meşale gölünün halka açık plajı var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Tianna Kovacek
Puan: 4.1/5(67 oy)

Tüm büyüklüğü için, Torch Gölü, halka açık pek çok plaj sunmuyor ve hiçbiri yakındaki Michigan Gölü'ndekiler gibi geleneksel şekerli kumlu plajlar değil. ... Torch Lake Township'teki Good Day Park yer.

Torch Gölü halka açık mı?

Torch Gölü: Göl, Michigan'ın en büyük ikinci ve en eşsiz göllerinden biridir: Derinliği (en fazla 285 fit) ve sularının berraklığı ona Karayip mavisi bir görünüm verir. Büyüklüğüne rağmen, Torch'un uçsuz bucaksızlığına halkın erişimi çok az , davetkar sular.

Torch Gölü'nde hangi plajlar var?

10 Plaj Charlevoix, Torch Gölü ve Göller Zinciri

 • Barnes Park Kamp Alanı, Eastport.
 • Richard Parkı, Bellaire.
 • Thurston Parkı, Central Lake.
 • Torch Gölü, Eastport.
 • Antrim Creek Doğal Alanı, Atwood.
 • Elk Rapids Gündüz Parkı, Elk Rapids.
 • Mt. McSauba Dinlenme Alanı, Charlevoix.
 • Fisherman's Island Eyalet Parkı, Charlevoix.Torch Lake'e herkes gidebilir mi?

Torch Gölü'nü deneyimlemenin en iyi yolu teknedir (kiralama yerleri için aşağıya bakın). Gölün çevresinde birden fazla halka açık erişim noktası vardır, bu nedenle herkes koymak zorunda değil kum bar yakınında. ... Popüler bir yolculuktur ve Bellaire'den Torch Gölü'ne ulaşmanız muhtemelen bir saatten fazla sürecektir.

Torch Gölü'nde yüzebilir miyim?

Torch Gölü, parlak turkuaz görünen ve Karayip sularına benzeyen olağandışı berrak suları ile özellikle güzel bir göldür. Bu sadece bir birkaç halka açık yüzme alanı gölde.

Torch Gölü ve Higgins Gölü | saf Michigan kamp

26 ilgili soru bulundu

Torch Gölü'nde hangi ünlüler yaşıyor?

Birkaç ünlü Michiganlı, Torch Lake'i evleri olarak adlandırıyor. Kid Rock, Michael Moore ve Eminem . Gölün adı, kabilelerin geceleri balıkları çekmek için meşaleler kullandığı yerel bir Kızılderili geleneğinden geliyor.

Torch Gölü'nde yüzücüler kaşınıyor mu?

Yüzücünün Kaşıntısını Sınırlayın

Yüzücünün Kaşıntısı, pompaların çok kaşınmasına neden olabilir! Torch Gölü'nde, yüzücünün kaşıntısı Mayıs sonu veya Haziran başında gerçekleşir . Yaz boyunca devam edebilir.

Torch Gölü yüzmek için yeterince sıcak mı?

Torch Gölü'ndeki su sıcaklığı bugün 64,6°F.

Torch Gölü'ndeki yüzme sezonu Temmuz'dan Eylül'e kadar sürer. Bu aylarda Torch Gölü su sıcaklığı 68 ° F'nin altına düşmez ve bu nedenle rahat yüzme için uygundur.

Torch Gölü'nün en iyi yanı nedir?

Torch Gölü'nde eğlenmek için en iyi yerlerden biri iki millik kum . Bir Karayip tatil beldesinin kıyılarında da yerinde görünmeyen beyaz, davetkar kuma sahip bu kumsal, hem yerli halk hem de turistler için süper bir buluşma noktasıdır.


Michigan'daki en net göl hangisidir?

Büyük Glen Gölü Michigan'daki en temiz ve en berrak göllerden biridir. Michigan'ın kuzeydoğusundaki küçük Glen Arbor kasabası yakınlarındadır.

Torch Lake Sandbar'a tekne olmadan gidebilir misin?

Teknesiz kumsala vurmak istiyorsanız, giyin mayonuz ve parkınız Torch River Marine'in hemen kuzeyindeki Crystal Beach Road'un omzunda (12906 Cherry Ave., Rapid City) ve Torch Nehri üzerindeki köprü. Bir parça kum olan bir cep parkı var; göğüs derinliğindeki suda kıyıdan kumsala yürüyün.

