Mike çaresiz ev hanımlarında ölür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Maxie Reichel
Puan: 4.8/5(22 oy)

Michael 'Mike' Delfino, Desperate Housewives'ın baş karakterlerinden ve itibarlı kocalarından biriydi. ... Ancak komşularından birine yardım ettikten sonra, Bir tefeci tarafından vurulan Mike'ın hayatı trajik bir şekilde sona erer. .

Mike Desperate Housewives'da hangi bölümde ölüyor?

Umutsuz Ev Kadınları 8. Sezon Spoiler: Mike Öldürüldü 16. Bölüm -IMDB.

Mike Delfino'yu kim öldürür?

James Denton Desperate Housewives'ın dün geceki bölümünde karakteri Mike Delfino'nun öldürülmesiyle ilgili bir sorunu yok gibi görünüyordu. Denton, EW'ye Mike'ın bir tefeci tarafından misilleme olarak vurulmasının gerçekten harika olduğunu söyledi. Bir aktör olarak, insanların umursadığını umarsınız.MJ, Desperate Housewives'da öldürülür mü?

Ancak bu kısa ömürlüdür, öyle ki MJ, Susan'ın sıkıntısı yerine Katherine'in arkadaşlığını tercih etmeye başlar. ... Hayatı tehlikede çünkü Dave Williams, ailesini öldüren Susan'dan intikam almak için onu öldürmeyi planlıyor. Susan Dave'e ulaştıktan sonra MJ ölmüyor .

Umutsuz Ev Kadınları'ndan ölen var mı?

Desperate Housewives başladığında, izleyiciler şunu öğreniyor: Mary Alice Young (Brenda Strong) kendi hayatına son verdi ve bu kesinlikle serideki en trajik ölümlerden biri. Bu ölüm, genel olarak hikayenin itici gücüdür ve en iyi arkadaşlarını hayatlarına ve onları neyin mutlu ettiğine bakmaya zorlar.

Çaresiz Ev Kadınları: Mike'ın ölümü

36 ilgili soru bulundu

Umutsuz Ev Kadınları'nda kim öldürüldü?

Fairview'e taşındılar ve Wisteria Lane'de bir ev satın aldılar, isimlerini Paul, Mary Alice ve Zach Young olarak değiştirdiler. Ancak 1993'te Deirdre, görünüşte ayık bir şekilde evlerine geldi ve oğlunu geri almasını talep etti. Bir sözlü kavgadan sonra, Deirdre çocuğunu almaya gitti. Mary Alice onu bıçaklayarak öldürdü.

Edie Britt'i kim öldürdü?

Ancak bir dizi esprili takas, sabotaj, şantaj ve intihar girişiminden sonra, Sezon 5'te Edie beklenmedik bir şekilde öldürüldü. bir araba kazası sırasında elektrik çarpmasından . Edie en iyisini söyledi: Yaşadığı gibi öldü. Tam ve mutlak ilgi merkezi.

Desperate Housewives'da Jackson'a ne oldu?

Jackson, Warren Schlling'in kulübünde çıkan yangında hafif yaralandı Dave Williams tarafından başlatıldı. Jackson 5. sezonda evden ayrıldığında, Susan'ı onunla gelmeye davet eder. Kabul eder, ancak daha sonra hayatında ilk kez yalnız kalabilmek için fikrini değiştirir.

Edie'nin kocasına ne olacak?

Dave, Susan'ı ve M.J.'i balık tutmaya götürerek ondan intikam almak için son bir girişimde bulunur. araba kazasında öldü bu onların evliliğini bozdu.


Edie'nin kocasına ne oldu?

Ancak Steven vefat etti ve Dash'i kırdı. Dave sonunda Lila Dash'e delice aşık oldu ve o da ona aşık oldu. . Evlenirler ve MJ Delfino ile aynı gün doğan Paige Dash adında bir kızları olur.

Mike Delfino'ya ne olacak?

Michael 'Mike' Delfino, Desperate Housewives'ın baş karakterlerinden ve itibarlı kocalarından biriydi. ... Ancak komşularından birine yardım ettikten sonra, Bir tefeci tarafından vurulan Mike'ın hayatı trajik bir şekilde sona erer.

Mike Delfino'nun karısını kim öldürdü?

ne zaman bir acı Katherine Mike'ın onu bıçakla bıçaklamasının daha az acı verici olacağını söylerken, Katherine'i onu öldürecek kadar umursamadığını söyler. O gittikten sonra, Katherine 911'i arayıp kan kaybettiğini söyler ve sonra kendini bıçaklar. Katherine polise Mike'ın onu bıçakladığını ve tutuklandığını söyler.

