nrl yorumcuları kimlerdir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rogers Maggio
Puan: 4.2/5(3 oy)

Yardımcı yorumcular

 • Greg Alexander.
 • Braith Anasta.
 • Danny Buderus.
 • Gary Belcher.
 • Michael Ennis.
 • Brett Finch.
 • Mark Gasnier.
 • Steve Roach.

Fox'ta NRL'yi kim yorumluyor?

2017 yılında FOX ailesine katılan en çok aranan spor sunucusu, Yvonne Sampson Avustralya'nın en parlak yayıncılarından biri olan Matty Johns ile birlikte Rugby Ligi kapsamında yeni bir döneme öncülük edecek.

Tuzlu NRL yorumcusu kimdir?

Mathew Thompson (25 Şubat 1982 doğumlu) Nine Network için Rugby Ligi yorumcusu, en iyi Nine Network için ragbi ligi yorumuyla tanınıyor.Fox League yorumcuları kimlerdir?

yorumcular

 • Warren Smith (oyun bazında) (1995'ten günümüze)
 • Andrew Voss (play by play) (2015'ten bu yana)
 • Brenton Speed ​​(oynayarak oyna) (2017'den günümüze)
 • Matt Russell (play-by-play, yan çizgi) (2006'dan bu yana)
 • Matthew Nable (oyun oyun, anlatım) (2018'den günümüze)
 • Dan Ginnane (oynayarak) (2019-günümüz)

Fox League'in patronu kim?

Patrick Delany

Patrick İcra Kurulu Başkanı olduğundan beri Foxtel Group, Kayo Sports'un 2018'in sonlarında lansmanı ve Mayıs 2020'de merakla beklenen eğlence akış hizmeti BINGE'nin gelişiyle akışta hızla büyüdü.

Rugby Ligi'nin Sesi: Ray 'Rabs' Warren

30 ilgili soru bulundu

Jo Healy kimdir?

ben spor haberleri ve prodüksiyon geçmişi olan bir yayın gazetecisi . Kariyerime, CNN ve BT Sport dahil olmak üzere Birleşik Krallık'taki en saygın yayıncılardan bazılarında beş yıl çalışarak geçirdiğim Londra'da başladım.

Allana Ferguson ortağı kimdir?

Ancak beş yaşından beri ragbi ligi oynayan Ferguson, her zaman pozitif bir insandı ve zorunlu emekliliği üzerinde çok uzun süre durmak istemedi. Ailesi Nina ve Brett ve eşinin yardımıyla Guy McDermott , lise öğretmeni kısa sürede ayağa kalktı ve yeni hedefler peşindeydi.

Allana Ferguson kimdir?

Allana Ferguson, 21 Mayıs 1993'te (28 yaşında) Avustralya'da doğdu. O bir ünlü rugby oyuncusu . Avustralya kadın ulusal ragbi ligi içindeki çalışmaları ile tanınan profesyonel ragbi oyuncusu.

Peter Psaltis kimdir?

Peter Psaltis bir Akademik Kardiyolog ve Vasküler Biyolog .


Foxtel 2021'in NRL'si var mı?

2021 NRL Telstra Premiership'i şuradan izleyebilirsiniz: Foxtel . Bu, Sports HD, Premium ve Platinum Plus paketine 12 aylık plan veya taahhütsüz sözleşmeyle dahil olan Sports HD kanal paketinin bir parçasıdır.

Bu gece NRL'ye kim ev sahipliği yapıyor?

barnard Pazartesi, Salı ve Çarşamba geceleri Fox Sports News'de NRL Tonight'a ev sahipliği yapar ve ayrıca Fox League'in Perşembe Gecesi Futbolu'nda NRL haberlerini sunar.

NRL Kanal 9'u kim aradı?

Peter Psaltis - Rugby Ligi Yorumcusu - Dokuz | LinkedIn.

Ray Warren hala ragbi ligi diyor mu?

Şimdi kayıt ol!!! Warren, bu sezon NRL'yi aramaya devam edeceğini doğruladı , Origin serisinin 2020'de bitmesinin ardından emekli olmayı ciddi bir şekilde düşünmesine rağmen.


Dün gece NRL'yi kim kazandı?

erkeksi North Queensland'i 46-18 yenerek Güney Sidney, Brisbane rekor zaferler olarak NRL'nin ilk dört sırasını perçinledi.

Blake Ferguson yerli mi?

Ferguson, 20 Mart 1990'da Sidney, Avustralya'da doğdu. Solomon Haumono'nun yeğeni ve Anthony Mundine'nin kuzeni olan Ferguson, Wiradjuri halkından Aborijin kökenli , ve Yerli All Stars için uygundur.

Stan sporu nedir?

Stan Sport Stan planına ek paket Rugby, UEFA Şampiyonlar Ligi, Wimbledon, Roland-Garros ve Laver Kupası'na erişim sağlar. ... UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupa'nın tüm maçlarını izleyebileceksiniz. Reklamsız, Canlı ve Stan Sport'a Özel.

Allana Ferguson ragbi birliği oynadı mı?

Eski ragbi ligi uluslararası oyuncusu Allana Ferguson, spor dünyasından Avustralya medya endüstrisine sorunsuz bir şekilde geçti.


Allana Ferguson, Avustralya'yı hangi üç spor dalında temsil etti?

Kariyeri boyunca temsil etti Avustralya kadın milli ragbi ligi takımı ve Avustralya Kadınlar Olimpiyat ragbi 7'leri , Sydney'deki Woolaware Lisesi'nde beden eğitimi öğretmeni olarak çalıştı ve The Sunday Footy Show'da düzenli olarak panelist oldu.

Foxtel'in NRL'si var mı?

2020 NRL Telstra Premiership'i şuradan izleyebilirsiniz: Foxtel . Bu, Sports HD, Premium ve Platinum Plus paketine 12 aylık plan veya taahhütsüz sözleşmeyle dahil olan Sports HD kanal paketinin bir parçasıdır.

Fox'un NRL Büyük Finali var mı?

Diğer her sezonda olduğu gibi, NRL Büyük Finali canlı yayın ve özel Kanal Dokuz'da. Fox League, tam zamanın hemen ardından oyunun tekrarını gösterecek.