April Kepner'in bebeği oldu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Tate Jakubowski
Puan: 4.9/5(2 oy)

Kavgalarından kısa bir süre sonra April hamile olduğunu fark eder. ... Onlar bebeği indüksiyon yoluyla doğurmaya karar vermek 24. gebelik haftasında vaftiz edildi. Samuel Norbert Avery adında bir erkek çocuğu doğurur ve doğumdan birkaç saat sonra hastalığı nedeniyle ölür.

Jackson ve April'ın bebeği mi oldu?

Harriet Kepner-Avery kız evlat Nisan Kepner ve Jackson Avery.

Kepner'ın ikinci bebeği sağlıklı mı?

April'in teslimatının üzücü koşullarına rağmen, o ve bebek hayatta ve sağlıklı , Ben'e teşekkürler.April bebek hangi bölümde ölüyor?

'Grey's Anatomy': April'in Bebeği Kollarında Öldü — 11. Sezon 11. Bölüm -Hollywood Hayatı.

April Kepner'ın oğlu nasıl öldü?

Samuel Norbert Avery, Jackson Avery ve April Kepner ile Mason Avery'nin üvey kardeşinin oğluydu. Doğumundan kısa bir süre sonra öldü tip 2 osteogenezden muzdarip . Hikayesi Ryan Shepherd'ın hikayesine benziyor.

Arizona, Ben'e bebeği nasıl doğuracağı konusunda talimat veriyor

28 ilgili soru bulundu

April'in ilk bebeğine ne oldu?

adında bir erkek çocuk doğurur. Samuel Norbert Avery , ve doğumdan birkaç saat sonra hastalığı nedeniyle öldü.

April Samuel'i nasıl kaybetti?

adı verilen bir hastalıktan muzdaripti. tip iki osteogenezis imperfekta , bu da bir kişinin kemiklerini çok kırılgan yapar. ... Samuel'in hastalığı o kadar şiddetliydi ki, April onu doğurduktan sonra sadece birkaç saat yaşadı. Söylemeye gerek yok, April ve Jackson oğullarının ölümüyle ezildiler ve sonuç olarak evlilikleri zarar gördü.

April'in bebeği Sezon 11'de ölür mü?

Sevgili Shonda Rhimes şovunda dokuz sezon boyunca April Kepner, Nisan'ın onu doğurduğu 11. sezondaki o ham sahne hakkında İNSANLARA açıldı. Samuel Dakikalar sonra kollarında ölen , gerçek hayatta sadece birkaç saat sonra kızı Hannah'nın doğumuyla takip edildi.

April hangi bölümde Chicago Med'de düşük var?

'Şikago Med ' Kendini kaybetmek (TV Episode 2017) - Yaya DaCosta as April Sexton - IMDb.


11 Nisan hangi bölüm doğuyor?

'Grey's Anatomy' Sezon 11 Spoiler: Nisan Doğum Yapıyor 11. Bölüm; Bebek Yaşadı mı? [RECAP] Grey's Anatomy'nin 11. Bölümü bizi bir doku denizinde bıraktı.

April'in ikinci bebeği iyi mi?

Arizona, Penny'yi daha fazla test yapması için gönderir ve April hala kendini rahatsız hissettiğinde Arizona, bebeğin iyi olduğundan emin olmak için bir MRI çekebilmeleri için onu ve bebeği anestezi altına almaya karar verir. Hepimizi çok stresli bir olaydan geçirdikten sonra MRI bunu doğruluyor. April ve Jackson'ın bebeği gerçekten iyi .

GREY'in anatomisinde Mason Avery kimdir?

Mason Avery Jackson Avery'nin oğlu değil . Bu Avery'nin kim olduğunu bilmiyorum ama onunki değil. Annesi Jackson'ın kolejdeki ilk kız arkadaşıydı ve onu üstlenmek istemedi, bu yüzden doğumundan sadece birkaç gün sonra onu ilan etmeden ayrıldı. İkinci isimlerini büyük büyükbabası Harper Avery ile paylaşıyor.

Sofia'nın velayetini kim aldı?

Arizona ve Callie acı bir velayet savaşından geçti

Arizona ve Callie tarafından Sofia olarak adlandırılan bebek, prematüre doğar ancak büyüyüp gelişebilir. Callie ve Arizona evlenir ve bebek Sofia'yı birlikte büyütmeye karar verirler.


April ve Jackson'ın bebeği Harriet'e ne oldu?