Mike neden Umutsuz Ev Kadınları'ndan ayrıldı?

Vuruşundan sonra Umutsuz Ev Kadınları, James Denton ve ailesi toplandı ve taşındı . ... 'Onları aileye yaklaştırmak ve Los Angeles'tan çıkarmak bilinçli bir karardı' dedi.


Zach Mike'ın oğlu mu?

Zachary 'Zach' Young (eski adıyla Dana Taylor) vardır Deirdre Taylor ve Mike Delfino ve Mary Alice ve Paul Young'ın üvey oğlu.

Mike Delfino 5. sezonun sonunda kiminle evleniyor?

Beşinci sezonda Mike ile bir ilişki başladı. Katherine ve çift nişanlandı.

Umutsuz Ev Kadınları'nda Julie'nin kiminle bebeği var?

Sophie Scavo, Julie Mayer'in kızı ve kapıcı kazısı , dizi finalinde doğdu.

Carlos, Edie ile evlenir mi?

Edie, Carlos'un kalmasını sağlamak için intiharını ve Carlos'un yasadışı banka hesabı hakkındaki bilgisini kullanır. Ancak Gabrielle ile birlikte olmak ister ve bir ilişkiye başlarlar. ... Şantajını daha da ileri götürdü, evlenme teklif etmek ve eğer reddederse IRS'ye yasadışı banka hesabını anlatacağını söyledi. Carlos 'evet' diyor.


Bree, Orson'dan boşanır mı?

Bir komşudan çalmaya çalışırken yakalanır ve beyzbol sopasıyla kafasına vurulur. Sokağa koşar ve Edie'nin arabasını çarpmasına ve ölmesine neden olur. dehşete düşmüş, Bree, Orson'dan boşanmaya karar verdi ve evi soyar, varlıkları saklamaya çalışır ama Orson öğrenir.

Edie, Carlos'tan hamile mi kalıyor?

Yıllarca süren istismar ve ihmalden sonra, Edie evden ayrıldı ve kendi emlak şirketini kurdu. Daha sonra ilk kocası Dr. Charles McLain ile evlendi ve tek çocuğu Travers McLain'e kısa sürede hamile kaldı. .

Jackson Desperate Housewives'da göçmenliği kim aradı?

Susan, Katherine'e bundan şüphelenmeye başladığını söyler. Mike Jackson'ın sınır dışı edilmesinden sorumludur, ancak Katherine bunu reddederek Susan'a evliliklerinin gerçek nedenini asla söylemediğini ve ayrıca nafaka ödemeye devam etmeyi kabul eden Mike gibi davranarak ona mesaj atan kişinin kendisi olduğunu söyler.

Desperate Housewives'da Suzanne kiminle buluşuyor?

Üçüncü sezon finalinde Susan, üç yıllık erkek arkadaşıyla evlenir. mike delfino Susan ve Mike'ın MJ Delfino adında bir oğlu var ve onlarla birlikte yaşıyor. Julie, dördüncü sezonun finalinde üniversiteye gitmek için taşınır ve ardından beş yıllık zaman atlamasında, Mike bir kavgadan sonra Susan'dan ayrılır.


Gale Harold, Randy Harrison ile evli mi?

Kırk yedi yaşındaki Gale Harold henüz evli değil ve karısı yok . Ancak aktör, Queer ile Folk'un Randy Harrison'ı olarak ilişkisi hakkında söylentileri dolaştırdı. İkili, gazetelere çıktı ve birçok kez birlikte görüldükten sonra izleyicileri tarafından bir öğe olarak adlandırıldı.

Wisteria Lane boğucu kimdir?

Edward 'Eddie' Orlofsky Dışarıdan hoş bir çocuk ama aslında pek çok kadının katili olan ünlü Fairview boğucu.

Susan'ın evini kim yaktı?

Martha Huber (Christine Estabrook), Susan'a Edie'nin oğluna bakıcılık yapacağını söyler, ancak o 3. sezona kadar görünmez. komşu Mike Delfino (James Denton), aralarında bir gerilim yaratarak Susan'ın yanlışlıkla Edie'nin evini yakmasıyla sonuçlanır.

Katherine'in Çaresiz Ev Kadınları'ndaki sırrı nedir?

Katherine Adam'a, Wayne'in biyolojik kızını öldürdüğü konusunda yalan söyledi. ; onun sırrını saklamayı ve onları eski kocasından korumayı kabul etti.