Montpellier'in plajı var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Pierce Bogan
Puan: 4.5/5(10 oy)

Montpellier, çekiciliğin bir parçasıdır, Akdeniz sahillerinin ve marinalarının korunmuş kıyı şeridi . Montpellier, birçok plajı ve yat limanı ile özellikle çekici, bozulmamış bir sahil şeridine sahiptir. Montpellier'in 10 km güneybatısında bulunan Villeneuve-lès-Maguelone, 3000 hektarlık koruma altındaki bir doğaya sahiptir.

Montpellier sahile ne kadar yakın?

Montpellier merkez-kasaba bulunur 13 kilometre sadece plajlardan. Plajlara gitmek gerçekten çok kolay: Lez boyunca ve Lattes üzerinden Palavas-les-Flots'a gidin.

Montpellier'in güzel plajları var mı?

Languedoc, dünyanın en güzel plajlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Fransa . Komşu Provence'ın çakıllı koylarına ve koylarına kıyasla geniş, düz ve kumludurlar. Neyse ki, birçoğuna Montpellier'den ulaşmak kolaydır, bu yüzden rehberimize bir göz atın.Montpellier'den sahile nasıl gidilir?

Montpellier yakınlarındaki plajların ana güzelliği, onlara araba olmadan kolayca ulaşabilmenizdir - sadece Montpellier şehir merkezinden tramvaya binin (Hat 3'ten Perols Etang de l'Or'a gidin ve ardından Carnon plajına yürüyün). Montpellier şehir merkezine en yakın plaj, şehirden sadece 13 km uzaklıktadır (Carnon Plage plajı).

Montpellier ziyaret etmeye değer mi?

Montpellier, kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir tatil yeridir ve birden fazla ziyarete değer . Akdeniz konumu ve bol güneş alan meydanları cezbedicidir. Bunun Güney Fransa'daki en iyi deneyim olduğu hissine kapılacaksınız.

Montpellier Nehri ve Beach Club Follies - 04 Ağu 2018 | Fransa Vlogu | Seyahat Günlüğü S01

23 ilgili soru bulundu

Montpellier veya Marsilya hangisi daha iyi?

Montpellier ve Marsilya arasındaki gerçek gezginlerin seyahat maliyetlerini karşılaştırdığımızda şunu görebiliriz. Marsilya daha pahalı . Ve Montpellier sadece çok daha ucuz değil, aynı zamanda çok daha ucuz bir destinasyon. Bu nedenle, Montpellier'e seyahat etmek genel olarak daha az para harcamanıza izin verir.

Montpellier güzel bir şehir mi?

Montpellier genç, eğlenceli ve arkadaş canlısı . Ve Fransa'nın en kozmopolit şehirlerinden birini ziyaret ediyor olacaksınız.

Montpellier'de yüzebilir misin?

Montpellier'den arabayla 25 dakika uzaklıkta huzurlu bir yer. Daha çok sahile giden turistler tarafından henüz tam olarak bilinmiyor. ... Daha samimi küçük çakıl taşlı plajlar da var ama o kadar rahat değil. Su temiz ve güzel bir renge sahip, manzaranın tadını çıkarırken yüzmek güzel.

Montpellier'de nerede yüzebilirsiniz?

Montpellier yakınlarındaki en güzel plajların ve nehirlerin ilk 8'i

 • Petit Travers plajı. ...
 • L'Espiguette plajı. ...
 • Lido plajı. ...
 • Lez'deki küçük şelale. ...
 • Salagou Gölü...  
 • Carnon Creek. ...
 • Şeytan Köprüsü. ...
 • Vis şelale.


Nice'deki plajlar nasıldır?

İşte en iyi 10 Nice plajı.

 • Rezerv. La Reserve, Nice Fransa'nın en havalı plajlarından biridir. ...
 • Beau Rivage Plajı. Plage Beau Rivage, Nice'in en iyi plajlarından biridir. ...
 • Mavi Plaj. Blue Beach ayrıca Nice'de özel bir plajdır. ...
 • Villefranche sur mer. ...
 • Kale Sahili. ...
 • Opera Plajı. ...
 • Ruhl Plajı. ...
 • Koko Plajı.

Montpellier'de plaj var mı?

Montpellier Akdeniz'in büyüleyici, korunmuş sahil şeridinin ve marinaların bir parçasıdır. Montpellier, birçok plajı ve yat limanı ile özellikle çekici, bozulmamış bir sahil şeridine sahiptir. Montpellier'in 10 km güneybatısında bulunan Villeneuve-lès-Maguelone, 3000 hektarlık koruma altındaki bir doğaya sahiptir.

