Neville'in ailesi hayatta mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jennyfer Steuber
Puan: 4.6/5(23 oy)

Neville Longbottom'ın ebeveynler öldürülmedi , ama muhtemelen daha kötü bir şey yaşadılar. Seherbazlar ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı üyeleri Frank ve Alice Longbottom, Ölüm Yiyenler tarafından işkence edilerek delirdiler; kendi oğullarını bile tanıyamadıkları noktaya kadar.

Neville'in ailesi hiç iyileşir mi?

Trajik bir şekilde, Neville'in ebeveynleri, verdikleri yaralardan asla kurtulamazlar. Voldemort'un ellerinde ve günlerini St. Mungo'nun Sihirli Hastalıklar ve Yaralanmalar Hastanesinde yaşıyorlar. Rowling'in kendisinin de dediği gibi, bir bakıma Neville'in ebeveynlerinin başına gelenler, Harry'nin ebeveynlerinin başına gelenlerden bile daha kötü.

Neville ailesinin hayatta olduğunu biliyor mu?

hala hayattalar , ama kendi oğullarını gördüklerinde bile tanıyamazlar. Kitap 5'te Neville'in ebeveynlerinin kaderi arkadaşları tarafından daha yaygın olarak bilinir hale gelir. ... Neville'in büyükannesi, Neville'in arkadaşlarına ailesinin şu anda St.Neville ailesinin öldüğünü gördü mü?

Neville ve büyükannesi Noel tatili sırasında St Mungo's'u ziyaret ederken, Ron, Hermione ve Ginny bunu öğrendiler. Neville'in ailesi ölmemişti. Ancak, Birinci Büyücülük Savaşı'nın sonunda bir grup Ölüm Yiyen tarafından işkence gördükten sonra çıldırmış olan St Mungo's Sihirli Hastalıklar ve Yaralanmalar Hastanesi'ndeki hastalar.

Frank ve Alice Longbottom hiç iyileşti mi?

Alice ve Frank Longbottom asla iyileşmedi — hayatlarını St. Mungo'da yaşadılar.

Alice ve Frank Longbottom'ın Hikayesi

20 ilgili soru bulundu

Neville Longbottom seçilen kişi miydi?

Yani Harry Potter kitaplarında gerçekten seçilmiş kişi , ancak filmlerde haklı başlık Neville Longbottom'a gidiyor. ... Yani evet kitaplarda Harry'nin seçilmesinin üç ana nedeninden biri Voldemort'un onu seçmesidir, ancak filmlerde bu bir gereklilik değildir.

Neville'le kim evlendi?

Artık Neville'in evlendiğini biliyoruz. Hannah Abbott ve Hogwarts'ta Bitkibilim Profesörü oldu. Ayrıca o ve karısı Sızdıran Kazan'ın üzerinde yaşıyorlardı.

Umbridge Ölüm Yiyen mi?

Kötülüğüne ve safkan üstünlükçü tavrına rağmen, Umbridge'in defalarca Ölüm Yiyen olmadığı belirtildi. 1997'de Bakanlığı devralana kadar onlara hiçbir zaman destek göstermediği için.

Bellatrix'i kim öldürür?

Son savaş sırasında, Bellatrix ayakta kalan son Ölüm Yiyen oldu. Sonunda bir düelloda öldürüldü molly weasley Ginny Weasley'i öldürmeye teşebbüs ettikten sonra. Ölümünden önce, Bellatrix gizlice sevgili efendisi Lord Voldemort ile hamile kaldığı Delphini adında gayri meşru bir kızı doğurdu.


Draco Malfoy kiminle evleniyor?

Draco, bir Slytherin arkadaşının küçük kız kardeşiyle evlendi. astoria yeşil çimen Saf kan ideallerinden daha hoşgörülü bir yaşam görüşüne benzer (daha az şiddetli ve korkutucu olsa da) bir dönüşüm geçirmiş olan Narcissa ve Lucius, bir gelin olarak bir hayal kırıklığı olarak hissedildi.

