Nullstones nereden alınır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Freda Emmerich DDS
Puan: 4.7/5(23 oy)

Nullstones olarak düşecek Railjack görevlerinde konteynerlerden ve düşmanlardan rastgele ganimet ve oyun alanının her yerinde bulunabilen enkazın etrafındaki kırmızı varillerden, asteroitlerden ve hurdalardan düşme şansı daha yüksek.

Bracoid'i nerede yetiştirebilirim?

Kaynaklar. Bracoid, içinde bulunabilecek nadir bir kaynaktır. herhangi bir Proksima , öncelikle Veil Proxima görevlerinde. Railjack'i yükseltmek için kullanılır.

Boş taşları nasıl elde edersiniz?

Null Stones almanın en iyi yolu oyundaki yan görevleri tamamlamak . Bunlar, oyundaki Lost Soul NPC'lerinin size verdiği Lost Souls yan görevleridir. Tamamladığınız her görevin sonunda bir Boş Taş ile ödüllendirileceksiniz.Asterite'i Warframe'de nasıl edinirsiniz?

Asteroitleri, Kırmızı varilleri, enkazların etrafındaki metal hurdaları ve Yeşil yarıkları yok etmek Empyrean görevlerinden herhangi birinde Asterite düşürme şansı var.

ISOS Warframe'i nereden edinebilirim?

Isos, üzerinde daha yüksek miktarlarda bulunabilir. herhangi bir Corpus Railjack görevi (Venüs Proxima, Neptün Proxima, Pluto Proxima ve Veil Proxima).

Warframe Nullstones Çiftliği

25 ilgili soru bulundu

Venerol'ü nereden alabilirim?

Venerol tarafından elde edilebilen bir kaynaktır. Orb Vallis'teki kırmızı mineral damarlarında madencilik . Ana kullanımı, Venerdo Alaşımını yapmaktır. Ayrıca Orb Vallis'teki herhangi bir konteynırdan düşebilir.

Nullstones Warframe'i nerede toplayabilirim?

Nullstones, kaplardan ve düşmanlardan rastgele ganimet olarak düşecek. Railjack görevleri ve oyun alanının her yerinde bulunabilen enkazın etrafındaki kırmızı varillerden, asteroitlerden ve hurdalardan düşme şansı daha yüksek.

Tellurium Warframe ne kadar nadirdir?

Tellür bir Warframe'de inanılmaz derecede nadir bulunan kaynak , yetersiz bir düşüş oranı ile. ... Maalesef Tellurium yalnızca Archwing görevlerinde, Grineer Sealab haritasında ve Griner Asteroid Fortress görevlerinde ortaya çıkıyor. Tellurium'u çiftleştirmek için en iyi düğüm, Uranüs'teki Ophelia'dır.

Railjack'i nasıl edinebilirim?

Kendi Railjack'inizi oluşturmak için yapmanız gereken ilk şey bir gemi Cephalon . Tıpkı Ordis'in Orbiter'ınızı çalıştırdığı gibi, bir Raijlack, Cephalon olmadan boştur. İşte burada Cephalon Cy devreye giriyor. Bu antik Orokin AI'yı bir Railjack inşa etmenize yardımcı olmaya ikna etmek için Rising Tide Quest'i tamamlamanız gerekecek.

Railjack'i nasıl kullanıyorsunuz?

Warframe için Railjack Görevlerine Nasıl Katılabilirsiniz?

  1. Yıldız Haritası'nı açın.
  2. Sağ üst köşede, Railjack seçeneğini seçin.
  3. Farklı alanlar ve görevlerle dolu yeni bir Yıldız Haritası göreceksiniz.
  4. Mevcut herhangi bir görevi seçin.
  5. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve pilot uygulamaya başlayın!

Revolite'i nasıl çiftlersiniz?

Revolite'ı oluşturmak için yapmanız gerekenler geminin arkasındaki Forging Bay'i ziyaret edin veya Dry Dock'ta Railjack'inizi özelleştirmenizi sağlayan panel. Demirhanede, 50 Revolite yaratmak için beş Pustrel ve beş Kübik Diyot kullanabilirsiniz. Her Ocağın üç dakikalık bir bekleme süresi vardır ve toplamda dört Ocağı vardır.

Copernics Railjack'i nerede çiftleyebilirim?

