Misha ve İrlandalı kız kardeşler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: May Casper
Puan: 4.2/5(65 oy)

Grup başlangıçta üç kız kardeşten oluşan bir dörtlüydü. ikizler İrlandalı ve Orish Grinstead (2 Haziran 1980 doğumlu), LeMisha 'Misha' Grinstead (10 Haziran 1978 doğumlu) ve Subway'in hit single'ı This Lil' Game We Play'de yer alan kuzenleri Amelia Childs.

Grup 702'den kim öldü?

Orish Grinstead BET'in bildirdiğine göre, R&B grubu 702'nin kurucu üyelerinden biri olan , bu hafta böbrek yetmezliğinden öldü. 27 yaşındaki Grinstead, kanser ve açıklanmayan diğer rahatsızlıklardan muzdaripti ve iyileşmemesi bekleniyordu.

702'den İrlandalı kimle evli?

702 kız grubunun bir üyesi olan LeMisha Fields, kocasını yayınladı Tony Fields Sr. .702 kız kardeşin lamisha ve Irish'i mi?

Hit grubu 702'den Sisters Irish ve LeMisha Grinstead, şovdaki deneyimlerini ve neler yaptıklarını paylaşıyorlar.

702 neden dağıldı?

Sonunda neden 702'den ayrıldığına dair:

'Bence halkın bu şeylerin sonunda bizi zayıflattığını bilmesi gerekiyor ve bu yüzden ayrılmak zorunda kaldık. Sadece zehirli ve sağlıksız bir ortam haline geldi . Bir süre sonra kendimi rahatsız hissettim ve üçüncü albümle çirkinleşti.

702 Bilmiyorsun

39 ilgili soru bulundu

Encore'daki bayanlar kim?

BET Presents: The Encore'un tam kadrosu şunları içerir: Total'den Pamela Long, Blaque'den Shamari DeVoe, Danity Kane'den Aubrey O'Day, Nivea, İrlanda ve 702'den LeMisha Grinstead, 3LW ve The Cheetah Girls'den Kiely Williams ve Cherish'ten Felisha ve Fallon King.

Nivea şovdan ayrıldı mı?

Nivea şovda uzun sürmedi , birkaç bölüm sonra çıkıyor. Bununla birlikte, insanların kazabileceği dramlarla dolu sulu bir geçmişle, kariyerine ve yaşamına olan ilgiyi yeniden canlandırmayı başardı. ... Ancak Nivea'nın tarifleri var. Bu yüzden BET Presents Encore'u seviyorum.

Encore'da hangi gruplar var?

Seri şunları içerir: 2 takım kız kardeş ve birkaç eski realite yıldızı: Shamari DeVoe (Blaque), (son zamanlarda Real Housewives of Atlanta'da kocası Ronnie Devoe ile birlikte rol aldı), Pamela Long (Total), kız kardeşler Irish Grinstead ve LeMisha Grinstead (702), kız kardeşler Fallon King ve Felisha King (Cherish), Aubrey O' Day (Danity ...

702'den İrlandalı hasta mı?

Kız üçlüsü 702'nin kurucu üyelerinden Orish Grinstead'in bildirildiğine göre böbrek yetmezliğinden öldü 20 Nisan Pazar günü Las Vegas'taki evinde. Ayrıntılar biraz belirsiz olsa da, şarkıcının henüz tedavi edilmemiş kanser nedeniyle bir süredir hasta olduğu ve daha uzun yaşamasının beklenmediği söyleniyor.


702 dağıldı mı?

Yıllarca süren sessizliğin ardından 702 adlı kız R&B grubu, TV One's Unsung'a, sonunda ölüme yol açan iç çatışma hakkında açıldı. 2003 yılında dağılmaları .

702 grubunu kim keşfetti?

Yeniden yapılandırılmış grup, bivens'in önerdiği bir isim olan Las Vegas' alan kodu olan '702' olarak vaftiz edildi. 702 tarafından keşfedildi Michael Bivins New Edition'da yer aldı ve ilk kayıtlarını Subway'in hit single'ı 'This Lil' Game We Play' ile yaptı.

Encore'dan kim ayrıldı?

'BET Presents: The Encore'da kimler var? Gösteri başladığında, Nivea, Aubrey O'Day (Danity Kane), Shamari DeVoe (Blaque), Kiely Williams (3LW), Pamela Long (Total), Irish ve LeMisha Grinstead (702) ve Felisha ve Fallon King'i içeriyordu. (Beslemek). Yine de, O'Day 14 Temmuz bölümünde diziden ayrıldı.

Encore'a ne oldu?

5 Nisan 2016'da Encore ve yedi multipleks kanalı Starz Encore olarak yeniden markalandı ve ağı, Encore'un Eylül 1994'te ironik bir şekilde çıkardığı kanalın marka şemsiyesi altında birleştirdi. ... 30 Haziran 2016'da, Lionsgate, Starz Inc.'i satın almayı kabul etti.


Kız grubu planında kimler var?

Son birkaç haftadır BET'in realite şovu The Encore'da yer aldıktan ve grup içinde çok sayıda değişiklik gördükten sonra, üyeleri Cherish (Felisha, Fallon), Blaque (Shamari), 3LW (Kiely) ve Total (Pam) sonunda bu süper grubun da adı olan yepyeni projeleri BluPrint'i yayınladılar.

Encore adında bir grup var mıydı?

| AMERİKAN RUHU . Katlyn Nichol, Christopher Jefferson ve Jelani Winston, 5 Şubat 9/8c'de çıkacak olan yeni orijinal dizimiz American Soul on BET'te Encore grubu olarak rol alıyor.