Perpignan'da plaj var mı?

Perpignan'ın yerel plajı, devasa kum . Plajın kendisi pek ilgi çekici değil ama kumu gayet iyi ve kumsal kendi yerinizi bulabilecek kadar derin ve uzun.

Montpellier Fransa güvenli mi?

Montpellier ziyaret etmek için oldukça güvenli bir yer . Bunu söyledikten sonra, Fransa'nın Languedoc Roussillon Bölgesi'nde sorunsuz bir yolculuk sağlamak için alınması gereken bazı önlemler var. Her zaman olduğu gibi sağduyu, güvende kalmak için kullanılacak en önemli araçtır.


Montpellier'i özel yapan nedir?

Louis XIV (1643-1715 arasında hüküm sürdü) Montpellier'i Languedoc bölgesinin idari başkenti , şaraplarıyla ünlü. Modern şehir bir turizm merkezi ve Uluslararası Bağ ve Şarap Fuarı'nın merkezidir. Endüstrileri arasında gıda işleme, metalurji, elektronik, ilaç ve tekstil dokuma sayılabilir.

Montpelier'de yaşamak nasıl bir şey?

Montpelier'de yaşamak, sakinlerine bir yoğun banliyö hissi ve sakinlerin çoğu evlerinin sahibidir. Montpelier'de çok sayıda restoran, kafe ve park var. Birçok genç profesyonel Montpelier'de yaşıyor ve sakinler liberal olma eğilimindedir. Montpelier'deki devlet okulları yüksek puan alır.

Montpellier Fransa pahalı mı?

Etrafında harcamayı planlamalısın 84 € (98 $) Montpellier'deki tatilinizde günlük, diğer ziyaretçilerin harcamalarına dayalı ortalama günlük fiyattır. ... Yani, iki kişi için bir haftalık Montpellier gezisi ortalama 1.172 € (1.365 $).

Marsilya görülmeye değer mi?

Marsilya, Fransa'nın en büyük ikinci şehri ve Akdeniz'in en büyük liman şehirlerinden biridir. ... Dedi ki, bu bir olarak ziyaret etmeye değer şehir Paris kadar ünlü değil ama yine de görülecek çok güzel ve unutulmaz yerler var.


Marsilya lüks mü?

Marsilya bunlardan biridir. Fransa'nın en zengin bölgeleri

Akıllı komşusu Aix-en-Provence, şık giyim mağazaları ve pahalı kafelerle dolu Marsilya'dan daha farklı olamazdı. ... Her ikisinde de Fransa'nın en zenginlerinden bazıları, ülkenin en görkemli evlerinden bazılarında yaşıyor.

Marsilya öğrenciler için iyi bir şehir mi?

Yerliler için Marsilya veya 'Mars', Akdeniz'deki en önemli Fransız şehridir ve birçok nedenden dolayı dünyanın her yerindeki öğrenciler için en önemli destinasyonlardan biridir: doğa muhteşem ve öğrenci hayatı harika !

Perpignan neyle tanınır?

Canigou masifi ile Akdeniz arasında yer alan, Fransa'nın Occitanie bölgesindeki Pyrenees Orientales bölümünün başkenti Perpignan'dır. Bilinen zengin kültürel tarihi, farklı gastronomi ve şarap üretimi , bu ortaçağ şehri, erken sonbahar kaçamağı için mükemmel bir yer.

Perpignan pahalı mı?

içinde yaşamanın maliyeti Perpignan nispeten düşük , ve mükemmel kültürel cazibe merkezlerini ziyaret edebilir, hatta çılgın harcamalar hakkında endişelenmeden zirveler arasında yürüyüş yapabilirsiniz.


Perpignan'da sörf yapabilir misin?

Perpignan'da tüm yıl boyunca, trambolin parkında iç mekan dalgasını ve jumper'ı test edin. Sörf ve kapalı trambolin herkes için erişilebilir .

Fransızca'da Montpellier ne demek?:

Peki Montpelier ne anlama geliyor? Montpelier'in doğrudan çevirisi yok , başka bir dilden ödünç alınmış bir kelimeden ziyade bir yer adından geldiği için. Ortaçağ Fransız şehri Montpellier iki tepe üzerine kurulmuştu ve mütevazı yüksekliği ona sağlıklı bir iklim veriyor gibiydi.