Matt ve Briana hala birlikte cilalanmamış mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elinor Gorczany
Puan: 5/5(4 oy)

Bria ve Matt, 2020 yılının Eylül ayında resmen düğümü bağladılar .Çiftin hala güçlü olduğuna dair herhangi bir belirti varsa, o da Bria'nın kısa süre önce Instagram sayfasında adını değiştirerek şimdi kendisini Mrs.

Matt, Cilasız'da yaşamak için ne yapıyor?

Matt şu anda iki işte çalışıyor. Matt, inşaat işinin yanı sıra HILO Equipment & Services'te Bölge Satış Müdürü olarak çalışıyor . Bir web sitesine göre, Mancuso'nun 2021'deki net değerinin 400 bin dolar olduğu tahmin ediliyor ki bu Bria'nınki kadar etkileyici değil.

Unpolished'den Brie evlendi mi?

Tüm sorunlara rağmen, Bria ve Matt Eylül 2020'de evlendiler. ve o güne ait fotoğraflar Instagram hesabının her yerinde ve düğünleri 'Unpolisished'in son bölümünün bir parçası. Ayrıca Mancuso'nun ikiz oğullarını kendi çocukları gibi benimsedi ve aynı zamanda onunla kendi bebeklerinin olmasını da dört gözle bekliyor.Unpolished'den Matt'in kaç çocuğu var?

Ancak Matt anında bir aile ile geliyor. o var iki genç oğul . Bria, özel gizlice göz atmasında, 'Çıkıp gittiğimiz sekiz yılda çok şey oldu,' diyor.

Martones yaşamak için ne yapar?

TLC'nin 'Unpolished' dizisinin yıldızları Lexi ve Bria Martone, Long Island, New York'ta lüks bir salonun sahibi ve işletmecisi olan yaratıcı bir ikili. 28 yaşındaki Lexi, bir tırnak sanatında uzman ve birinci sınıf 3D çalışır. 25 yaşındaki Bria, işlerinin saç şekillendirme ve makyaj yönünü ele alıyor.

'Cilasız' S2 İlk Bakış Bria ve Matt'in Düğününü Taklit Ediyor

23 ilgili soru bulundu

Big Mike, Unpolished'de nasıl öldü?

Bir 'tipster', TV Şovları Ace'e vefat ettiğini söyledi kanserden , ancak bu doğrulanmadı. Diğerleri, çevrimiçi olarak COVID-19'un bir rol oynayabileceği konusunda spekülasyon yaptı. Yine, bunların hiçbiri aile tarafından doğrulanmadı. Martone kardeşlerin programda babalarına ne olduğunu tartışıp tartışmayacakları henüz belli değil.

Unpolished'de Lexi'nin erkek arkadaşına ne oldu?

Unpolisd'e ayak uyduruyorsanız, muhtemelen bunun farkındasınızdır. Lexi ve Joe işi bıraktılar . Ve Lexi ayrılmalarının nedeni hakkında sessiz kalırken, son zamanlarda fasulyeleri döktü. Sezon 2'nin galasından önce yakın zamanda yapılan bir Instagram canlı yayınında, hem Lexi hem de Bria hayranlarıyla gerçekten samimi oldu.

Bria, Cilasız'a hamile mi?

Bria ve Matt, Eylül 2020'de New York, Huntington'daki Oheka Şatosu'nda düzenlenen abartılı bir düğün töreninde evlendiler. Unpolisished'in yeni bir bölümünün gösterdiği gibi, bir 'balayı bebeği' yapmak istediler. Peki plan işe yaradı mı? Ne yazık ki hayranlar için, Bria henüz sosyal medyada hamilelik güncellemesi yayınlamadı .

Lekesiz Lexi nasıl kilo verdi?

Lexi 120 kilo verdi kilo kaybı için rekonstrüktif cerrahi almadan önce . Önce sıkı bir diyet ve egzersiz yaparak kilo vermeye başladı. Bu, Aralık 2019'da, kilo vermenin ona istediği güveni verdiğini açıkladığı Unpolished'de gösterildi.


Foxy Martone kaç yaşında?

'Unpolisished' filmindeki Foxy tam olarak kaç yaşında? Martone ailesinin karizmatik büyükannesi aslında 77 yaşında ama ileri yaşının onu etkilemesine izin vermiyor.

Lezzetsiz Lexi evli mi?

Eski erkek arkadaşı ve başrol oyuncusu Joe ile bariz bir ayrılıktan sonra, Lexi bekar ve çevrimiçi buluşmayı denemeye hazır. Dizinin 2. Sezon prömiyerinin fragmanında Lexi, flört uygulamalarını denemesine rağmen girişimlerinin henüz başarılı olmadığını söyledi.

