maxine, goworth'ta ölür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sormuş: Arnaldo Runolfsdottir
Puan: 4.6/5(59 oy)

Hayranların hatırlayacağı gibi, Maxine kanser tedavisi görmek için diziden ayrıldı. Dördüncü sezonda, hastalıkla mücadelesi çift mastektomi yaptırdığını gördü. Fakat, ölmediği düşünülürse – henüz değil , her neyse – geri dönebileceğini düşünmek mantıklı. 47 yaşındaki Socratis, TV WEEK'e geri dönebileceğini söyledi.

Wentworth'te Maxine'e ne oldu?

'Wentworth' programında Maxine'e ne oldu? ... Görünürdeki fiziksel gücüne rağmen, Maxine aynı zamanda mahkûm arkadaşlarına da moral veriyordu. Dizinin 4. sezonunda, Maxine'e meme kanseri teşhisi kondu ve memelerinin alınması için ameliyat olması planlandı. .

Boomer, Maxine'e hamile mi kalıyor?

4: Boomer Hamile Kalmaz /// Boomer'ın (Katrina Milosevic) Maxine'in bebek suyunu eline almasıyla, onun gerçekten hamile olup olmadığının ortaya çıkması için büyük bir gelişme oldu. hamile olması durumunda 'homurdanma' çalışması.Liz Wentworth'te ölür mü?

Boomer, Liz, Vera ve Will 7. Sezonun sonuna kadar her bölümde görünen tek karakterlerdir. 8. Sezondan itibaren Boomer, Vera ve Will her bölümde görünen tek karakterlerdir. Liz'in ölümüne .

Wentworth'te Kaz'ı kim öldürür?

7. sezonun 4. bölümünde Kaz, rüşvetçi tarafından öldürülür. hapishane memuru Sean Brody .

Wentworth 5. Sezon 2. Bölüm Klip: Maxine's Farewell | Foxtel'de vitrin

39 ilgili soru bulundu

Kaz öldükten sonra en iyi kim oluyor?

Vicky Kosta

7. sezonda Kaz'ın ölümünden sonra En İyi Köpek olmaya çalışır, ancak daha sonra aklanmasına rağmen Marie tarafından cinayeti için çerçevelenir. Finalde, o rehin alınanlar arasındadır ve Sean Brody tarafından vurularak öldürülür.

Sean, Kaz'ı neden öldürdü?

Kaz, Will Jackson'ı uyaran Vera Bennett tarafından bulunur. Kaz'ın cesedi daha sonra polis tarafından götürülür. Kaz'ın katilinin, onu öldürdüğünü söyleyen Sean Brody olduğu ortaya çıktı. Michael'ın ayrıntılarını saklamak için özel hayatı güvende.

Liz'i kim öldürür?

Liz akıl hocasını öldürmekte tereddüt etse de göğsünden vuruldu. Townsend'in eski uşağı Vandyke (Lukas Hassel).

Joan Ferguson ölür mü?

Ama hepsi kutuda onun cansız bedenini keşfederler ve 7. Sezon final bölümü 'Under Siege Part 2'nin kapanış saniyelerinde görünene kadar ölü olduğuna inanılırdı. o gerçekten yaşıyor .


Liz Birdsworth nasıl öldü?

Bir yastık kaparak Liz'i boğuyor. son nefes vücudunu terk eder . Henüz gözyaşları içinde?! Foxtel Insider, İrlanda ve Miloseviç ile bu en trajik ölüm hakkında bilgi almak için oturduğunda, evde tek bir kuru göz yoktu!

Joan Ferguson, Vera'nın bebeğini kaçırır mı?

Vera'ya yaptıklarının bedelini ödetmeye çalışan Joan, Grace için bir pasaportla birlikte kendi sahte pasaportunu da yaptı ve Vera'yı izlemeye devam ederken, eski valinin elini yumruklamak ve elinden almak için bekliyor.

Boomer'a neden Boomer Wentworth deniyor?

