Courtney Landrum'a ne oldu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elisa Rippin
Puan: 4.5/5(2 oy)

KYKY (98.1 FM) tarafından serbest bırakıldıktan beş aydan kısa bir süre sonra, uzun süredir STL radyo ışını Courtney Landrum, yayına geri dön - WARH (106.5 FM) yarışmasında. ... Landrum, Aralık ayı başında Entercom Communications'a ait olan KYKY'den atıldı. WARH, Hubbard Radio'ya aittir.

Jen Myers sabah programından neden ayrılıyor?

Her zaman güzel olmadı, ama bu herkesin hayatı. Bu benim için kolay bir karar olmadı, ancak bana bir teklif verildi. yeni fırsat bu, ailemle daha fazla zaman geçirmemi sağlayacak. Yeni patronum geçenlerde bir terfi ile ilgilenip ilgilenmeyeceğimi sordu... ama bu sabah programından ayrılmak anlamına geliyor.

Courtney Landrum şu anda hangi istasyonda?

Courtney Landrum ve bazı arkadaşlar (Brando ve Chris Convy) biraz eğlenmek ve işe daha hızlı gitmenizi sağlamak için buradalar. The Courtney Show'u CANLI olarak hafta içi her sabah 06:00 - 10:00 saatleri arasında dinleyebilirsiniz. 106.5 Kemer Louis, MO.Courtney Landrum evli mi?

Courtney ve yaşayan erkek arkadaşı Nick Sansone, 14 yıldır birlikteler. evlilik şart değil , dedi ki: Çok mutluyum. 25 yıl sonra sabah 3:20'de kalktıktan sonra, olağandışı çalışma programına alıştı.

Courtney Landrum'un yaşı kaç?

Courtney Landrum'un yaşı kaç? Courtney Landrum 52 . Courtney, 21 Ekim 1968'de doğdu.

Y98'den Courtney Landrum ile stüdyoda

19 ilgili soru bulundu

Y98'den Courtney kovuldu mu?

Ana sporcu Courtney Landrum'u kaybeden sabah sürüşü vardiyası Aralık ayında işten çıkarma , şimdi 'Jen Myers ve Tim Convy ile 'Jen & Tim ile Uyandırma şovu' olarak adlandırılıyor. ... Noel'den hemen önce Landrum ile birlikte yola çıkan ev sahibi Jill Devine öğleden sonraydı. Şimdi onun yerini Julie Tristan aldı.

Steve ve DC'ye ne oldu?

İkili, WKBQ (104.1 FM) tarafından görevden alındı. 1993, siyahi bir kadın arayan kişiye ırksal bir sıfat kullandıktan sonra ; birkaç ay ve 'ırksal duyarlılık' derslerinden sonra tekrar yayına döndüler.

JC Corcoran şimdi ne yapıyor?

CORCORAN, KMOX/ST dahil olmak üzere büyük istasyonların emektarıdır. LOUIS ve WLS-A/CHICAGO. Şu anda ev sahipliği yapıyor kendi podcast'i . İşte son D.J.

Kevin hala Y98'de mi?

Hem Y98 hem de kardeş istasyon AC KEZK'nin (102,5 KEZK) Marka Müdürü. UYANIŞ yiğit KEVIN BERGHOFF dizinin Yapımcısı olmaya devam ediyor ve LANCE HILDEBRAND trafiği kapsamaya devam edecek. ... Y98 sabah programında 16 yıllık başarının ardından JEN MYERS'i yükseltmek için aynı derecede heyecanlıyız.


Chris Convy, Tim Convy ile akraba mı?

Bonus Eğlenceli Bilgi: Chris Convy Tim Convy'nin kardeşi , Courtney'nin Y98'deki eski ortak sunucusu!

Y98 sabah programında kimler var?

Audacy sıcak AC Y98 KYKY St. Louis, Bret Mega'nın gün ortasından sabaha hareket eden Julie Tristin ile birlikte The Wake Up Crew'a katılmasıyla yeni bir sabah gösterisi sunuyor. Eşzamanlı olarak, Jen Myers sabahtan öğlene geçiyor ve Y98 ve AC kardeş KEZK (102.5) için Marka Müdür Yardımcısı sorumluluklarını ekliyor.

En eski rock radyo istasyonu hangisidir?

Louis . KSHE 95, Gerçek Rock Radyo , FM bandında rock müzik çalan ilk radyo istasyonlarından biriydi. İstasyon, 2017'de St. Louis'in 50. yılını kutladı ve dünyanın en uzun süredir devam eden rock istasyonu!

Mark Klose emekli oldu mu?

ROCHESTER - Mark Klose, hazırlıklarını sürdürürken kendisini ve departmanını destekleyen herkese teşekkür ediyor. dört yıl sonra emekli olmak itfaiye şefi olarak. ... 'Resmi, gayri resmi olarak emekliliğimi açıkladım' dedi.


Scotty K ne oldu?

Sabah sunucularından Scotty Kay Cumulus CHR'den çıkış Sıcak 93.3 KLIF-FM Haltom City/Dallas, Temmuz sonunda memleketi Chicago'ya geri taşınmak için. Canlı yayında yaptığı bir duyuruda Kay, nişanlısıyla oğluna daha yakın olmak için harekete geçtiğini belirtti. ... Cumulus, KLIF-FM'de yeni bir sabah ortak sunucusu için şimdiden ilan verdi.

Tobey Maguire'ın sosyal medyası var mı?

? Tobey Maguire sosyal medyada DEĞİL !