Mavi meşe palamudu ppp kredileri yasal mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sormuş: Lirik Stanton
Puan: 4.4/5(48 oy)

BLEACORN BİR ALDATMACADIR . SBA, TAM ÖDEME YAPILDIĞINI BELİRLEDİ.

Blue Acorn yasal mı?

26 Nisan itibarıyla, Trustpilot Blueacorn kullanıcı yorumlarının yüzde 68'i şirketi kötü olarak değerlendirdi , web sitesinde mümkün olan en düşük derecelendirmedir. Burası mutlak bir aldatmaca, bir yorumcu o gün sitede büyük harflerle yazdı. [a] işi yürütüyorsanız, uzak durun.

Blue Acorn A PPP kredisi mi?

biz Bir Borç Veren Hizmet Sağlayıcısı . Bu, PPP evrak işlerini yapmanıza yardımcı olduğumuz ve kredinize başvurmak ve güvence altına almak için bir bankayla ortak olduğumuz anlamına gelir.Blue Acorn hala PPP başvurularını kabul ediyor mu?

Ne yazık ki Artık Başvuruları Kabul Etmiyoruz

Şu anda yeni başvuruları kabul edemiyoruz PPP kredileri için, yüksek hacimler, sınırlı SBA fonları ve programın yaklaşan 5/31 sona ermesi nedeniyle.

Mavi Palamut PPP nedir?

Blueacorn, küçük işletmeler, bağımsız yükleniciler ve serbest meslek sahipleri için PPP başvuru sürecini kolaylaştırmak için teknoloji ve finansal uzmanlığı birleştiriyor. Biz bir Borç Veren Hizmet Sağlayıcı , yani biz bir banka değiliz.

Blue Acorn İncelemesi (PPP Kredi Durum Güncellemesi) - Blue Acorn Yasal ve Güvenilir mi?

32 ilgili soru bulundu

Blue Acorn PPP için hangi belgeler gereklidir?

Başvurmak için aşağıdakilere sahip olmalısınız:

 • İşletmenizde %20'den fazla paya sahip tüm sahipler için Sürücü Belgesi.
 • 2019 ve/veya 2020'den Banka Hesap Özetleri.
 • İşletmenizi devlete kaydettiniz mi?
 • 2019'da 1099 aldınız mı?

Blue Acorn'dan PPP kredisi almak ne kadar sürer?

Paramı almam ne kadar sürer? Fonlar alabilir 10 iş gününe kadar (Pazartesiden Cumaya) kontrolümüz dışındaki diğer kurumlardan öngörülemeyen gecikmeler hariç, kredi belgelerinin imzalandığı tarihten itibaren.

Şimdi kim PPP kredileri sunuyor?

PPP bağışlama başvurularını kabul eden borç verenler

 • BlueVine.
 • Başkent Bir.
 • Takip etmek.
 • Citi Bankası.
 • Çapraz Nehir Bankası.
 • Çeşmebaşı.
 • Finansman Çemberi.
 • İnanılmazBanka.

PPP kredileri bugün hala mevcut mu?

İşletmelerin COVID-19 krizi sırasında işgücünü çalıştırmalarına yardımcı olan SBA destekli bir kredi. Uyarı: Maaş Koruma Programı (PPP) 31 Mayıs 2021'de sona erdi. Mevcut borçlular PPP kredi affı için uygun olmak.


SBA'nın bir PPP kredisini onaylaması ne kadar sürer?

SBA'nın kuralları, onaylanmış PPP kredilerini finanse etmeleri gerektiğini söylüyor onay tarihinden itibaren 10 takvim günü içinde , ancak borçlu doğru bilgi vermemişse bu süre 20 güne kadar çıkabilir. Ancak, 10. gün (veya 20) bir hafta sonu ve/veya resmi tatil gününe denk gelirse, bir sonraki iş günüdür.

Blue Acorn'un belgeleri göndermesi ne kadar sürer?

lütfen bekleyin 5-7 gün dokümanlarınız için. Çok teşekkür ederim.

PPP kredisi için hapse girebilir misiniz?

Küçük İşletme Yönetimi. Küçük İşletme Yönetimi (SBA), PPP'nin yönetiminden sorumlu kurumdur. Bölüm 1014'ün ihlalleri, 1 milyon dolara kadar para cezası ve 30 yıl federal hapis .

Blue Acorn'un onaylanması ne kadar sürer?

