nicole ve ezan hala birlikteler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Clair Parisian
Puan: 4.5/5(72 oy)

Nicole Nafziger, Azan Tefou ile ilişkisini doğruladı beş yıllık flörtten sonra resmen bitti .

Nicole ve Ezan bugün neredeler?

Yine de, Nicole'ün sosyal medya etkinliği şunu ortaya koyuyor: o hala Ezan ile birlikte . Ancak düğünlerini ertelediler. Raporlar, hala düğün için ne yapacaklarına karar verdiklerini gösteriyor. Son zamanlarda, TLC yıldızı erkeğini görmek için Fas'a bir gezi yaptı.

Nicole 90 günlük nişanlısında kilo mu verdi?

Görevde

Mart 2017'de realite yıldızı, daha ince figürünü gösterdikten sonra formda kalmanın sırrını ortaya çıkardı. Bu iki haftalık meydan okuma sırasında, #keto #lowcarb #diyetimden 13 kilo verdim . Bu sonuçlar için çok mutlu ve heyecanlıyım ve devam etmek için sabırsızlanıyorum, diye haykırdı.Deavan, Jihoon ile mi?

Romantizmi yürütmek konusunda ciddi olmalarına rağmen, Jihoon ve Deavan bir dil engeli ve kültürel farklılıklarla mücadele etti. Drama dolu sezonları sona ermeden kısa bir süre önce Jihoon, hayranların zaten spekülasyon yaptığını doğruladı ve açıkladı. ayrıldılar Ağustos 2020'de Instagram Live aracılığıyla.

Nicole ne kadar kilo verdi?

Nicole Nafziger'in nişanlısı Azan Tefou, 90 Day Fiancé'de kilo vermesi için ona baskı yaptı - ve Nicole Nafziger bunu onun yardımı olmadan kendi başına yapıyor! Nafziger zaten kaybettiğini açıkladı £ 10 .

Nicole ve Ezan SON - 90 Günlük Nişanlısı Güncellemesi

30 ilgili soru bulundu

David ve Annie'nin bebeği mi oldu?

Ve 90 Günlük Nişanlısı yıldızlarının Instagram hayranları son zamanlarda bir sürpriz yaşadılar. David sonunda Annie'ye bir bebek verdiğini duyurdu. ! ... Bugün yeni bebeğimizi eve götürdük. Ancak ne yazık ki, David, Annie'nin elinde büyük bir oyuncak ayı tutan bir fotoğrafını taşıdığı için, 491k artı Instagram takipçileriyle şakalaşıyordu.

Chantel ve Pedro 2020 hala birlikte mi?

90 Day Fiancé'de Chantel Everett ve Pedro Jimeno ile ilk tanıştığımızda, başarısız olmaya mahkum gibiydiler. Ancak yıllar geçtikçe, bazı ciddi engelleri aştılar ve çift, bugün hala güçlü gidiyor doğum günü için birlikte çektikleri yeni fotoğrafa göre!

Larissa neden 90 günlük nişanlısı kovuldu?

Eski 90 Günlük Nişanlısı yıldızı Larissa Dos Santos Lima, ağdan kovulmasının ardından hikayesini yayınladığı için TLC'yi çarptı yetişkin akış sitesi CamSoda ile ilişkisi nedeniyle . ... Colorado sakini, bazı suçluları ve yetişkin eğlenceleri yayınlayan aynı ağdan bunu kabul ettim.

Brittany ve Yazan 2020 hala birlikte mi?

Dizinin Kasım 2020 finali sırasında birlikte olmalarına rağmen, Brittany sonunda Florida'ya geri döndü. Yazan Ürdün'de kaldı . 90 Day Bares All'ın Ocak ayındaki galasıyla Brittany ve Yazan ayrıldı.


Larissa 2020 kiminle flört ediyor?

90 Günlük Nişanlısı mezun Larissa Dos Santos Lima'nın tekrar erkek arkadaşı, Eric Nichols In Touch'a özel bir kişi, anavatanı Brezilya'ya gittiklerinde çocuklarıyla ilk kez tanışacaklarını söyledi.

90 günlük nişanlısından kim kovuldu?

90 Günlük Nişanlısı yıldız Larissa Dos Santos Lima 26 Eylül Cumartesi günü, CamSoda'nın canlı yayın platformu için bir yetişkin iç çamaşırı web kamerası şovunda göründükten sonra TLC tarafından kovulduğunu doğruladı.

Russ ve Paola hala 2021 evli mi?

Eski TLC yıldızı, Russ ile evliliğinin iyi olduğunu iddia etmekten hoşlanmadığını açıkladı. Yakında, Paola'nın menajeri hayranlara çiftin yayında olduğunu söyledi. bir mola .

Natalie ve Mike hala birlikteler mi?

Mike ve Natalie Evli mi? Dramatik önizlemeye rağmen, Mike ve Natalie sonunda evlendi . In Touch, çevrimiçi kayıtlara göre çiftin 15 Nisan 2020'de Washington, Clallam County'de evlendiklerini doğrulayabilir.


