Assassin's Creed Odyssey'de figüranlar nasıl elde edilir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jermaine Goldner
Puan: 4.6/5(21 oy)

Tüm Figürler ve Her Biri Nasıl Alınır

  1. Aslan - Boeotia-Megaris'teki Alecto Batığı.
  2. Kartal – Poseidon'un Öfkesi.
  3. Yılanlar - Güney Messenia'daki Nestor Batığı.
  4. Minotaur - Minotaur'u yen.
  5. Pegasus - Ellis'in batısındaki Olimpiyat Batığı.
  6. Ahtapot - Atilla Gemi Enkazı.
  7. Sfenks – Sfenks görev serisini alt edin.
  8. Medusa - Medusa'yı yen.

Odyssey'de Bayek'i nasıl elde edersiniz?

Mısırlı kahramanın kilidini açmak için oyuncuların Ubisoft Club uygulamasına giriş yapın . Ardından Bayek'i geminizde görev yapacağı ve savaşta size yardımcı olacağı oyunda efsanevi bir teğmen olarak alabileceksiniz.

Bayek AC Odyssey'de mi?

Assassin's Creed Origins kahramanı Bayek Assassin's Creed Odyssey'de artık açılabilir . Odyssey'nin diğer eski karakteri - Syndicate'in Evie Fry'ında olduğu gibi - Orange'ın Bayek'ini Ubisoft Club uygulaması aracılığıyla yakalayabilirsiniz. ... Ubisoft'un haftalık efsanevi paralı asker ve gemi ödüllerinin gelmesi de (nihayet) yeni.Bayek Odyssey'de yaşıyor mu?

Rağmen Bayek önemli ölçüde hayatta Assassin's Creed Odyssey'nin konusu gerçekleştikten sonra geçen süre, yine de karakter, Peloponez Savaşı'nın ortasında yardımcı olmak için etrafta. Başlığın kendisinden sonra gelen oyun için yaptığı temel çalışma göz önüne alındığında, Origins'e uygun bir haraç.

AC Odyssey'de efsanevi gemiler var mı?

Mevcut haliyle, Odyssey'de iki Epik Gemi var: Kara Rüzgar ve Uçan Ikaros .

Assassin's Creed Odyssey - Tüm FIGUREHEAD Konumları İzlenecek Yol

38 ilgili soru bulundu

Assassin's Creed Odyssey'de Spartan yelkenleri alabilir misin?

Neyse ki, onlar oyun dünyasının her seviyesinde ve her yerinde kolayca bulunur . Sana ateş ediyorsa ve onu ilk sen vurmadıysan ve siyah yelkenleri varsa - bu bir korsan.

Assassin's Creed Odyssey'de geminizi nasıl tamamen yükseltirsiniz?

Geminize daha fazla Özel Teğmen atamak için Gövdeyi yükseltmeniz gerekecek. Bir yükseltme seçmek için, Geliştirmek istediğiniz parçanın simgesinin üzerine gelin ve Yükseltme seçeneğine atanan düğmeyi basılı tutun . Her yükseltme, belirli sayıda kaynak gerektirecektir.

Polemarch'ları nasıl işe alırsınız?

Efsanevi Özel Teğmenlerin en iyi kaynağı, kalelerden ve Paralı Askerlerden Polemarch'lardır. Bir düşmanı işe almak için, onları öldürmek yerine nakavt etmek . Bunu onlara gizlice yaklaşarak ve sol çubuğa basarak yapabilirsiniz, ancak daha güçlü rakiplerle uğraşırken bunu tek seferde yapmak zor olabilir.

Nikolaos'u nasıl işe alırım?

Nikolaos ile bir konuşma, oyunun son ana görevinin bir parçası olarak gerçekleşir. ikinci bölüm - Sparta Kurdu. Bu görüşme sırasında Nikolaos hakkında önemli bir karar vermelisiniz. Oyunda daha sonra Nikolaos ile tanışmak istersen onu öldüremezsin.

Stentor'u işe alabilir misin?

Eğer kurtulursa, Stentor sürgün edilecek ve 'Düşmüş' sıfatını taşıyan bir paralı asker olacak ve öldürülmüş veya işe alındı. Bu şekilde işe alınırsa, Stentor Adrestia'da Teğmen olarak hizmet ederken sözlü olarak düşman olacaktır.

AC Odyssey'deki maksimum seviye nedir?

Maksimum Seviye Sınırı

Assassin's Creed Odyssey'deki seviye sınırı şu anda 99 , Şubat 2020'deki bir güncellemeden sonra artırıldı. Bu, New Game Plus oynarken artmayacak, ancak her iki oyunda da olası bir dönüm noktası olmaya devam edecek.

Assassin's Creed Odyssey'de farklı bir gemi alabilir misin?

Yükseltebileceğin bir gemi almayacaksın Assassin's Creed Odyssey'in başından beri. Kephallonia adasından ancak Cyclops'la uğraştıktan ve seferleriniz için kaptanınız olacak Barnabas'ı kurtardıktan sonra ayrılabileceksiniz.

Hades'in köpekleri nerede?

Tartaros'un Hades Kasası'nın Tazısı Grove of Kleos bölgesi .

Spartalıların donanması var mıydı?

Sparta donanması

Tarihleri ​​boyunca, Spartalılar mükemmel bir kara temelli kuvvettiler. Pers Savaşları sırasında, 20 triremden oluşan küçük bir donanmaya katkıda bulundu ve genel filo komutanını sağladı.

Alfa gemilerini nerede bulabilirim?

Alfa gemileri seyir halinde bulundu Ege Denizi, Yunanistan .

AC Odyssey'deki kara rüzgar nerede?

Kara Rüzgar'ı bulmak için şuraya gitmelisin. haritanın güneydoğusundaki iki ada üçlüsü arasında sıkışmış alan . Thera, Anaphi ve Nisyros'un hemen kuzeyinde ve Paros, Naxos ve Kos'un güneyinde hedefinizi bulacaksınız.

Adrestia nasıl bir gemidir?

Adrestia oldu tek yelkenli trireme 30 kişilik güverte üstü mürettebatı ve gemiyi kürek çeken en az 170 kişilik güverte altı mürettebatı ile. Güverte üstü mürettebatı ok ve yaylarla, ciritlerle ve ateş mangallarıyla silahlanmıştı.

Bayek'in karısı kim?

Var Bayek'in karısı, Kleopatra'nın ajanlarından biridir.

Bayek Kassandra'nın oğlu mu?

Biyografik bilgi

422 M.Ö.) vardır Spartalı misthios Kassandra ve ortağı Natakas. Ebeveyninin bir sonucu olarak, Elpidios'un Spartalı ve Pers soyları vardı.

Eivor'un Bayek'le ilgisi var mı?

Assassin's Creed, dünyanın en büyük video oyunu serilerinden biri ve en yeni bölümü Assassin's Creed: Valhalla mağazalara girdi. Oyunculara Eivor'un kontrolünü verir. Viking Kim Karanlık Çağlarda İngiltere'ye baskın yapıyor. ... İlk suikastçı Bayek, Eski Mısır'ın bir medjay'ını içeriyordu.