Mercedes güvenilir bir araba mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Fletcher D'Amore
Puan: 4.7/5(75 oy)

Mercedes-Benz araçları ne kadar güvenilir? RepairPal'e göre, güvenilirlik söz konusu olduğunda ortalamadırlar . Mercedes-Benz Güvenilirlik Derecelendirmesi 5 üzerinden 3'tür, bu da onu ortalama yapar - en iyisi değil, en kötüsü de değildir.

Mercedes'in çok sorunu var mı?

Daha havalı özellikler söz konusu olduğunda Mercedes-Benz ile ilgili bildirilen birkaç sorun var, ancak en sık şikayetler şunlarla ilgili geliyor. havalı süspansiyon . Alman markası, havalı süspansiyonu ilk kez 2000 yılında S-Serisi W220 ile donatarak araçlarına tanıttı.

Hangi Mercedes arabası daha güvenilir?

En güvenilir Mercedes-Benz arabası E-Serisi , Güvenilirlik Endeksi'ne göre.Mercedes-Benz'i tamir etmek pahalı mı?

Mercedes-Benz bakım maliyetleri diğer markalara göre oldukça pahalıdır. Your Mechanic tarafından yapılan bir çalışmada, BMW'nin bakım maliyetlerinin hemen arkasında ikinci sırada yer aldı. Sürücüler öder yılda yaklaşık 908 dolar Mercedes araçlarının RepairPal'e göre bakım ve onarımını yapmak.

Mercedes gerçekten bu kadar güvenilmez mi?

1. Mercedes-Benz – 147.032 mil. MojoMotors.com'un en güvenilmez otomobilleri listesinde 1. sırada yer alan Mercedes-Benz GL-Sınıfı SUV'ler en az güvenilirler arasında , daha yeni GLK-Sınıfı SUV ve tam boyutlu S-Sınıfı sedan, markanın en güvenilir modellerinden bazıları.

Mercedes Güvenilir mi?

30 ilgili soru bulundu

Mercedes arabaları neden bu kadar güvenilmez?

Mercedes neden güvenilmez? ... Mercedes ve diğer premium markalara düşük güvenilirlik puanları verilmesinin ana nedenlerinden biri, çok sayıda yeni teknoloji , bu da yanlış gidebilecek çok daha fazla şey olduğu anlamına gelir.

Mercedes hangi yıl en iyisidir?

Tüm zamanların en iyi 10 Mercedes-Benz'i

 • 1954-1957 Mercedes-Benz 300 SL Martı Kanatlı Coupe. ...
 • 1994-günümüz C-Serisi. ...
 • 1963-1981 S600. ...
 • 2010-2015 SLS AMG. ...
 • 2003-2010 SLR McLaren. ...
 • 1990-1994 500 E. ...
 • 2010-günümüz E 63 AMG. ...
 • 1979'dan günümüze G-Glass.

Mercedes uzun ömürlü mü?

Ortalama bir Mercedes C300, bir motorun yeniden inşası gerekmeden önce 150.000 ila 200.000 mil arasında sürecek. Yılda 15.000 mil olan ulusal ortalamaya göre, C300'ün uzun süre dayanması gerekir. 10 ila 13,5 yıl arası , uygun şekilde muhafaza edilmesi şartıyla.

Bir Mercedes-Benz'in ortalama ömrü ne kadardır?

Bir Mercedes-Benz'in ne kadar uzun veya kaç mil için iyi olduğu konusunda basit bir cevap yok. Bazı modellerde 50 bin mil kadar erken sorunlar varken, diğer modeller gidebilir 200 bin milden fazla sadece düzenli bakım ile.


Mercedes, Toyota'dan daha mı iyi?

En değerli otomobil markaları sıralamasında 2. Toyota, Mercedes-Benz'i geride bırakırken, dünyanın en değerli otomobil markası unvanını altıncı kez üst üste korudu. BMW Hayır bitirmek için ... 'Genel olarak, Toyota markası inanılmaz derecede güvenilir ve fantastik değeri ve kaliteyi temsil ediyor.'

Mercedes A Class almaya değer mi?

Sınıfında lider iç mekanı ve teknolojisi onu bir arzu edilen olasılık , sessiz iç mekanı ve pürüzsüz vites kutusu, satın alabileceğiniz en yumuşak premium hatchback olmasa bile, seyahat etmeyi bir keyif haline getirir. Ayrıca, en az güçlü benzinli motorda da güç yok; diğerleri daha iyi bir güç ve ekonomi dengesi sunar.

Hangi Mercedes'i satın almak daha iyidir?

2020'de Satın Alınacak En İyi 5 Mercedes-Benz Modeli

 • 2) 2020 Mercedes-Benz GLA 250. MSRP: 34.250 dolar. Envanteri Görüntüle. ...
 • 3) 2020 Mercedes-Benz C 300. MSRP: 41.400 dolar. Envanteri Görüntüle. ...
 • 4) 2020 Mercedes-Benz E 350. MSRP: 54.050 dolar. Envanteri Görüntüle. ...
 • 5) 2020 Mercedes-Benz CLA 250. MSRP: 24.900 dolar. Envanteri Görüntüle.