Öyleydi 12. sezonda April ve Jackson çocuklarını arkadaş olarak büyütmeyi kabul ettiler. . Nisan ayında Gray Sloan Memorial Hastanesi'nden ayrıldığından beri Harriet'in göründüğü birkaç bölümden, çiftin kızlarının velayetini dostane bir şekilde paylaşmaya devam ettiği açık.

April'in GREY'in anatomisinde bir bebeği var mı?

April, Harriet Kepner-Avery'yi doğurdu. Owen ve Amelia'nın evlenmelerinin planlandığı gün. Jackson ve April ailelerine bir şans daha vermeye çalışırken, April sonunda sunakta bıraktığı adam Matthew ile evlendi.

Jackson'ın GREY'in anatomisinde kimin bebeği oldu?

Jackson'ın sırasıyla Lexie Gray (Chyler Leigh), Stephanie Edwards ile dört ilişkisi vardı. Nisan Kepner (Sarah Drew) ve Maggie Pierce. Kepner ile evlendi ve iki çocuğu oldu: Osteogenesis imperfecta tip II'den ölen Samuel adında bir oğlu ve Harriet adında bir kızı.

April Chicago Med'de düşük yapıyor mu?

Ancak en sarsıcı haber April Sexton'la (Yaya DaCosta) ilgiliydi. açıklanamaz bir şekilde bebeğini kaybetti tam isimleri düşünmeye başladığı gibi. April hemen işe geri döndü ve kimseye söylemeyecekti ama Maggie Lockwood (Marlyne Barrett) yine de öğrendi ve hepimizin kalbi kırıldı.


April Sexton bebeğini nasıl kaybeder?

April ve Crockett, annesi tarafından getirilen, kanlar içinde yeni doğmuş bir bebeği tedavi eder. ... Bebeğin kendisini getiren kadına ait olmadığı, ancak kadının kadın zorla başka bir kadının karnındaki bebeği kesti .

Chicago Med'de Nisan ayına ne olacak?

Chicago Med'in 7. Sezon galasında, April bir hemşire uygulayıcı programında eğitim görüyor ve Ethan, ölüme yakın deneyiminin ardından fizik tedavi görüyor. Ve bunların hepsinin perde arkası komplikasyonlarla ilgisi var.

April Kepner, Sezon 11'de gerçekten hamile mi?

April Kepner, hit tıbbi dramada hamile olabilir, ancak aktris yaklaşan 11. sezonun çekimleri sırasında sahte bir bebek yumruğu takmak zorunda kalmayacak. Drew Salı günü bir selfie paylaştı ve bunu ortaya çıkardı. o gerçek hayatta çok hamile . Bu, aktrisin kocası Peter Lanfer ile olan ikinci çocuğu olacak.

Samuel Avery hangi bölümde ölüyor?

11. Sezon 11. Bölüm Tek Yapabildiğim Ağlamaktı

İçinde, April ve Jackson'ın ilk çocuğu Samuel, doğduktan kısa bir süre sonra ölür.


Avery, GREY'in anatomisinde ölüyor mu?

Germann'ın şovdaki zamanına gelince, EW artık düzenli bir dizi olmadığını, ancak gelecekte konuk yıldız olarak görünmesinin beklendiğini doğruladı. Sonunda, Jackson'ın son sahnesi basitti: Son bir kez hastanenin yanından geçti, harika anların bir montajını yaptık ve sonra uzaklaştı.

Harriet Kepner Avery'nin velayetini kim alıyor?

12. sezonda, April ve Jackson çocuklarını arkadaş olarak birlikte büyütmeye karar verdiler. Harriet'in Nisan ayından bu yana Gray Sloan Memorial Hastanesi'nden ayrıldığı birkaç bölümden, çiftin velayetini paylaşmaya devam ettiği görülüyor. onların kızı dostane şartlarda.

April Kepner bebeğine neden Samuel adını verdi?

Samuel, doğumdan kısa bir süre sonra ölen bir ana karakterin ikinci bebeğidir. ... Göbek adı Jackson'ın favorisinden geliyor amca dayı , Samuel'in büyük amcası. Rahimdeki Buda gibi oturuyordu.

GREY'in anatomisinde April'a ne oldu?

14. sezon finalinden önceki bölümde, Nisan eski nişanlısının arabasının bir vadiye yuvarlanmasından sonra neredeyse ölümcül bir kaza geçirir. ikisi de içinde. Nisan bilinçsiz, eski erkek arkadaşı Jackson Avery de dahil olmak üzere doktorların onu hayatta tutmak için çalıştığı Seattle Grace Memorial'a götürülür.