Katrina, 1. Sezonda yalnızca konuk olarak görünmesi gereken bir karakter olan Boomer rolünü neredeyse alamadı. Wentworth'ün.

Maxine en iyi köpek mi oluyor?

Hapishaneden kaçmaya çalışırken peruğuna el konulan Bea, Maxine'e bir bere verir. Maxine, Bea'nin baş ofsayt en iyi köpek olarak , onun uşağı olarak hareket etmenin yanı sıra bir arkadaş ve manevi destek. Bea ve Boomer dahil olmak üzere diğer mahkûmları besliyor.


Franky Wentworth'e geri mi dönüyor?

4. sezonda Franky, masumiyeti için savaştıktan ve kariyerine adli yardım görevlisi olarak başladıktan sonra Wentworth'ten serbest bırakıldı. 5. ve 6. sezonlar için geri döndü. serinin ana kahramanı, serbest bırakılmasına ve ardından diziden ayrılmasına kadar.

Joan Ferguson amnezi numarası mı yapıyor?

Sekizinci sezonda, diğer karakterlerin çoğu buna inanmayı reddetti. Joan gerçekten amnezi geçirdi , bunun yerine hafıza kaybını taklit ettiğini ve tam olarak kim olduğunu bildiğini düşünüyordu.

Joan Ferguson 8. Sezon yaşıyor mu?

8. sezonda Joan Ferguson geri dönüyor Will Jackson tarafından diri diri gömüldükten sonra ölümden nasıl kurtulduğu anlatılıyor.

Joan Ferguson nasıl hayatta kalır?

Polis daha sonra Joan'ın kutudan Brenda Murphy'nin yardımıyla kaçtığını ve parmak izlerini Murphy'nin evinin her yerinde bulduklarını açıkladı. değişen atış o. Joan saldırıya uğramadan önce para almak için saklanıyordu. Joan daha sonra Jake onu ateşli bir şekilde vurmaya çalıştığında komadan uyanır.


Kırmızı Katarina Rostova mı?

Red'in Liz ile olan bağlantısının kökeni, Çarşamba günkü Sezon 8 finalinin sonunda tam olarak açıklanmasa da, sezonun son iki bölümünde ortaya konan ipuçları, güçlü bir şekilde şunu gösteriyor: Raymond Reddington aslında Liz'in annesi , Katarina Rostova (Geçmişe dönüşlerde Lotte Verbeek tarafından canlandırıldı).

Red Liz'in annesi mi?

Red'in kollarında kan kaybından ölürken, Red'in başını öptü ve sonra Liz'in annesinin onu bebekken kucağına alıp öptüğüne dair bir geri dönüş gördük, ki bu onun son teyidi gibi görünüyordu. Red, Liz'in annesi .

Liz neden kara listede sahte ölümünü yaptı?

Bay Kaplan, Reddington'a Elizabeth Keen'in gerçekten hayatta olduğunu açıklar. Liz'in sahte ölümünü ayarladığını söylüyor. Agnes'i Reddington'dan korumak için , Reddington'ın nihayetinde Liz'i koruyamadığını belirtti.

Marie neden Wentworth tecrit altında?

'Kim olduğun önemli değil.. Sadece şu an kim olduğun..' Marie Winter, oğlunun beyin ölümü gerçekleştiğini söyleyen bir doktora saldırmaktan hapse gönderilen Wentworth Islah Merkezi'nde bir mahkûm. Marie dışarıdaki tüm gücünü kaybetmiş eski bir genelev sahibiydi .


Wentworth'teki Kaz Proctor'a ne oldu?

Wentworth'ün yedinci sezonunun dördüncü bölümünün sonunda, en iyi köpeğimiz Kaz Proctor (Tammy MacIntosh) - Dr Miller'a (David de Lautour) ileriye doğru yeni bir yol bulduğunu ve saygı duyulduğunu ve sevildiğini hissettiğini söyledikten hemen sonra - korkunç bir şekilde öldürüldü , kimliği belirsiz bir saldırgan tarafından boğazı kesildi...