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Clinton Gutkowski
Puan: 4.9/5(22 oy)

Şu anda Volkswagen, Audi, Skoda, Seat ve diğer VAG grubu otomobilleri için ve gelecekte BMW ve Mercedes OBDeleven gibi diğer markalara hizmet vermek için uygundur. değişiklikleri ve profesyonel teşhisleri uygulamak için erişim küçük bir Bluetooth cihazı kullanarak.

OBDeleven diğer arabalarda çalışıyor mu?

2+2 Pin dişi arayüzü ile tüm VW, Audi, Seat ve Škoda araçlarında çalışır. ... Birden fazla aracım var cihaz hepsinde çalışır mı? OBDeleven uygulamasının cihaza bağlanacak bir araba sınırı yok .

OBDeleven hangi arabaları kullanıyor?

OBDeleven cihazı, tüm Volkswagen grubu araçlarını tam olarak destekler:

 • AUDI.
 • VOLKSWAGEN.
 • ZARAR.
 • KOLTUK.
 • BENTLEY*
 • LAMBORGHİNİ**OBDeleven ne işe yarar?

Kullanımı kolay OBDeleven uygulaması programlama, izleme, uyarlamalar ve çok daha fazlası için otomotiv teşhis yazılımı . Akıllı Bluetooth cihazı ile çalışarak, akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla tüm araç sistemlerine tam olarak erişmenizi sağlar.

OBDeleven'ın WiFi'ye ihtiyacı var mı?

OBDeleven bulut tabanlı bir yazılım sistemi olduğundan, çalışması için çevrimiçi olmanız ve aracınızı taramak için cihazı kullanmak için hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. WiFi veya internet erişimi olmadan cihaz çalışmayacaktır.

TÜM BMW SAHİPLERİNİN BUNA İHTİYACI VAR // BMW F & G Serisi

44 ilgili soru bulundu

OBDeleven pili boşaltır mı?

moderatör. Carista ile konuşamam ama OBDeleven cihazı için hayır, pilinizi boşaltmadan 7/24 takılı bırakamazsınız . OBDeleven donanım kilidini taktığınız anda, kontak kapalıyken bile dahili kırmızı LED ışığı yanar, böylece OBD bağlantı noktasının her zaman canlı olduğunu kanıtlar.

Uzun kodlama nedir?

Uzun kodlama Kontrol Modülünde çeşitli seçenekleri ayarlamak için kullanılır . Bazı Modüller, onları yeniden kodlayabilmeniz için geçerli bir Oturum Açma gerektirir. ve butonlarını kullanarak baytlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca kodlama satırında üzerine basarak veya bayt numarasına basarak ve gerekli bayt numarasını girerek çalışma baytına geçebilirsiniz.

OBDeleven değer mi?

Benim düşünceme göre, bir çok arabada çok fazla kodlama yapacaksanız, o zaman VCDS, OBDEleven'a mı gidiyorsunuz, VCDS iken çoğu zaman hata kodlama modülleri var. yok herhangi var. Ancak sadece küçük şeyleri etkinleştirmek istiyorsanız, o zaman 400$ ödemeniz buna değmez ve bir OBDEleven almalısınız.

OBDeleven Iphone'da çalışır mı?

Yeni nesil OBDeleven cihazı, aracınızı anlamak ve geliştirmek için akıllı bir teşhis aracıdır. iOS ve Android işletim sistemleri için bulut tabanlı otomotiv teşhis yazılımı, tam erişim arabanızı okuyun, temizleyin, hataları paylaşın, izleyin, programlayın ve çeşitli konfor işlevlerini etkinleştirin.


OBDeleven'dan pro'ya nasıl yükseltebilirim?

*Siparişiniz işlendikten sonra PRO Plan aktivasyon kodunu içeren bir e-posta alacaksınız*

 1. LINK'i açın.
 2. OBDeleven uygulama hesabınızla oturum açın.
 3. PRO kodunuzu veya kredi kodunuzu girin.
 4. Kodu kullandığınızda, anında OBDeleven uygulama kullanıcı hesabınıza eklenecektir.

OBDeleven'da uzun kodlama nasıl yapılır?

Uzun kodlama değerini açmak için düğmeyi basılı tutun.
...
Açıklamaları eklemek için düğmesine basın.

 1. Açıklamanın hangi dilde oluşturulacağını seçmek için düğmesine basın.
 2. dili seçin.
 3. isimleri girin.
 4. Açıklamayı kaydetmek için düğmesine basın.

OBDeleven'a nasıl araba eklerim?

Aracı garajınıza eklemek için, tuşuna basarak araca bağlanmanız gerekecektir.

