Nitto sırt kıskaçlarının garantisi var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rylan Becker DDS
Puan: 4.4/5(6 oy)

Diğer lastiklerle karşılaştırıldığında, Nitto sırt kıskaç lastiğinin kilometre iddiaları daha yüksektir. bir ile geliyorlar satın alma tarihinden itibaren neredeyse 60 ay garanti .

Nitto Trail Grapplers kaç mil sürecek?

Trail Grappler MT'ye gelince, ondan uzun ömür beklemeseniz de… çok şey bekliyorsunuz 10.000 milden fazla . Çevrimiçi incelemelerden elde edilen büyük miktarda veriyi inceleyerek, bir sette 30.000 ila 50.000 mil arasında makul bir beklenti olabilir.

Nitto recon kıskaç a T LT ve yüzdürme lastikleri için kilometre garantisi nedir?

keşif kıskacıtasarlanmış çok yönlülük ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Yalnızca sessiz, konforlu bir sürüş ve yeterli performans elde etmekle kalmaz, aynı zamanda Nitto'nun aşağıdakileri kapsayan sınırlı sırt aşınması garantisinin desteğini de alırsınız. 55.000 mil LT-metrik ve yüzdürme boyutları için.Nitto Ridge avcıları otoyolda iyi mi?

Off-road'da eğlendikten sonra, Ridge Grappler sizi eve götürmeye hazır. Otoyola çıktığınızda yoldaki pürüzsüz, sessiz sürüşü takdir edeceksiniz. ... Ridge Grappler sunuyor off-road ve on-road performansı için her iki dünyanın en iyisi daha agresif çamur, kum veya kar lastiği seçeneklerine kıyasla.

Nitto Ridge kıskaçları iyi mi?

Ridge Grappler, her türlü off-road arazinin üstesinden gelebilecek performanstan daha fazlasını sunarken, açık yolda kullanımı çok kolaydır. Rahatsız edici yol gürültüsüyle karşılaşmazsınız ve yolculuk beklediğinizden daha rahattır. Ek olarak, treadlife göstermiştir ki çok iyi ol bu erken aşamada.

Nitto Ridge Grapplers'ımı iade ediyorum

24 ilgili soru bulundu

Nitto Ridge kıskaçları sorunsuz mu sürüyor?

Islak ve kuru koşullarda, Ridge Grappler pürüzsüz ve kendinden emin bir sürüş sundu , ve çekiş ve performans açısından hiçbir zaman lastiğin kaldırımda eksik olduğunu hissetmedik. ... E-yük aralığı 35 x 12,5 ve D-yük aralığı 37 x 12,5 dahil, Nitto Ridge Grappler'ın iki boyutunu test ettik.

Nitto Ridge kıskaçları 3 zirve derecesine sahip mi?

Sırt deseni de bu koşullarda çekiş sağlamak için tasarlanmıştır. Grappler lastiklerimizin tek 3 tepe dağ kar tanesi derecesi .'

Nitto Ridge kıskaçları neden bu kadar ağır?

Onlar ağır bir lastik işlemek için tasarlandıkları arazi nedeniyle . Ayrıca 'hibrit' bir lastik olarak kabul edilirler. Yani her türlü arazi ve çamur lastiği arasında bir geçiş yapıyorlar.

Ridge kıskaçları arazide iyi mi?

Arazi topluluğunda önemli bir yeni trendi ele alarak, toprakta hafta sonu planları olan günlük sürücü için performans ve sürülebilirlik sağladı. ... Ridge Grappler mükemmel dengeyi sağlamak en iyi yol ve arazi sürüşü arasında.


Nitto Ridge Grappler lastikleri sessiz mi?

Devrim niteliğindeki dinamik hibrit sırt desenine sahip Ridge Grappler, sessiz ve rahat bir sürüş derin, agresif yan duvar pabuçları ve sırt deseni, yetenekli arazi performansı sağlar.

Bir lastikte LT ne anlama geliyor?

Yolcu (P-metrik) ve hafif kamyon (LT-metrik) lastikler, lastiğin nasıl tasarlandığına bağlıdır. Daha zorlu sürüş koşulları için LT-metrik lastikler kullanılır. Bu lastikleri, daha ağır bir yük taşıma ve daha fazla arazi koşullarında seyahat etme eğiliminde olan SUV'ler, kamyonetler ve kamyonetler üzerinde bulacaksınız.

