mcjuggernuggets youtube'u bıraktı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Çad Abshire
Puan: 4.6/5(24 oy)

O zamandan beri YouTuber, The Angry Grandpa ve Boogie2988 ile ortak bir dizi de dahil olmak üzere farklı diziler yarattı. Eylül 2019'da Twitter'da duyurdu: 1 Ocak 2020'ye kadar YouTube'dan ayrılacaktı , yalnızca kendi platformu Storyfire'da yayınlamak yerine, hemen geri çekildi.

Youtube psikopat baba gerçek mi?

Her ne kadar 'Psycho Dad Raids Stream'de olsa da, Jesse canlı yayın televizyonunu yok eder, bu sahte olabilir, ancak babası yarıda keser. Bunun sahte olacağına dair fiziksel bir kanıt yok , Jesse'nin erkek kardeşinin, babası Jesse ile yüzleşmek üzereyken kayda başlamasına rağmen.

Hikaye ateşinin değeri ne kadar?

StoryFire'ın resmi olarak Amazon tarafından satın alındığını duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım. 30 milyon dolar .Jesse Ridgway şu anda nerede yaşıyor?

Ridgway Residence'ın bulunduğu yer Elmer, New Jersey dışında, kırsal Pittsgrove Township, New Jersey'de , Newark'tan yaklaşık bir saat kırk beş dakika uzaklıkta. Jesse, PO BOX'a hayran postalarının gönderilmesini tercih etti: 'PO BOX 599' (sabit bir mesken olmadığı halde postaları almak çok daha uygun).

McJuggerNuggets'ın kız arkadaşı kim?

Juliette Reilly (@juliettereilly) • Instagram fotoğrafları ve videoları.

1 Ocak 2020'de Youtube'dan Ayrılıyorum

23 ilgili soru bulundu

Hikaye ateşinden para alıyor musunuz?

Kullanıcılar Blaze'i 800 birimden 0,99 ABD doları karşılığında satın alabilir ve ayrıca içerik oluşturucuların içeriğinden önce yayınlanan reklamları izleyerek de kazanabilirler. ... Ayrıca, YouTube'da olduğu gibi, StoryFire yaratıcıları, içeriklerinden reklam geliri yoluyla para kazanıyor . StoryFire, %70'i içerik oluşturuculara ve %30'u platforma gidecek şekilde geliri böler.

Hikaye ateşi çocuklar için güvenli mi?

StoryFire çevresinde her yaştan insan kabul edilir , bu nedenle süper cinsel, saldırgan veya şiddet içeren her şey kaldırılabilir.

Hikaye ateşinin sahibi kim?

Platform tarafından kurulmuştur. Brian Spitz ve Jesse Ridgway . Jesse, 2 milyar kanal görüntülemeye yaklaşan en iyi YouTube İçerik Oluşturucusudur. Brian, Fox, Sony ve Disney gibi stüdyolarla çalışmış bir yazar ve yönetmendir.

McJuggerNuggets şimdi nerede?

Jesse Tyler Ridgway (doğum: 29 Eylül 1992 (1992-09-29) [29 yaşında]), daha çok çevrimiçi olarak McJuggerNuggets veya RiDGiD STUDiOS olarak bilinir, Elmer, New Jersey'de büyümüş ve yaşamış bir Amerikan YouTuber'dır. yaşayan Pensilvanya ve daha çok iki kardeşin senaryosunu yazdığı Psycho Series ile tanınır.

Psycho dizisi ne kadar sürüyor?

dizi için yayıldı kabaca üç 1/2 yıl 50 'ana' Psiko video ve vlog'lar dahil 684 bölümden oluşuyordu.

Jesse Ridgway, Juliette ile hala çıkıyor mu?

ayrıldık. 20 Temmuz 2018'de McJuggerNuggets YouTube kanalına yüklenen bir vlog'dur. Video bunu doğrulamaktadır. Jesse ve Juliette ayrıldı .

Büyük Brudda kaç yaşında?

(doğum: 3 Şubat 1989 (1989-02-03) [ 32 yaş ]), daha çok çevrimiçi olarak BigBrudda olarak bilinir, New Jersey'de yaşayan ve çoğunlukla vlog videoları çeken bir Amerikan YouTuber'dır, çoğunlukla McJuggerNuggets'ın ağabeyi olmasıyla ünlüdür.

Çocuklar neden ateşle oynamamalı?

Ancak, küçük çocuklar yangının tehlikelerini anlayamamak . Ateşle oynayan çocuklar her yıl yüzlerce ölüme ve yaralanmaya neden oluyor. Bu nedenle çocuklara ateşin çok tehlikeli olduğunu, kibrit ve çakmakların oyuncak olmadığını öğretmek önemlidir.

StoryFire'da kaç kullanıcı var?

Platform iyi bir çekiş gördü: Ridgway kayıtlı olduğunu söylüyor bir milyondan fazla kullanıcı ve bugüne kadar 120 milyon Blaze işlemini tamamladı. (İçerik oluşturucular Blaze'lerini gerçek dünya parasına çevirdiğinde StoryFire %30'luk bir kesinti alır.)

Çocuklar okulda yangın tatbikatında ne yapar?

Öğretmeninizin talimatlarını duyabilmeniz için sakin ve sessiz kalın . Binadan mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir şekilde çıkın (koşmayın, itmeyin veya diğer öğrencilere çarpmayın). Belirlediğiniz alanda dışarıda sıraya girin ve öğretmeninizin yoklama alabilmesi için sessiz kalın.

Jesse Ridgway gerçek mi?

Çevrimiçi takma adı McJuggerNuggets tarafından daha iyi bilinen Jesse Tyler Ridgway (29 Eylül 1992 doğumlu), New Jersey'den Amerikalı aktör, komedyen, yönetmen ve YouTuber. En çok Psycho Series ve diğer çeşitli dizilerin arkasındaki beyni olarak bilinir. Aynı zamanda StoryFire'ın yaratıcılarından biridir.

StoryFire hala bir şey mi?

Büyük bir hayal kırıklığıyla... StoryFire Office'i yakın gelecekte resmi olarak kapattık .

StoryFire ücretsiz mi?

Evet, #StoryFire indirmek için ücretsiz bir uygulama olacak .

McJuggerNuggets ve Ashley gerçekten ayrıldı mı?

Açıklandı ki Jesse ve Ashley gerçek hayatta hala birlikteler , ortaya çıkan ayrılık dizisinin tamamı sahnelendi.

Ashley nerede yaşıyor olabilir?

Ashley May, kocası ve iki küçük çocuğuyla birlikte yaşayan bağımsız bir eğitim danışmanıdır. Los Angeles Kaliforniya .

Psikopat baba hala hayatta mı?

Ünlü YouTuber 'McJuggerNuggets' (Psycho Kid) babasını vurup İsviçre'ye kaçtıktan sonra kendi akıl sağlığıyla mücadele eder, ancak bunu öğrenmek için Psikopat babası aslında ölmedi . ... Bununla birlikte, yeni keşfedilen süper güçlerle Psycho Dad, oğlunu yok etmeye ve ona bir kez ve herkes için bir ders vermeye çalışır.