Meşale bütün gün kahvaltı yapar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Lamont Leannon
Puan: 4.8/5(54 oy)

Menünün geri kalanının bitmesine izin vereceğiz ama Torchy's'de kahvaltı yapmak biraz zor. Neyse ki, bütün gün servis edilir.

Torchy'nin onu çöp haline getirmesi nedir?

KIRMIZI OLSUN – MARULAYI ÇIKARIN VE QUESO EKLE (CAL 382). KAL 328. KIZARMIŞ TAVUK , YEŞİL ŞİLİ, MARUL, PICO DE GALLO & CHEDDAR JACK PEYNİR, POBLANO SOSLU UN TORTILLA.

Torchy's'de yemek için en iyi şey nedir?

Torchy's Tacos'taki En İyi ve En Kötü Menü Öğeleri

 • EN İYİ: Unlu Patates, Yumurta ve Peynir, sossuz.
 • EN KÖTÜ: Tomatillo Soslu Unlu Wrangler.
 • EN İYİ: Tomatillo Soslu Mısır Üzerine Yeşil Şili Domuz Eti.
 • EN KÖTÜ: Mısırda Chipotle Soslu ve Marmelatlı Sarhoş Civciv.
 • EN İYİ: Pansumansız Airstream Salatası.Torchys sadece Teksas'ta mı?

Bugün, Torchy's Tacos Teksas'ta 71 mağaza işletiyor , Arkansas, Colorado ve Oklahoma. Genişlemeye dahil olan eyaletler arasında Kansas, Louisiana, Missouri ve Tennessee yer alıyor.

Torchy sağlıklı mı?

Torchy'nin Tacoları

Portakal, aynı lezzeti ile sağlıklı bir alternatiftir. . Bir Austin favorisi olan Torchy's Tacos, karavan parkı ve scallawag gibi çılgınca eğlenceli tacoslarıyla tanınır. Torchy's çok iyi tacolar satabilirken, arterler için her zaman çok iyi değiller.

Spencer film incelemesi -- Tüm Gün Kahvaltı

27 ilgili soru bulundu

Torchy's Tacos'ta barbacoa nedir?

Al pastor (bir gün veya daha uzun süre marine edilmiş ve dikey bir döner fırında yavaş yavaş pişirilmiş domuz eti) kavrulmuş domuz olur. Barbacoa (bir ineğin kafasından yavaş pişirilmiş et) olur kızarmış sığır eti . Geleneksel Meksika Cotija veya queso fresk beyaz peynir ile değiştirilir.

Değersiz bir karavan parkında kaç kalori var?

Var 410 kalori Torchy's Tacos Trashy Trailer Park'ın 1 taco'sunda.

Hangi eyaletlerde Torchy's Tacos var?

Tüm konumlar

 • Arkansas.
 • Colorado.
 • Hindistan.
 • Kansas.
 • Louisiana.
 • Missouri.
 • Kuzey Carolina.
 • Oklahoma.

Torchy'nin sahibi kim?

Torchy'nin Kurucu Mike Rypka ve şirkete göre, orijinal sahiplik grubunun tüm üyeleri bireyler olarak yeniden yatırım yapacak. Nakit infüzyonuyla, 'lanet güzel taco'larıyla tanınan zincir, agresif bir ulusal genişleme başlatacak. Bugün Torchy'nin yedi eyalette 83 mağazası var.

Torchy's kendi ekmeğini yapar mı?

Torchy's yadsınamaz bir başarı olsa da, tesis dışında hazırlanan ve her yere teslim edilen un ekmeğinin kalitesi nedeniyle sık sık eleştiri alıyor. ...

Torchy neden bu kadar iyi?

Öncelikle, Torchy's bir Çok eğlenceli ; aynı zamanda Shake Shack tarzında lüks, daha az yayalara gitmiş gibi hissetmenizi sağlıyor - Torchy'nin içkisi var, dekor renkli, tezgahta bekliyorsunuz ama yemeğinizi size getiriyorlar ve peki , muhtemelen merak ediyorsundur, yemekler çok güzel...

Torchy'nin roja sosu nedir?

Roja. Ateşte közlenmiş roma domates, biber, közlenmiş soğan, Sarımsak , kişniş ve biraz kireç.