Luna Lovegood Harry Potter'da kiminle evlendi?

Luna evli adam doğa bilimci Rolf Scamander , Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar'ın torunu Newt Scamander, hayatlarında, hepsi yirmili yaşlarının başlarından ortalarına kadar evlenen ve aile kuran Harry, Ron, Hermione ve Ginny'den çok daha sonra.

Sirius Black'i kim öldürdü?

Serinin beşinci bölümünde, Sirius - Harry'nin vaftiz babası - tarafından öldürüldü. kuzen Bellatrix Lestrange Gizemler Dairesi Savaşı sırasında.

Harry neden kızına Luna'nın adını verdi?

Harry ve Luna Lovegood'un sırasında yakın bir dostluk ve Hogwarts'tan sonra, ancak adaşı Harry'nin profesörlerinden biri olan Remus Lupin'den de gelebilir. Kurt adam kişiliği ona Aylak takma adını kazandırdı, bu nedenle Harry'nin onu Lily'nin göbek adıyla onurlandırıyor olması da mümkün.


Snape'ten sonra kim müdür olur?

Minerva McGonagall Hogwarts'ın müdiresi oldu.

Luna ve Neville neden evlenmedi?

Luna dışarı çıkıp dünyayı ve farklı yaratıkları keşfetmek istiyor ve bence birkaç farklı ilişkiye sahip olmak ve sonsuza kadar bağlı kalmamak istiyor. ... Neville yemek yapan iyi, sağlam bir eş isterdi. , ve bu o değil.

Voldemort'un kızı kim?

yunuslar (d. 1998), Delphi takma adıyla bilinen, Tom Riddle ve Bellatrix Lestrange'ın kızı olan İngiliz melez bir Kara cadıydı. Lord Voldemort'un tek çocuğu olduğu için Çataldil konuşabiliyordu ve babasının ölümünden sonra Salazar Slytherin'in bilinen tek varisi oldu.

Lupin'i kim öldürdü?

David Thewlis'in filmlerinde oynadığı Lupin, savaşta öldürüldü. Ölüm Yiyen Antonin Dolohov Tonks, Bellatrix Lestrange tarafından öldürülür ve oğulları Teddy yetim kalır.


Hagrid hangi evdi?

O bir Gryffindor

Hagrid'in Hogwarts'taki evinden kitaplarda hiç bahsedilmiyor, ancak nezaketi, asil doğası ve cesareti göz önüne alındığında, Hagrid'in Gryffindor'da olması o kadar da şaşırtıcı gelmeyebilir.

Umbridge neden bu kadar kötüydü?

Çevrimiçi bir hayran teorisine göre, Dolores Umbridge'in çok kötü olması mümkün. çünkü o bir horcrux giydi . ... Bir zamanlar Salazar Slytherin'e aitti ve daha sonra Harry, Hermione ve Ron'a onu nerede bulabileceklerini açıklayan Mundungus Fletcher'ın rüşvetiyle Umbridge'e gitti.

Cornelius Fudge bir Ölüm Yiyen miydi?

Sonuçlar. Kitaplar boyunca yaptığı tüm önemli eylemleri inceledikten sonra, Cornelius Fudge'ın şöyle olduğu sonucuna vardım: aslında, bir Ölüm Yiyen .

Luna ve Neville evleniyor mu?

Hayır, yapmadılar. Luna başkasıyla evlendi . Neville'e gelince, yanılmıyorsam Hogwarts'ta Bitkibilim öğretmeni oldu.


Hermione'yle kim evlendi?

Ron ve Hermione, İkinci Büyücülük Savaşı'ndan bir süre sonra, muhtemelen ilk çocukları 2006'da doğmadan önce evlenirler. Hermione kızlık soyadını korumaya karar verdi. Çiftin Rose ve Hugo Granger-Weasley adlı iki çocukları oldu.