Neji gerçekten ölüyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Maci Kuhlman
Puan: 4.3/5(30 oy)

Neji'nin yaralar maalesef ölümcül oldu ve Hyuga kahramanı Naruto'nun kollarında öldü. Neji Hyuga, Naruto hayranlarının favorisi olduğundan, onu öldürmek anime fandomunda pek popüler bir hareket değildi. Ancak, Neji'nin Naruto: Shippuden'ın 364. bölümünde ölümü, serideki son görünüşü değildi.

Neji hayata geri dönüyor mu?

Naruto yaptı Neji'yi hayatta tutmak için elinden gelenin en iyisini yapmak ama Hinata onun için ağlarken, ikincisi kaderini kabul etti ve vefat etti. ... Aslında Kishimoto, bir süre önce Hinata'yı Naruto'nun önde gelen kahramanlarından biri yapmayı seçtiğini ve Neji'nin ölümünün onu Naruto'ya yaklaştırdığını açıkladı.

Neji örümcek adamdan kurtulabilecek mi?

Kısa süre sonra kendini, sıçrayan ve Sekiz Trigram: Altmış Dört Avuç içi ile tam bir saldırı ile vuran, çakrasını kapatan ve Kidomaru'nun kalbine ölümcül bir darbe veren Neji ile yüz yüze buldu. ... Öksüren Kidomaru, Neji'yi ölürken lanetledi.Tenten kiminle evlendi?

Yetişkinliklerinde ve Naruto serisinin sona ermesinden sonra meydana gelen Boş Dönem boyunca görünüşü boyunca, Tenten'in hiçbir zaman bir ortağı olduğu gösterilmedi . Böylece görüşler ikiye ayrılır: Biriyle ilişkisi varsa ama bunu göstermekte daha mahremse ya da Gaara gibi bekar olabilir.

Neji'yi kim öldürdü?

Neji'nin ölümü dördüncü büyük shinobi savaş arkı sırasındaydı. tarafından öldü on kuyruk birden fazla odun salma mermisi (mızrak gibi) ateşler ve on kuyruk Obito ve Madara Uchiha'nın kontrolündeydi.

Neji'nin Ölümü, Naruto ve Shinobi Alliance vs Ten Tails, Madara ve Obito, Naruto English Dub

29 ilgili soru bulundu

Naruto'nun kardeşi kim?

Itachi Uchiha (Japonca: Itachi Uchiha, Hepburn: Uchiha Itachi) Masashi Kishimoto tarafından yaratılan Naruto manga ve anime serisindeki kurgusal bir karakterdir.

Tenten kiminle biter?

Bu, '31 puan' cevabındaki diğer ipuçlarının yanı sıra Hanabi'nin yeni Boruto serisinin annesi olmadığına dair ipuçlarına ek olarak, en iyi tahminim, doğrulanana kadar, Kaya Lee ve TenTen birlikte.

Neji Hinata'ya aşık mı?

Neji, savaş sırasında Hinata yaralanıp vurulduğunda ve onu koruyamadığında çaresiz görünüyordu; Hayatlarının en büyük savaşında yan yana savaşırlar ve bu savaş sırasında birbirlerini kollarlar; ... Bu Neji olarak yorumlanabilir Hinata'ya romantik duygular beslemek ya da onu aile olarak sevmek.

Kakashi'yi kim öldürdü?

Çözüm. Kakashi hangi bölümde ölüyor?, Kakashi Hatake, Naruto Shippuden Manga animasyon serisinin 8. sezonunun 159. bölümünde öldü. Her ne kadar hayata geri dönse de ağrı Naruto ile bir anlaşma yaptıktan sonra onu öldüren. Kakashi, naruto, hashirama ve sasuke'nin avcısıydı.

Neji kiminle evlenirdi?

8 Neji Hyuga'nın Başı Olabilirdi

Neji'nin zekası, klana liderlik etmek veya klanda önemli bir rol oynamak için harika bir seçim yapardı. Kuzeniyle görücü usulü evlilik, Hanabi , klanın Yeni Çağ'a girmesine yardımcı olmak için onu mükemmel bir konuma getirirdi.

Neji'nin karısı kim?

hinata hyunga (Hinata Hyuga, Hyūga Hinata) Masashi Kishimoto tarafından yaratılan Naruto anime ve mangasında kurgusal bir karakterdir.

Rock Lee Tenten ile evlendi mi?