 1. Aracınıza bağlandığınızda, garajınızda görünecektir.
 2. Garajınıza ekleyebileceğiniz sınırsız sayıda araç var.
 3. Daha fazla aracınız varsa, tuşuna basarak arama işlevini kullanabilirsiniz.

OBD1 ve 2 arasındaki fark nedir?

OBD1 bir arabanın konsoluna bağlı , OBD2 araca uzaktan bağlanırken. 2. OBD1, otomobil imalat endüstrisinin ilk yıllarında kullanılırken, OBD2 yalnızca 1990'ların başında üretilen otomobil modellerinde kullanılmaya başlandı.


Ücretsiz carista nasıl edinilir?

Ücretsiz denemeyi almak için, sadece aracınıza bağlanın ve Carista uygulamasındaki herhangi bir ücretli özelliği kullanmayı deneyin ve size 3 seçenekli bir satın alma ekranı sunulacaktır. Bu seçeneklerden biri 12 Aylık abonelik içindir ve ücretsiz deneme içerir.

Araç kodlaması nedir?

Araba kodlaması, otomotiv dünyasında nispeten yeni bir şeydir ve şu anlama gelir: Araçtan ayrıldığında araçta bulunmayan işlevlerin kullanımına izin vermek için araçta yapılan yazılım değişiklikleri fabrika, başta yerel düzenlemeler olmak üzere farklı nedenlerle. ... Sadece yazılımda bulunan önceden programlanmış seçenekleri değiştirir.

VCDS kodlaması nedir?

Vagcom (VCDS) erişime izin veren teşhis yazılımı VW, Audi, Skoda, Seat otomobillerinin çeşitli elektronik modülleri. Hata kodlarını okur ve arabadaki ayarların değiştirilmesine izin verir. Buna sahip olan çoğu kişi, kolaylık özelliklerini değiştirmek ve hata kodlarını okumak için kullanır.

Bir arabada uzun kodlama nedir?

Uzun Kodlama kutusu aracın kontrol ünitelerinde çeşitli seçenekleri manuel olarak ayarlayın . Değiştirilen bir kontrol modülünü kodlamak, belirli işlevleri etkinleştirmek veya ek araç parçalarını sonradan uyarlamak istediğinizde kullanışlıdır… ... NOT: bu işlev ileri düzey kullanıcılar içindir.


Carista'mı fişe takılı bırakabilir miyim?

S: obd2'yi her zaman içeride mi bırakıyorsunuz? Biz sadece ihtiyacınız olduğunda adaptörü takmanızı ve ihtiyaç duymadığınızda fişini çekmenizi tavsiye ederiz. kullanımda (ve örneğin torpido gözünde saklanması). Carista ile yaptığınız tüm özelleştirmeler, adaptörün takılı olup olmadığına bakılmaksızın siz değiştirene kadar yürürlükte kalır.

OBD 3 hangi yıl başladı?

Birçok araba forumuna göre, obd3 şu anda arabalarda olmaya başlayacak. 2012 . Obd3 sisteminin, emisyon tipi sorunları çok daha hızlı çözmenizi gerektirecek merkezi bir veritabanıyla iletişim kuracağını ve denetim ihtiyacını ortadan kaldıracağını iddia ediyorlar. Daha fazla bilgi bu sitede.

OBD2 hangi yıl başladı?

O zamandan beri inşa edilen tüm arabalar 1 Ocak 1996 OBD-II sistemlerine sahiptir. Üreticiler, 1994 gibi erken bir tarihte OBD-II'yi çeşitli modellere dahil etmeye başladılar.

OBD2 Tarayıcı satın almaya değer mi?

Hayır maliyete değmez . Eyaletlerde yaşıyorsanız, neredeyse tüm büyük otomobil parçası zincirleri (Advance Auto, Autozone, vb.) bir kontrol yapacak ve hatta aracı size ücretsiz olarak ödünç verecektir. Kodları günlük olarak kontrol etmediğiniz sürece, maliyeti yüksek değildir. OBD2 tarafından üretilen hata kodları oldukça geneldir.


OBD onbir nedir?

12 aylık PRO Planı ile OBDeleven OBDeleven bir profesyonel teşhis aracı . Kullanımı kolay uygulama ile çalışan tüm araç sistemlerine tam olarak erişmenize, iOS, Android ve Huawei cihazlarınız aracılığıyla çeşitli işlevleri programlamanıza, izlemenize ve etkinleştirmenize olanak tanır.

obd11'i nasıl kullanıyorsunuz?

Standart OBD2 konektörünü prize takın. Araçlar ön panelin sürücü tarafının altında bulunan bağlantı noktası. Tarama aletine veya kod okuyucuya güç sağlamak için arabayı açın. Gerekirse, istenen araca özel bilgileri girin. Birçok araç, Araç Kimlik Numarasını (VIN) isteyecektir.