Torchy'de hala sarhoş piliç var mı?

Torchy's Tacos, 15. yaş gününü Tipsy Chick'i Ayın Taco'su olarak geri getirerek kutluyor. Ağustos 2021 . Ayın Ağustos Taco'sunu, Ağustos 2021'e kadar Torchy'nin katılımcı lokasyonlarında bulabilirsiniz. ...

Torchy'nin Tacos queso vejetaryen mi?

YEŞİL ŞİLİ QUESO, CHORİZO İLE GELİŞTİRİLDİ. Vejetaryen Seçeneği .

Torchy's ne tür bir yiyecektir?

MARİNE & IZGARA DANA , IZGARA SOĞAN & BİBER, PICO DE GALLO & CHEDDAR JACK PEYNİR, ROJA SOSLU TORTILLA SEÇENEĞİNİZİN ÜZERİNE.

Torchy'nin franchise'ını satın alabilir misin?

Torchy'nin tüm lokasyonları şirkete aittir. Zincir şu anda franchise sunmuyor . Kurucu Michael Rypka yaptığı yazılı açıklamada, Torchy's'in tüm taco bağımlıları sayesinde son 11 yılda inanılmaz bir büyüme kaydettiğini söyledi.

Torchy siyah fasulyeden kurtuldu mu?

The Independent, un tortilla üzerinde portobello mantarı, yeniden kızartılmış siyah fasulye, mısır, havuç, avokado, cotija peyniri, kişniş ve ancho aioli içeren vejetaryen bir sunumdu. bu bu tacoları menüden çıkarma kararı siyasi bir açıklama değildi , Torchy's bir Facebook gönderisinde söyledi.

Torchy nerede genişliyor?

Artık nereye gittikleri hakkında daha çok şey biliyoruz. Hızla genişleyen Austin merkezli zincir girmeyi planlıyor Arizona ve Florida 2022'de CEO G.J. Hart, bu ayın başlarında bir röportajda söyledi. Bu, şirketin 2021'de Kuzey Carolina, Indiana, Ohio ve Tennessee'de konum açma planının başında geliyor.

Torchy's'deki en iyi tacolar hangileridir?

Austin, Teksas doğumlu Torchy's Tacos'u seviyorum!
...

 • Patates, Fasulye ve Peynir. (#5 Kahvaltı Taco) ...
 • Çiftlik El. Torchy'nin kahvaltı klasik biftek ve yumurta versiyonu. ...
 • Bay Orange. ...
 • Patates, Yumurta ve Peynir. (2. Kahvaltı Taco) ...
 • Yeşil Şili Domuz Eti. Torchy'nin sulu ihale domuz karnitasını seviyorum. ...
 • Deli inek. (Gizli Menü) ...
 • Tavuk Fajita....
 • Keşiş Özel.

Torchy's Tacos alkol servisi yapıyor mu?

Şanslısın çünkü Torchy'nin birçok yeri artık bir çeşit Damn Good Drinks sunuyor , butik biralar ve kişiye özel kokteyller dahil, namı diğer Damn Good Drinks katılımcı mekanlarda. Tüm Margarita ve İmza Yudumlarımız, Torchy'nin sevdiği şekilde sevgi ve biraz baharatla yapılır.

Orijinal Torchy's Tacos nerede?

Torchy'nin ilk seferi mi? 2006'da ilk Torchy's Tacos yemek treylerini açtık. South First Street tam burada, Austin, TX'de ! Lanet olsun iyi kelimesini yaymak için, yeni hayranlar kazanmak ve Austin taco sahnesinde bir iz bırakmak için ücretsiz cips ve salsa vererek kırmızı Vespa'mla bölgeyi dolaştım. Gerisi tarih!

Torchy'nin Queso'su kaç Oz'dur?

Torchy'nin Yeşil Şili Queso'su 6,99 ABD Doları karşılığında mevcuttur. 11,5 oz kavanoz ve belirli Whole Foods Market konumlarında soğutulmuş bölümde bulunabilir; Diablo Sos, 6,7 onsluk bir şişe için 9,99 ABD doları karşılığında mevcuttur ve acı sos reyonunda bulunur.