Mercedes A Class'ın bakımı pahalı mı?

Neticede, Mercedes servis ve bakım maliyetleri yüksek , ancak rakip premium otomobillerle karşılaştırıldığında o kadar da elverişsiz değiller.


Mercedes mi BMW mi daha uzun süre dayanır?

arasında bir karşılaştırmada BMW , Audi ve Mercedes-Benz, araştırma, altı yıl sonra ve on iki yıl sonra hangi markanın en fazla bakım gerektirdiğini gösteriyor. ... BMW ortada oturuyor ve Mercedes en güvenilir, dolayısıyla en ucuzu. Altı yıl sonra işler değişmeye başlar.

Mercedes değerini koruyor mu?

Mercedes, lüks otomobiller listemize en iyi satış değeri büyük bir lüks sedan olan CLS-Serisi sayesinde. İyi güvenilirlik puanları ve güçlü performans, bu Benz'in değerini korumasına yardımcı olur.

Mercedes çok fazla bakım gerektirir mi?

Mercedes Benz bakım maliyetleri yüksektir çünkü arabalar Alman lüks araçları. Genellikle, etiket fiyatı ne kadar yüksek olursa, bakım maliyetleri de o kadar yüksek olur. Mercedes araçları, en yüksek performansı korumak için belirli parçalara ve servise ihtiyaç duyar.

10 yıllık Mercedes almaya değer mi?

10 yaşında bir Mercedes uzun yıllar büyük hizmet verebilecek kapasitede , iyi korunursa kolayca yirmi yıldan fazla. Mercedes'in güvenilirliğini yaştan çok koşul belirler. ... Ayrıca 10 yaşındaki bir Mercedes'in ortalama maliyetine ve bazı satın alma ipuçlarına bakacağız.


Bir Mercedes Benz için yüksek kilometre performansı olarak kabul edilen nedir?

Mercedes-Benz Classic Yüksek Kilometre Ödülü, araçları giriş yapan sahiplerine verilir. 155.000 mil veya daha fazla , resmi bir Mercedes-Benz bayi temsilcisi tarafından doğrulandığı gibi.

Hangi Mercedes daha uzun süre dayanır?

Uzun ömürlü, uygun fiyatlı Avrupa lüks sedanları söz konusu olduğunda, Mercedes-Benz 300 serisi tahta geçmek.

Mercedes'in iyi motorları var mı?

Mercedes Benz modellerinin çoğu iyidir ancak motorların hepsi iyi değildir. . Belirli yıllardaki bazı motorlar sorunluydu ve bundan kaçınılması gerekiyordu. ... M112 V6 motoru çok güvenilirdi ancak M272 ve M273'ün zamanlama zinciri sorunları vardı ve 2004'ten 2008'e kadar kullanıldı.

Mercedes neden bu kadar çabuk değer kaybediyor?

Peki Mercedes Benz S Class neden bu kadar hızlı değer kaybediyor? ... Genellikle kiralanırlar, kiralama dışı, üç yaşındaki Mercedes-Benz S Sınıfı modellerinin büyük bir tedarikine yol açan . Ayrıca, yeni bir S Sınıfı yaklaşık 100.000 $'a mal oluyor, bu nedenle ilk yıldaki amortisman nedeniyle %20 kaybetmek, 20 bin dolarlık devasa bir değer kaybetmek anlamına geliyor.


Mercedes-Benz dünyanın en iyi arabası mı?

Yeni Mercedes-Benz S-Serisi zeka, güç, performans ve lüksün tartışmasız lideri unvanını koruyor. Yeni Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ ve S 65'in yüksek performanslı modelleri, sınıfının en iyisi koleksiyona etkileyici bir güç katıyor. ...

Hangi Mercedes'ten kaçınmalıyım?

Hangi Mercedes-Benz modellerinden kaçınmak için kullanıldı? M272 ve M273 motorlarıyla donatılmış 2004-2008 V6 ve V8 modellerinden kaçının . Bu motorlara sahip ilk Mercedes-Benz modelleri 2004'ten itibaren satıldı. 2004, 2005,2006,2007 ve 2008 yıllarında üretilen ilk M272 motorlarında bazı ciddi zamanlama zinciri sorunları vardı.

Hangi arabada en az sorun var?

İşte size en az sorunla karşılaşabileceğiniz dokuz araba.

 1. Nissan Leaf (En beğenilen kompakt otomobil) ...
 2. Volkswagen Passat (En beğenilen orta boy araba) ...
 3. Toyota Avalon (En beğenilen büyük araba) ...
 4. Chevrolet Equinox (En beğenilen kompakt SUV) ...
 5. Toyota 4Runner (En beğenilen orta boy SUV) ...
 6. Chevrolet Tahoe (En beğenilen büyük SUV)