Cilasız İptal Edilir mi?

3. sezonla ilgili olarak, şu an için resmi bir yenileme yapılmadı. Ancak şovun popülaritesi ve iyi reytingleri nedeniyle geri dönmesi muhtemel. 1. sezonun bitiminden sonra bile TLC, televizyon kanalı için oldukça yaygın olan 'Unpolisished' hayranlarını nihayet yenilenmeden önce bekletti.

Bay Martone'a ne oldu?

TLC dizisi Unpolisished'in bu haftaki 2. sezon prömiyeri öncesinde yayınlanan bir önizlemede Martone ailesi, Big Mike'ın ölümünün şokunu açtı. Dizinin yıldızlarının sevgili babası Bria ve Lexi Martone kısa süre sonra Mayıs ayında vefat etti. 4. evre kanser teşhisi konduktan sonra .


Lex neden Matt'den cilasız nefret ediyor?

Lexi, o zamandan beri Matt'e ona olan nefretini söylemekten çekinmedi. lise çünkü Lexi ile takıldığı dedikodusunu yaydığını düşünüyor. ve Bria'nın annesi. Gelen ve ona soru soran insanlarla yüzleşmek zorunda olduğunu ve bu da onu rahatsız ettiğini açıkladı.

Cilasız düğün ne kadardı?

Jennifer Martone (Bria'nın annesi) mali durumu değerlendirmek ve Bria'ya hayallerindeki düğünü nasıl yaşatacağını bulmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsa da, Bria'nın düğününün onlara pahalıya mal olabileceğini anlayınca çıldırdı. 100 bin doların üzerinde .

Cilasız denizkızı tırnakları ne kadara mal oldu?

Suçluyor Jel manikür için $115+ , akrilik tam set için 175$+, akrilik dolgu için 150$+ ve akrilik tam set ombre için 300$+. Instagram'a yakışan tırnak sanatına gelince, fiyatlar tasarıma göre değişiyor.

Lexi cilasız flörtten mi?

Information Cradle'daki bir rapora göre, Lexi Martone'un erkek arkadaşı Joe Fraumeni . Bildirildiğine göre, o Long Island'dan. Medya portalı, ikisinin bir süredir çıktığını ancak ilişkilerini gizli tutmayı başardığını öne sürüyor.


Lexie ve Joe neden ayrıldı?

Lexi Martone neden Joe Fraumeni'den ayrıldı? ... Lexi ve Fraumeni bir ilişki içindeyken birlikte taşınmışlardı. . İkisi bir yıl çıktı ve sonra onunla hiç birlikte olmak istemediğine karar verdi.

Bria Martone hangi kaleyle evlendi?

Bria ve Matt'in düğününde çarpıcı ve güzel 1 dakikalık Instagram videosu güzel ve Huntington New York'ta benzersiz Arama Kalesi . daha eşsiz, zarif ve epik düğün videoları için www.diegostuartfilms.com adresini ziyaret edin.

Lexi'nin erkek arkadaşı Vampire Diaries kimdi?

Brandon Quinn The Vampire Diaries'in birinci sezon bölümü Bloodlines'da Lexi'nin erkek arkadaşı Lee'yi oynayan Amerikalı bir aktör. Esas olarak Kampüsteki Büyük Kurt rolüyle tanınıyor.

Lexi ve Chris ayrıldı mı?

Siz Hristiyan hayranlara bunu söylemekten nefret ediyoruz, ama Lexi ondan ayrıldı . 21 Mart'ta yüklediği videodaAziz, kanalını kızartmak için arkadaşlarını görevlendiriyor. Lexi bu düşünceyi doğrulayarak yanıt verdi: Ayrılmamı söylüyorum, tamam.


Unpolished'in üçüncü sezonu olacak mı?

'Unpolished' 2. Sezonun son bölümünü 2 Mart 2021'de yayınladı ve dizinin hayranları şimdiden 3. Sezonun çıkış tarihini bekliyor. TheCinemaholic, TLC'nin Martone ailesi için henüz 3. Sezonu duyurmadığını bildirdi. 3. sezon büyük ihtimalle , şovlar nedeniyle iyi derecelendirmeler ve popülerlik.

Unpolished'in 3. sezonu olacak mı?

Cilasız Sezon 3 TLC Kanalı Tarafından Resmi Olarak Baltalandı ? Gösteri, popüler Long Island Salon Martone'un sahibi ve işletmecisi olan kadınların renkli kişiliklerine odaklanıyor.