Sumit ve Jenny şimdi birlikteler mi?

Sumit ve Jenny nişanlıdır. , ancak geçen ay boşanmasının ardından şüpheleri hakkında Bize açıldı. Evlilik hakkında konuşursanız, geçmişte evlilikle ilgili pek iyi bir deneyimim yok, diye hatırladı. Realite yıldızı daha önce görücü usulü evliliğinin kendisini intihara meyilli hissettirdiğini itiraf etmişti.

Paul ve Karine 2020'ye ne oldu?

Temmuz 2020'de, Karine, Paul'ü cinsel tacizle suçladı ve Yeşil Kartına sahip olduğunu söyledi . Paul'e karşı üç yıllık uzaklaştırma emri almış. Ancak önümüzdeki birkaç ay içinde çift Brezilya'da birlikte yaşamayı kabul ettiği için düşürüldü. Kasım 2020'de çift, Cadılar Bayramı'nda aşk dolu fotoğraflar yayınladı.

Russ ve Paola'nın bebeği var mı?

90 Günlük Nişanlısı Russ ve Paola Mayfield, erkek bebeklerini 1 Ocak saat 12:22'de dünya ! Adı Axel Mayfield, 7 lbs, 5 ons ağırlığında ve 22 inç uzunluğunda. Anne ve bebek harika gidiyor ve tüm aile onun gelişinden dolayı çok heyecanlı.

Natalie 90 günlük nişanlısına hamile mi?

TLC çiftinin şu anki yıldızı 90 Day Fiancé: Happily Ever After? 6. sezon, ancak izleyiciler, Natalie ve Mike'ın birkaç ay önce gerçekleşen ayrılığının zaten farkındalar ve Bojangles, ne hamile ne de bebeği var .


Michael ve Angela 2021'de hala birlikteler mi?

Angela onu onayladı ve Michael hala bir çift

Roller-coaster ilişkilerine rağmen, Angela ve Michael hala birlikte görünüyorlar. Bir Instagram sayfası ve bir Cameo hesabı paylaşan çiftin internetteki varlığı hâlâ iç içe görünüyor.

Elizabeth ve Andrei 2021 yılında hala birlikteler mi?

Libby ve Andrei 2021 yılında hala birlikteler mi? Evet, çift hala birlikte yolculuklarında çok fazla sorun yaşamalarına rağmen. Evliliklerinden birkaç ay sonra, Libby ilk bebeğine hamile kaldı, Andrei hala işsizken, bu da Libby'nin ebeveynlerinin daha fazla onaylamamasına neden oldu.

Paola hala bir model mi?

O ve kocası Russ Mayfield, dizinin 1. sezonunda göründüler ve ayrıca 90 Day Fiancé: Happily Ever After ve Pillow Talk'ta da göründüler. Paola, modelleme kariyerine başlamak için Miami'ye taşındı. Yol boyunca, Russ ile bir aile kurdu ve şimdi Axel adında bir oğulları var.

Russ, Paola ile evlenir mi?

Russ ve Paola Mayfield

Sezon 1 çifti Kolombiya'da bir araya geldi ve daha sonra düğümü Russ'ın yerli Oklahoma'sında bağladı. 2018'de birlikte ilk çocukları Ocak 2019'da dünyaya gelen oğulları Axel'i beklediklerini açıkladılar. hala evliler .


Larissa ve Eric 2021'den ayrıldı mı?

Ancak, Kasım 2020'de, Larissa, Eric'ten ayrıldığını resmen açıkladı , sadece Şubat 2021'deki Sevgililer Günü'nde onunla barışmak için. Bu eski TLC çifti her zaman tekrar tekrar devam eden bir ilişkiye sahip olsa da, ikinci yıldönümlerini sosyal medyada kutlamaktan çok mutlular.

Eric ve Leida 2020 hala birlikte mi?

Eric Rosenbrook ve Leida Margaretha Cohen

2018'de evlenen ikili, uzun mesafeli bir ilişki sürdürdükten sonra Ağustos 2020'de birlikte bir ev satın aldı. hala birlikteler .

Leida ve Eric 90 günlük nişanlısına ne oldu?

InTouch Weekly'ye göre polis, 20 Ocak 2019'da Eric ve Leida'nın evinde olduklarını doğruladı. Franchise hayranları şok olsa da, çift evli kalır. Ancak, birçok izleyici Leida ve Eric, 90 Day Fiancé serisinden çıktı , görünüşte iyilik için.

Olga ve Steven Hala Birlikte 2021 mi?

Genç franchise çift ​​Steven ve Olga sadece tekrar birlikte değiller , ama oğulları Richie ile New York'a büyük bir taşınma planlıyorlar. ... Genç Richie'nin ebeveynleri, çiftin hayallerindeki yerin New York olduğuna karar vermesinin ardından büyük hamlelerini sosyal medyadan duyurdu.