Neyo yargıç oldu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: River Spencer
Puan: 5/5(61 oy)

Müziğin yanı sıra Ne-Yo, 2017'den 2020'ye kadar gerçeklik yarışması dizisi World of Dance için jüri üyesi Jennifer Lopez ve Derek Hough ile birlikte.

Neyo bir şovda jüri üyesi mi?

NE-YO hizmet vermektedir NBC'nin yeni yarışma dizisi World of Dance'da jüri üyesi olarak .' NE-YO'nun 3 Numarası var... NE-YO, Senden dolayı (2007), Year of the Gentleman (2008), Libra Scale (2010) ve R.E.D. (2012).

Ne-Yo'nun gerçek adı nedir?

diğer adıyla: Shaffer Chimere Smith Jr. Ne-Yo, yirmi birinci yüzyılın başlarında sahne alan Arkansas doğumlu en önemli ve aktif kayıt sanatçılarından ve şarkı yazarlarından biridir. Başlangıçta diğer sanatçılar için yazdığı şarkılarla tanınan Ne-Yo, 2006 yılında kendi solo ritim ve blues (R&B) albümlerini yayınlamaya başladı.Ne-Yo kiminle çıkıyor?

Ne-Yo evlenme teklif eder. karısı Kristal Smith Evliliği yeniden alevlendirdikten sonra Yeni Yıl'da. Arpa 2021'e bir gün ve aşk zaten hava! Yılbaşı gecesinden bir Instagram videosunda Ne-Yo, karısı Crystal Smith'e evlenme teklif etti.

Ne-Yo şimdi kaç yaşında?

Ne-Yo, 2006 yılında So Sick ve Sexy Love gibi hit şarkılar içeren platin ilk albümü In My Own Words ile ün kazanan Amerikalı bir R&B sanatçısıdır. bu 41 yaşında Shaffer Chimere Smith, Camden, Arkansas'ta doğdu.

Laboratuar, Jennifer Lopez World of Dance World Finals 2019'a Saygı Gösterir

28 ilgili soru bulundu

Ne-Yo ve karısı hala birlikteler mi?

Neredeyse Boşandıktan Sonra, Ne-Yo Karısına Yeniden Evlilik Teklifi Ediyor, Kristal Smith. Ne-Yo, 2021 yılına evliliğine yeniden odaklanarak giriyor. Dört aylık bir ayrılıktan sonra, o ve karısı Crystal Smith boşanmayı masadan kaldırdı. İlişkileri manşetlere taşındı ve Smith, boşanma duyurusu tarafından kör edildiğini itiraf etti.

T Pain'in tam adı nedir?

T-Pain'in adı 'Tallahassee Pain'in kısaltmasıdır.

T-Pain, Eylül 1985'te Tallahassee'de doğdu. Onun gerçek ismi Faheem Rasheed Necm ve Müslüman bir evde büyüdü.

Ne eşiniz kim?

Eylül 2015'te şarkıcı, kendisinin ve Kristal Renay Williams nişanlıydılar ve bir çocuk bekliyorlardı. 20 Şubat 2016'da evlendiler. Oğulları Shaffer Chimere Smith, Jr., 15 Mart 2016'da doğdu.

World of Dance jürileri ne kadar kazanıyor?

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Dancing With The Stars yargıçlarının maaşları arasında değişmektedir. 62.797 ila 1.697.581 dolar , ortalama maaşı 305.561 dolar. Dancing With The Stars jüri üyelerinin ortalama %57'si 305.563 dolar ile 767.657 dolar arasında kazanırken, en üstteki %86'sı 1.697.581 dolar kazanıyor.


Ne-Y'nin Karısı Hamile mi?

So Sick şarkıcısı şu anda başka bir bebek bekliyor karısı Kristal Smith , üçüncü çocuğuna hamile olan. Eski eşi Monyetta Shaw ile iki çocuğu daha paylaştığı için Ne-Yo'nun genel olarak beşinci çocuğu olacak.

Ne-Yo bekar mı?

Ne Yo Mayıs yakında bekar bir adam ol . Sexy Love şarkıcısı ve eşi Crystal Renay Smith'in Splitsville'e doğru yola çıktığı söyleniyor. İkili bir süredir evlilik sorunları yaşıyor. Crystal'ın World Of Dance yargıcından bıktığına ve resmi boşanma belgelerini sunmayı planladığına karar verdiği bildirildi.

Ne-Yo hala Crystal ile evli mi?

Ne-Y, 2016 yılında Crystal ile evlendi. oğulları Shaffer Chimere Smith, Jr., dört ve Roman Alexander-Raj Smith, iki, onunla paylaşıyor. Ayrıca kız arkadaşı Monyetta Shaw ile olan önceki ilişkisinden iki kızı var.

Ne Yo net değeri 2021 nedir?

Ne-Yo Net Değeri: Ne-Yo, Amerikalı pop ve R&B şarkıcısı-söz yazarı, plak yapımcısı, dansçı ve aktördür. 9 milyon dolar .


Usher'in değeri ne kadar?

2021 itibariyle Usher'in net değeri yaklaşık 180 milyon dolar . Usher Raymond IV, Dallas'tan Amerikalı bir söz yazarı, dansçı ve şarkıcıdır.

Ne-Yo'nun kaç çocuğu var?

Ne-Yo, Crystal, SJ ve Roman ile paylaştığı oğulları ile birlikte İki çocuk - oğlu Mason ve kızı Madilyn - eski Monyetta Shaw ile. Çocuklarının yaratıcı çabalarına süper destek olmasına rağmen - kanıt için Instagram'a bir göz atın!