Torch Gölü'nde kayak yapabilir misin?

Gölün Açık ve Kapalı

Teknesi olmayanlar, duba teknelerinden kayak teknelerine, jet skilere kadar her şeyi yerel tedarikçilerden kiralayabilirler. Ayrıca kano, rüzgar sörfü ve kano gibi motorsuz sporlar da popülerdir. ... 340 fit derinliğe kadar olan Torch Gölü, Michigan'ın en derin iç gölüdür.

Torch Gölü ne kadar ısınır?

Genellikle, Torch Gölü Temmuz sonu ve Ağustos başında en sıcaktır ve yaklaşık 71°F. Kış - Soğuk kış sıcaklıkları ve rüzgarlar genellikle gölün donmasına neden olur, bu nedenle kış aylarında çok az karışma olur.


Torch Gölü saat kaçta açılıyor?

Kuzey Kutbu ile Ekvator'un tam ortasında, tam 45. paralelde. 1933 yılında hizmet dışı bırakıldı. 10:00 - 17:00 , günlük, Mayıs - Ekim ve hafta sonları sadece Kasım. Park, plaj ve yollar her zaman açıktır.

Michigan'daki Torch Gölü ne kadar derin?

Yaklaşık 2 mil genişliğinde ve Michigan'ın en uzun gölü. Ortalama bir derinliğe sahip En derin noktada 111 fit ve 285 fit , aynı zamanda Michigan'ın en derin iç gölüdür.

Torch Lake Aile Dostu mu?

Ailenizi bir yere götürmek için gerçekten mükemmel bir yer. sahile ve çevredeki limanlara yakın gece . Torch Gölü yakınlarında, Amerika Birleşik Devletleri'nin kiraz başkenti Traverse City bulunur. ... Torch Gölü tipik olarak kumu ile bilinir.

Torch Gölü'nde balık var mı?

Torch Gölü, soğuk su balıkçılığı ile ünlüdür. göl alabalığı ve beyaz balık her ikisi de doğal üreme yoluyla kendi kendini idame ettirir. Burbotlar, alabalık, beyaz balık ve derin su heykeltıraşlarıyla derin su toplulukları birliğinde yaygındır.


Hangi Büyük Göl en sıcak suya sahiptir?

Erie Tüm Büyük Göller arasında en güneyde, sığ ve biyolojik olarak en çeşitli olanıdır. Sığ derinliği, onu en sıcak Büyük Göl ve yaz eğlenceleri ve göçmen kuşlar için favori bir yer yapar.

Yüzme için konforlu su sıcaklığı nedir?

Dünya Sağlık Örgütü'ne göre, su sıcaklıkları arasında değişen 78 ila 86 derece Fahrenhayt Havuzda orta düzeyde fiziksel aktivite yapanlar için genellikle rahat ve güvenlidir.

Erie Gölü'nün su sıcaklığı nedir?

Bugünkü Erie deniz sıcaklığı 67 °F

Bebek yağı yüzücünün kaşınmasını önler mi?

Yüzücünün Kaşıntısını Alma Şansını Azaltmak İçin

Su geçirmez güneş kremi veya bebek yağı uygulayın. yüzücünün kaşıntı organizmalarının cilde girmesini önlemeye yardımcı olur . Yüzücünün kaşıntılı organizmalarının cilde girmesini önlemeye yardımcı olmak için sudan çıkar çıkmaz iyice ve hızlı bir şekilde havluyla çıkarın veya duş alın.


Yüzücü kaşıntısından nasıl kurtulurum?

Yüzücünün kaşıntısını nasıl tedavi edebilirim?

 1. Düz kalamin losyonu uygulayın.
 2. Antihistaminikler alın. ...
 3. Suda 3 yemek kaşığı kabartma tozu ile sığ, ılık banyolar yapın.
 4. Kolloidal yulaf ezmesi banyoları yapın.
 5. Soğuk kompresler uygulayın.
 6. Kaşımaktan kaçının.

Yüzücünün kaşıntısı chiggers ile aynı mı?

Onun chiggers değil

yüzücü kaşıntısı genellikle yanlış bir şekilde chiggers olarak adlandırılır. Bununla birlikte, chiggers, çimenlerin ve yabani otların arasında yaşayan küçük, toprağa bağlı akarlardır. Ayrıca cildinizde kaşıntılı şişliklere neden olurlar. Yüzücünün kaşınmasına neden olan parazit aslında küçük bir solucandır.