Bu, '31 puan' cevabındaki diğer ipuçlarının yanı sıra Hanabi'nin yeni Boruto serisinin annesi olmadığına dair ipuçlarına ek olarak, en iyi tahminim, doğrulanana kadar, Rock Lee ve TenTen birlikteler.

Tenten ezmek kim?

NejiTen fandomda nispeten popüler bir çift. Neji'yi içeren en popüler eşleşmelerden biri ve Tenten'i içeren en popüler eşleşmedir. Muhtemelen güçlü dostlukları ve birbirlerine olan güvenleri nedeniyle destekleniyor. Neji'nin ölümünden sonra bile fandom bu güne kadar güçlü duruyor.

Tenten Rock Lee'yi seviyor mu?

Resmi Olmayan Kanıt. Naruto SD'nin bir bölümünde, Tenten Lee'ye aşık oldu .

Tenten bekar mı?

Boruto'da Temari ve Shikamaru evlenir ve Shikadai adında bir oğulları olur. Tenten görünüşte bekar kalır ve kendine ait bir ailesi yok. ... Ama aile eksikliği bir yana, Tenten hırslı bir silah koleksiyoncusu ve onları mühürledikten sonra dükkânında Hazineli Aletler bile bulunduruyor.

En zayıf Naruto karakteri kimdir?

Neden Iruka Umino Naruto'nun en zayıf karakteridir.

Rock Lee, Boruto'da kiminle evlendi?

Rock Lee kiminle evlendi? bir cevap, Azami . Azami, Tsubaki (Meclis) ve Iyashi'nin kızlarından biridir, Hibari ve En adında iki kız kardeşi vardır.

Ryuto Uzumaki'nin ebeveynleri kimdir?

Oğlu Dördüncü Hokage ve Kushina Uzumaki , Naruto'nun doğum gününde gizemli maskeli bir adam köye saldırdıktan sonra Dokuz Kuyruklu Şeytan Tilki, Kurama'nın jinchūriki'si yapıldı. Ryuto ayrıca karanlık çakrayı adaçayı modu olarak kullanabilen bir 'Kara Bilge'dir.

Naruto'nun ilk öpücüğü kim?

İlk gerçek Öpücüğü onunlaydı hinata ve şimdiye kadar bu onun da ilk Öpücüğüydü.

Naruto'nun Kekkei Genkai'si var mı?

Naruto'nun Üç Kekkei Genkai'ye Erişimi Var . Naruto Uzumaki, Kekkei Genkai olmadan doğdu, ancak onlara başka yollarla erişim sağladı. Dördüncü Büyük Ninja Savaşı sırasında Naruto, üçü Kekkei Genkai kullanıcısı olan dokuz Kuyruklu Canavarın hepsinin çakrasına erişim sağladı.

Tsunade'yi kim öldürdü?

Mücadelenin destansı olmasına rağmen, Süt Rakiplerini kolaylıkla yok etmeyi başardı, görünüşe göre hepsini öldürdü, ancak - ortaya çıktığı gibi - Tsunade hayatta kaldı. Bunlar, Tsunade'nin görünüşte öldüğü iki durumdur, ancak gördüğümüz gibi, her ikisinden de kurtulmuştur.

Neji'nin son sözleri neydi?

Neji Hyuga'nın son sözlerinin ne olduğunu merak ediyorsanız, işte bunlar: ' Baba, sonunda hislerini anlıyorum... Arkadaşlarını korumak için ölmeyi seçtiğinde hissettiğin özgürlük…'

Orochimaru kimi öldürdü?

Orochimaru, Reaper'ın midesinde kapana kısılan üç Hokage'nin ruhuna katılmak istemeyen Orochimaru'yu bıçakladı. Hiruzen zayıflamış Hiruzen, Orochimaru'nun ruhunun sadece kollarının içindeki kısmını mühürlemeye karar vermeden önce Kusanagi Kılıcı ile göğsünün arkasından geçirdi.

Guy Lee'nin babası mı?

Yüce Yeşil Yırtıcı Canavar Might Guy, ilk günlerinden beri genel Naruto hikayesinin büyük bir parçası olmuştur. Rock Lee, Neji Hyuga ve Tenten'in de içinde bulunduğu Team Guy'ın lideridir. Çoğunlukla vekil olarak görülüyor baba Rock Lee ve Kakashi'nin ömür boyu rakibi.