Kaynaklar. Copernics, bulunan Eximus birimleri tarafından bırakılan yaygın bir Kaynaktır. Orokin Ay haritasında , öncelikle Lua. Ayrıca, olası bir ganimet düşüşü olarak Empyrean görevlerinde de bulunabilirler. Railjack'in inşasında, yükseltilmesinde ve bakımında kullanılırlar.

ISO'yu nasıl çiftlersiniz?

Koşmak herhangi bir Dünya görevi solosu . Hedefi bitirdikten sonra, tüm haritaya bakın ve her asteroidi/kırmızı kutuyu/kümeyi/vb. yok edin. bulabileceğiniz. Basmu için 450 Isos almak için birkaç turdan fazla sürmemeli.

Railjack'i solo yapabilir misin?

Railjack 3.0, Corpus düşman fraksiyonunun yanı sıra, oyuncuların gemilerine yardımcı NPC mürettebat arkadaşlarıyla donatmalarını ve yalnız gitmelerini sağlayan Command Intrinsic'i de içerecek.

Mutajen kütlesini nereden alabilirim?

Mutagen Kütlesi için planları şuradan satın alabilirsiniz: Klan Dojosundaki Biyo Laboratuvarı , Klan öğeyi araştırdığı sürece. Mutajen Kütlesini araştırmak için tüm kaynaklar toplandıktan sonra 72 saat sürer.

Railjack Cephalon'u nereye koyabilirim?

Cephalon Cy tamamlandıktan sonra Codex'inize gidin ve Quest bölümlerinde Rising Tide görevini bulun. Start'a basın ve ardından Cephalon Cy'yi kuru havuz . Cephalon Cy otomatik olarak Envanterinizdedir, bu yüzden Dry Dock'a gidin ve onu işaretli konsola kurun.

Oxium'u Warframe 2021'de nerede yetiştirebilirim?

GÇ (Jüpiter) - Savunma

Jüpiter'deki IO, Oxium çiftçiliği için en iyi yer olarak kabul edilir ve yeniden işlemeden önce bile her zaman böyle olmuştur. Arada sırada siz dalgalarla savaşırken Oxium Osprey ortaya çıkacak ve bu size, öldürüldüklerinde Oxium elde etme şansı verecek.

Tellurium 2021'i nerede ekebilirim?

Tellurium, düşmanları öldürürken Archwing görevlerinde küçük bir şansla düşebilir, Tellurium'u çiftlik yapmak için en iyi yerlerden biri açık salya . Salacia, bir Archwing mobil savunma görevidir ve art arda öldürülerek çok sayıda düşman üretilebildiğinden Tellurium yetiştirmek için en iyi yerlerden biri olarak kabul edilir.

Amarast'ı nasıl edinebilirim?

Amarast iki farklı kaynaktan edinilebilir:

  1. Sunpoint Plasma Drill ile Orb Vallis'teki kırmızı veya mavi mineral damarlarından çıkarıldı.
  2. Orb Vallis'te bulunan depolama konteynırlarından düştü ve değişen birimler elde edildi.

Adramalium'u nasıl edinebilirim?

Adramalyum. Adramalium tarafından bulunabilir Deimos'taki Cambion Drift'te sarı mineral damarları madenciliği . Ayrıca, İzolasyon Kasası Ödülleri sırasında Bonus Kasalarındaki saklama kaplarından küçük miktarlarda bulunabilir.

Warframe'deki en iyi madencilik aracı nedir?

Sunpoint Plazma Matkabı : Şu anda en iyi madencilik matkabı olan Sunpoint Plazma Matkabı, Fortuna'da 2,500 Solaris United için ayakta duruyor. Diğer oyuncular, Advance Nosam Cutter'a eşit olduğu için doğrudan bu tatbikat için gidiyor, ancak sonunda yükseltmeleriyle onu aşıyor.

Copernics'i nasıl yetiştirirsiniz?

Railjack'inizi bir kez inşa ettirdikten sonra, Copernics toplamanın en kolay yeri aslında Railjack görevleri . Bu görevleri tamamlayarak yüzlerce Kopernik elde edebilirsiniz. Her seviyede bulunabilen ölü düşmanlardan, parlayan asteroitlerden, konteynerlerden ve kırmızı parlayan mayınlardan düşerler.