Nitto lastikleri kim tarafından yapılmıştır?

(TTHA), tamamına sahip olduğu Kuzey Amerika iştirakidir. TOYO LASTİK & KAUÇUK CO., LTD. Osaka, Japonya. Merkezi Cypress, California'da bulunan TTHA ve grup şirketleri, Toyo ve Nitto marka lastikleri ABD, Kanada ve Meksika'da üretir, ithal eder, satar ve dağıtır.

Toyo, Nitto'nun sahibi mi?

nitto ve toyo aynı ana şirketin parçasıdır , ve lastiklerinin çoğu, farklı yanak ve dişlere sahip lastikler için aynı karkası kullanıyor...


Nitto Trail Grapplers'ı ne sıklıkla döndürmelisiniz?

Herhangi bir dönüş süresi veya düzeni belirtilmemişse, lastiklerinizi her 6000 mil veya en az her 7500 mil . Düzensiz aşınma daha sık rotasyon gerektirebilir.

Nitto Trail Grapplers nerede yapılır?

Diğer lastiklerle karşılaştırıldığında, Trail Grapplers daha bütçe dostu olanlardan biridir, ancak bazı Yeni Çin Off-Road Lastiği Şirket Adını Buraya Takın için performanstan ödün vermiyorsunuz. Evet, Nitto bir Japon şirketidir, ancak bugünlerde lastiklerinin hemen hemen tamamı burada imal edilmektedir. ABD Beyaz, Georgia'da .

Ridge kıskaçları ne kadar sürer?

mükemmel bir sırt ömrü sağlayabilirler. yaklaşık 40.000 ila 50.000 mil . Sahiplerinden gelen sırt kıskaç lastikleri hakkında herhangi bir şikayette bulunmadan 20.000 ila 30.000 mil koştuklarına dair incelemeler var. Sırt yakalayıcı, iyi bir lastiğin sahip olması gereken hemen hemen tüm özellikleri karşılar.

Ridge kıskaçları ağır mı?

Nitto Ridge Grappler lastiklerinin çoğu, XL ve LT boyutuna sahiptir (lastik boyutlarının ne anlama geldiğine ilişkin kılavuzumuza bakın). Bu onları diğer lastiklerin çoğundan biraz daha ağır .


Nitto Ridge hangi yük sınıfıdır?

Çoğu E yük aralığı lastiği gibi, Ridge Grapplers için maksimum şişirilmiş basınç 80 psi'dir. LT285/75R16 lastikleri bir 126 yük endeksi ve lastik başına 3.750 pound taşıma kapasitesi (tek arka tekerlek uygulamalarında). Nitto'nun tüm E yük aralığı LT lastiklerinin yaptığı gibi, onlar da 10 katlı bir derecelendirmeye sahiptir.

Nitto Ridge yakalayıcı ne tür bir lastiktir?

Nitto Ridge Grappler bir arasındaki boşluğu dolduran hibrit stil lastik bir arazi ve çamurlu arazi lastiği. Nitto Ridge Grappler, değişken hatveli sırt deseni, değişen omuz olukları ve merkez yanal Z olukları içeren yönsüz bir radyal lastiktir.

Nitto ve Toyo lastikleri aynı fabrikada mı üretiliyor?

Toyo, Nitto'dur ve her zaman öyle olmuştur. Toyo, Nitto lastikleri üretiyor ve Toyo lastiklerini yapmak için aynı kauçuğu kullanıyorlar.

Toyo lastikleri Goodyear tarafından mı üretiliyor?

Nippon Giant Tire Co.,Ltd. kurulmuş. (Goodyear Tire & Rubber Company ile J.V. şirketi.)


Nitto lastikleri bir Japon şirketi mi?

Nitto: Meraklıları Tarafından Destekleniyor

Toyo Tire & Rubber Co., Ltd.'nin bir kolu olarak Nitto Tire 1949 yılında Japonya'da kuruldu . 1966'da Toyo Tire, Amerika Birleşik Devletleri'nde bir dağıtım şubesi kuran ilk Japon lastik üreticisi oldu, ardından 1980'lerin sonlarında ABD'de lastik üretmeye başladı.