Profesör çınarın hazinesi nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Keanu Fritsch
Puan: 4.4/5(8 oy)

1 Cevap. > Sağ alt sıra ve en soldaki koltukta . A'ya basın. Radyestez makinesine ihtiyacınız yok ve Pokeball'un hemen yanında.

Profesör Sycamore'u nerede bulabilirim?

Anistar Şehri'ne uçun ve batıdaki Güneş Kadranı'na gidin . Burada Profesör Sycamore'u bulacaksınız. Mega Taşlar ve Mega Yüzük ile ilgili araştırmasının ne bulduğunu size söyleyecektir.

Profesör Sycamore ile savaştıktan sonra nereye gideceğim?

Profesörle Savaş

Seçiminizi yaptıktan sonra, Profesör Sycamore, seçtiğiniz pokémon türü için size özel mega evrim taşını verecek. Diğer arkadaşların hepsi gelecek. Profesör birkaç motive edici kelime söyleyecek ve Kampçı Kasabası Mega Evrim hakkında bilgi edinmek için.Profesör Sycamore'a kaybederseniz ne olur?

Oyuncu Pokémon Ligi'ni yendikten sonra, Lumiose City'de oyuncu için bir geçit töreni yönetiyor kahramanlıkları için onları ve arkadaşlarını Kalos'un Onuruyla ödüllendirdiği yer. Daha sonra oyuncuya onunla Lumiose İstasyonunda buluşmasını söyler ve burada onlara Kiloude Şehrine giden bir trene binmeleri için bir TMV Pass verir.

Sycamore'un laboratuvarı nerede?

Profesör Sycamore'un Pokémon araştırma laboratuvarı bulunur Vernal Caddesi'nin tam karşısında . Oyuncunun, oyunun başlarında bir Pokémon savaşında Profesör Sycamore'u yendikten sonra Bulbasaur, Charmander veya Squirtle'ı ve bunlara karşılık gelen Mega Stone'u alabileceği yer burasıdır.

Profesör Sycamore'un gizli hazinesi/mektup

40 ilgili soru bulundu

Kalos Pokémon Profesörü kimdir?

Profesör Augustine Çınar Kalos bölgesinde bulunan Pokémon X ve Y'nin bölgesel Pokémon profesörüdür.

Sycamore'dan hangi Pokémon alınır?

Savaşı kazandıktan sonra, Profesör Sycamore sizden bir Pokemon seçmenizi istiyor. Bulbasaur, Squirtle ve Charmander Hepsi Sv 10'da ödül olarak.

Alain ve Sycamore akraba mı?

Geçmişte Alain, Profesör Sycamore'un yardımcısı ve Mega Evrimin gizemlerini çözmek için Mega Taşları aramaya başlaması için ona ilk ilham veren Sycamore'du.

Profesör Sycamore'da hangi Pokémon var?

Profesör Sycamore'un bilinen tek Pokémon'u bir Garchomp Mega Evolution'ı araştırırken ana test konusu olarak onunla birlikte laboratuvarda yaşayan. Hâlâ bir Gible iken, Lumiose Şehri'ni kasıp kavurdu, ancak Sycamore'un asistanı Alain tarafından durduruldu.


Profesör Couriway kasabasında ne sakladı?

sakladım sakladım tren istasyonu platformundaki koltuklardan birinde Couriway Kasabasında, size TM U-Dönüşünü veren kişiyi geçin. Gelecekteki kendine yazdığı bir mektuptur.

Diantha Elite Four nerede?

Daha sonra Kalos bölgesinin Şampiyonu olarak yeniden ortaya çıkıyor. Hall of Fame'e kaydolduktan sonra, Diantha şurada bulunabilir: Kahve Güneşi , burada oyuncudan Pokémon'larından birini, Mega Stone'u Gardevoir, Gardevoirite için tutan Ralt'ları için takas etmesini isteyecektir.

Profesör Sycamore ile hangi kafede buluşuyorsunuz?

Lysander Cafe

Daha sonra, devam etmeden önce burada Profesör Sycamore ve Lysandre ile tanışacaksınız. Bu kafe, Magenta Plaza ve Sonbahar Caddesi arasında yer almaktadır.

Suşi yüksek silindirine nasıl girersiniz?

ihtiyacın var şampiyonu yenmek ve maksimum Lumiose Style'a sahip olmak . Kıyafetleriniz çoğunlukla Lumiose Boutique'ten alabileceğiniz şeylerden oluşmalıdır. Neye dönüştüğünüzü önizlerken, erkekler için müzik notaları ve kızlar için çiçekler göründüğünde maksimum stile sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz.


Alain Kalos şampiyonu mu?

Alain yeni Kalos Lig Şampiyonu . O, Mega Charizard X'ini kullanarak tüm Mega Evolved Pokémon'ları yenmek olan Kalos'tan bir Pokémon Eğitmenidir.

Mairin Chespin'e ne oldu?

Chespie, ekipman aşırı yüklendikten sonra Squishy'yi kurtardı, ancak Zygarde'ın maruz kaldığı enerji Chespie'nin komaya girmesine neden oldu. , yıkıcı Mairin.

Lumiose spor salonundan sonra Sycamore nerede?

Spor Salonundan çıktığınızda, Profesör Sycamore'dan bir Holo Klip alacaksınız. Senden onunla buluşmanı isteyecek Magneta Plaza'daki Lysandre Cafe .

Kalos başlangıçları nelerdir?

Kalos Bölgesi'nin üç başlangıçlı Pokemon'u denir. Chespin, Fennekin ve Froakie .


XYZ'nin profesörü kimdir?

Profesör Augustine Çınar Pokémon the Series: XY ve XYZ'de görünen, profesör ve araştırmacı olan ve şu anda Mega Evolution'ı araştıran bir karakterdir.

Unova profesörü kimdir?

Profesör Aurea Ardıç Unova bölgesinde bulunan Pokémon Black and White'ın bölgesel Pokémon profesörüdür.

Brock ve Ivy'ye ne oldu?

Bu bölümde, Profesör Ivy ve bir Raticate de Vileplume'nin polen saçmasına engel oldukları için Pokémon Center'a gönderildiler. Bu olaylar sırasında, Brock ona aşık oldu ve profesörle kalmaya karar verdi. ... Profesör Ivy'den de bir sonraki bölümde Misty yanlışlıkla bahsetti.