n/a ne anlama geliyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Roberto Kshlerin
Puan: 4.3/5(74 oy)

N/A veya bazen n/a, tablolarda ve listelerde uygulanamaz, mevcut değil veya cevap yok ifadeleri için yaygın olarak kullanılan bir kısaltmadır. Belirli bir tablo hücresindeki bilgilerin, söz konusu belirli bir durum için geçerli olmaması veya yanıtın mevcut olmaması nedeniyle sağlanmadığını belirtmek için kullanılır.

Metinde NA ne anlama geliyor?

NA demek ' Uygulanamaz ,' 'Müsait değil' veya 'Kızılderili.'

Toplam NA ne anlama geliyor?

yazılı kısaltma geçerli olmadığı için : soru size veya durumunuza yönelik olmadığı için istenen bilgileri vermediğinizi göstermek için bir formda kullanılır: Bir soru sizin için geçerli değilse, lütfen sağlanan kutuya N/A yazın. TİCARET.na Filipinler ne anlama geliyor?

('na' kullanarak kabaca çevirir şimdiye ' ama bundan daha fazlasını yapar. Daha önce bir noktada iyi olmadığını ima ediyor). Mabait na mabait siya. -> O gerçekten çok hoş.

Tıbbi terimlerle Na nedir?

Na (sodyum): sodyumun kimyasal sembolüdür. Natrium'dan, sodyumun eşanlamlısı. ... Normal kan sodyum seviyesi 135 - 145 milieşdeğer/litre (mEq/L) veya uluslararası birimlerde 135 - 145 milimol/litre (mmol/L)'dir.

n/a ne anlama geliyor?

35 ilgili soru bulundu

NA sodyum anlamına mı geliyor?

sodyum (Na), periyodik tablonun alkali metal grubunun (Grup 1 [Ia]) kimyasal elementidir. Sodyum çok yumuşak gümüşi beyaz bir metaldir.

Ng'nin İngilizcesi nedir?

İngilizcede ng'ın anlamı

ng. tıbbi uzman. yazılı kısaltma nazogastrik (= burundan mideye kadar olan alanla ilgili) SMART Kelime Bilgisi: ilgili kelimeler ve ifadeler.

Mahal na Mahal Kita'nın anlamı nedir?

seni çok seviyorum =' Seni çok seviyorum '

Na ve Ng'yi nasıl kullanıyorsunuz?

Na/-ng belirli kelimeleri birbirine bağlamak için kullanılır . Örneğin, sıfatları tanımladıkları şeyle ilişkilendirmek için kullanılır. * /ng/, /n/'nin yerini alır. * Şu, that veya who anlamında kullanıldığında, na sesli harf veya /n/ ile biten kelimelerden sonra da kullanılabilir.


NA mı yoksa NA mı?

Yok mevcut değil veya uygulanamaz için kısadır. N/A kısaltması, bir formun, grafiğin veya başka bir belgenin boş bir bölümünü doldurmak için kullanılır. ... NA ayrıca bazen Kuzey Amerika için kullanılan bir kısaltmadır.

Na rütbesinin anlamı nedir?

bir NA veya Mevcut Değil notu Çevrimiçi Öğrenci Hizmetlerinde, sonucunuzun henüz kesinleşmediği anlamına gelir. NA geçici bir nottur ve o derste not almada bir tür gecikme olduğunu gösterir.

Notlarda N A ne anlama gelir?

Genellikle bir 'N/A' şu anlama gelir: öğrenci not verilen hiçbir şey göndermedi . Eğitmen notun gösterilmemesini seçtiyse, bazen orada bir kilit görürsünüz.

Cep telefonunda na ne anlama geliyor?

N/A veya bazen n/a, tablolarda ve listelerde ifade için yaygın bir kısaltmadır. geçerli değil, müsait değil veya cevap yok . Belirli bir tablo hücresindeki bilgilerin, söz konusu belirli bir durum için geçerli olmaması veya yanıtın mevcut olmaması nedeniyle sağlanmadığını belirtmek için kullanılır.


Metinde NS ne anlama geliyor?

NS'nin anlamı ' Sigara içmeyen .' Bu, NS için Craigslist, Tinder, Zoosk ve Match.com gibi çevrimiçi tanışma sitelerinde, ayrıca metinlerde ve sohbet forumlarında en yaygın anlamdır. NS. Tanım: Sigara İçmeyen.

Mahal Kita'nın İngilizcesi nedir?

seni seviyorum . Son Güncelleme: 2021-08-28.

İngilizce'de Mahal ne demek?

Mahal (/mɛˈɦɛl/), anlamı ' bir konak veya bir saray ', ancak 'bir grup insan için yaşam alanları' anlamına da gelebilir. Farsça mahal kelimesinden türeyen, Arapça mahall kelimesinden türeyen Hintçe bir kelimedir ve bu kelime de 'durma yeri, mesken' kelimesinden türetilmiştir.

Pulutan'ın İngilizcesi nedir?

​isim sayılamayan ​Filipin İngilizcesi. UK /pəˈlu:tæn/ TANIMLAR1. özellikle alkollü içeceklerle yenen az miktarda yiyecek bira . Ailelerle bir masada yemek yemeyi, bira içmeyi ve pulutan içmeyi seviyorum.


Pastanın Tagalogca kelimesi nedir?

Ayrıca Tagalog dilinde pastaya en yakın şey şu olmalıdır: bibingka .

Na kan testinde ne anlama gelir?

Sodyum (Na) Kan Testinde.

Hiponatremiden en çok hangi organ etkilenir?

Hiponatremi, böbrek yetmezliği, konjestif kalp yetmezliği ve böbrekleri etkileyen hastalıklar gibi belirli hastalıklarla yaşayan kişilerde daha olasıdır. akciğerler , karaciğer veya beyin. Genellikle ameliyattan sonra ağrı ile ortaya çıkar.

Yeterince sodyum almazsanız ne olur?

Tuz kaybı (hiponatremi)

Hiponatremi, kanınızdaki sodyum normal 135-145 mEq/L aralığının altına düştüğünde ortaya çıkan bir durumdur. Ağır vakalarda vücuttaki düşük sodyum seviyeleri kas kramplarına, mide bulantısına, kusmaya ve baş dönmesine neden olabilir. Sonunda, tuz eksikliği yol açabilir şoka, komaya ve ölüme .


NC, bl'de ne anlama geliyor?

? ?? ????? ? on Twitter: 'NC demek Evlat yok .. Yaş kısıtlaması olan sahneler..