Bu ek prosedürler uygulandığında, toplam süreç zaman çizelgesini (başvurudan finansmana kadar) bekleyebilirsiniz. ortalama olarak yaklaşık 21 gün . Ek destek isterseniz veya başvurunuzu geri çekmek isterseniz blueacorn.co/support adresine gidip bir bilet oluşturarak bunu kolayca yapabilirsiniz.


Blue Acorn hangi bankayı kullanıyor?

BLUE ACORN, LLC, Özel Bilgisayar Programlama Hizmetleri sektöründe yer almaktadır, 1.000.000$ - 2.000.000$ PPP kredisine sahiptir. Birleşik Toplum Bankası ve potansiyel olarak 121 işi elinde tuttu.

Blue Acorn nasıl para kazanıyor?

BU NASIL ÇALIŞIR? Kelimenin tam anlamıyla sayılarda güç var. Blue Acorn, kredi başvurularını platformundan toplar ve bir bankaya büyük bir toplu ödeme olarak sunar. , bankaların para kazanmasını ve kredilerin hızlı bir şekilde finanse edilmesini sağlamak. uygulama ve işletmenin hemen yüklemesine izin verin.

PPP kredisinden kimler yararlanamaz?

Genel olarak, başvuru sahibi veya başvuru sahibinin maliki iflas davasında borçlu ise , başvuruyu sunduğu anda veya kredinin ödenmesinden önceki herhangi bir zamanda, başvuru sahibi KÖİ kredisi almaya uygun değildir.

PPP programında bugün itibariyle ne kadar para kaldı?

5/31/2021 itibariyle SBA, Kongre tarafından bu programa tahsis edilen şimdiye kadar 813,5 milyar doların 800 milyar dolarını ödedi. Üçüncü Tur itibariyle, 6 milyar dolar , veya Üçüncü Tur PPP finansmanının yüzde 2'si program için kullanılabilir durumda kalır.


PPP kredi affı 2021 için son tarih nedir?

İlk PPP Kredisi Bağışlama Son Tarihi 30 Ağustos 2021

PPP kredisi bağışlama başvurusu için son teslim tarihiniz, sigortalı sürenizin bitiminden 10 ay sonra sona erer. İlk tur PPP kredi çekilişleri için kapsanan dönem için ortak bitiş tarihi 30 Ekim 2020 idi.

PPP kredisi için en uygun banka hangisidir?

Aşağıda, en iyi PPP onaylı kredi verenlerden bazılarının öne çıkan özellikleri verilmiştir:

 • JPMorgan Chase (29.35 milyar dolar ödünç verildi) ...
 • Bank of America (BofA) (25.56$ ödünç verildi) ...
 • BMO Harris (4.84 milyar dolar ödünç verildi) ...
 • Cross River (6,55 milyar dolar ödünç verildi) ...
 • Wells Fargo (10.60 milyar dolar ödünç verildi) ...
 • En İyi PPP Kredi Verenler.

Womply PPP için yasal mı?

Bilmeyenler için Womply kayıtlı bir kredi acentesi küçük işletmelerin başvuru sürecini kolaylaştırmasına ve doğrulanmış SBA PPP kredi sağlayıcılarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olur. Borç veren değiller, ancak platformları, kredi sürecini kolaylaştırmak isteyen çeşitli borç verenler tarafından kullanılıyor.

PPP kredimin onaylanıp onaylanmadığını nasıl anlarım?

PPP kredinize Womply üzerinden başvurduysanız, https://www.womply.com/ppp-status/ adresinden kredi başvuru durumunu kontrol edin . Womply aracılığıyla başvurmadıysanız, SBA onaylı borç vereninizle iletişime geçmeniz ve bir durum güncellemesi talep etmeniz gerekecektir.


Bir PPP kredisi için nasıl onaylanırsınız?

2021 PPP kredisi uygunluğu

 1. İşletmeniz 15 Şubat 2020'den önce faaliyete geçmişti.
 2. İşletmeniz hala açık ve çalışır durumda.
 3. 500'den fazla çalışanınız yok.
 4. İşletmenizin birden fazla konumu varsa, konum başına 500'den fazla çalışanınız olmaz.

Blue Acorn iCi ne işe yarar?

Blue Acorn iCi analitik, dijital ticaret, müşteri deneyimi ve deneyime dayalı ticaret tekliflerinin yakınsaması yoluyla mümkün olanın öncülüğünü yapan lider dijital müşteri deneyimi şirketi . Beklentilerin arttığı bir çağda, olağanüstü etkileşimler ve deneyimler yaratmak çok önemlidir.