marisol csi miami'de ölür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Houston Lebsack Jr.
Puan: 4.2/5(27 oy)

Perşembe günü, hit CBS draması 'CSI: Miami'nin şimdiye kadarki en şok edici ve duygusal bölümlerinden biri görüldü. Horatio Caine'in yeni karısı Marisol Delko-Caine, uyuşturucu çetesi tarafından vurularak öldürüldü , kanser tedavilerini bitirdikten sadece birkaç gün sonra. Sahneler için kolay değildiDavid Caruso David Caruso Erken yaşam

olarak yükseltilmiş Katolik Roma Caruso, Forest Hills'deki Our Lady Queen of Martyrs Katolik Okulu'na katıldı. Daha sonra Briarwood yakınlarındaki Başpiskopos Molloy Lisesi'ne girdi ve 1974'te mezun oldu. Caruso, haftada 80'e kadar film görebileceği bir sinema ustası olarak çalıştı. https://en.wikipedia.org› wiki › David_Caruso

David Caruso - Wikipedia, özgür ansiklopedi

, kim Caine oynuyor.

CSI: Miami'de Marisol'e ne olacak?

Memmo Fierro tarafından vuruldu Mala Noche keskin nişancı, 'Rampage' sırasında ve daha sonra yarasından öldü, Horatio ve Delko'yu hem kederli, hem perişan hem de Marisol'un ölümünün intikamını aramaya kararlı bıraktı.

Marisol neden CSI: Miami'de öldürüldü?

Ohmad ve Riaz arasındaki bir takasın video kanıtı, Marisol Delko'nun gerçek nedenini ortaya koyuyor - anlaşmanın tanığıydı ve sessizliğini sağlamak için öldürüldü . CSI'ler ayrıca Antonio Riaz için bir telefon numarasını da takip ediyor ve onunla konuşurken, o saldırının gerçek sebebini itiraf ediyor.Marisol, CSI: Miami'ye geri mi dönüyor?

CSI: Miami karakteri Marisol, 4. Sezon finalinde ünlü bir şekilde öldürülen Alana De La Garza - dönüş yolunda Güneşte pişmiş CBS prosedürüne göre, TVLine onayladı. Özellikle, De La Garza, 10 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan 10. Sezon açılışında Delko'nun kız kardeşi/Horatio'nun karısı rolünü tekrar oynayacak.

CSI: Miami'nin hangi bölümü Horatio'nun karısı ölüyor?

İçinde bölüm 406 ('Şüphe Altında') Horatio'nun kız arkadaşı Rachel Turner öldürülür.

CSI Miami - Marisol'ün Ölümü

19 ilgili soru bulundu

Calleigh ve Eric'in bebeği var mı?

CSI: Miami ailesinin yeni bir üyesi var! Olay yeri inceleme görevlisi Calleigh Duquesne'i canlandıran Emily Procter memnuniyetle karşıladı. kızı Pippa Aralık başında. Procter ve erkek arkadaşı müzisyen Paul Bryan'ın ilk çocuğu.

Speedle neden öldürüldü?

Chicago Tribune'e göre, Cochrane diğer projeleri sürdürmek için sözleşmesinden serbest bırakılmasını istedi ve Cochrane 2004'te CSI Files'a gösteriyi hissettiğini söyledi. hiç bitmezdi ve eziyet çoktu, ailesinin New York'ta olması gerçeğiyle daha da kötüleşti.

Horatio ve Natalia bir araya geliyor mu?

Bölümün sonunda Horatio, Anya'yı bulup kurtarmayı başarır ve kız kardeşler mutlu bir şekilde tekrar bir araya geldi . 'İç İşleri' bölümünde, Nick Townsend öldürülmüş olarak bulunur. Tüm kanıtlar katil olarak Natalia'yı gösteriyor.

Calleigh ve Eric bir araya geliyor mu?

Meslektaşı Calleigh Duquesne ile yakın bir ilişkisi var. ; birbirlerine çok önem veriyorlar - Eric hastanedeyken onun yanında olan kişi Calleigh, ağır yaralı (bölüm 515, 'Man Down') - Calleigh ve Eric şimdi bir ilişki içindeler.


CSI New York kadrosundaki Stella'ya ne oldu?

Dizi 24 Eylül'de Amerikan televizyonunda geri döndüğünde izleyicilere Stella'nın New Orleans'a taşındığı söylenecek. ' Orada bir laboratuvar işletmek için ayrıldı ' dedi yönetici yapımcı Pam Veasey. ... 'O, esasen New Orleans'ta Mac [Taylor, 'CSI: NY'da Gary Sinise tarafından canlandırılan dedektif] olacak.

Callie CSI: Miami'de kiminle çıkıyor?

CSI:Miami'den Calleigh Duquesne'nin (Emily Procter) dizinin 7. Sezon finalinde ateşlediği kurşun Calleigh'nin sevgilisi-partneriyle olan ilişkisine ne kadar zarar verdi? Eric Delko (Adam Rodriguez)?

Horatio Caine neden başını eğiyor?

Horatio Caine neden başını eğiyor? Çoğunlukla rakibinizin beklemediği saldırılar için kullanılır. Özetlemek gerekirse: Horatio'nun sakatlık nedeniyle başını eğdiği konusunda hemfikir değilim, ancak bu onun belli bir tarzı . İnsanları kontrol etmenin, onları dinlediğini göstermenin bir yolu.

Kyle Horatio Caine'in oğlu mu?

Kyle oğlu şovun kahramanı, Teğmen Horatio Caine. ... Öğrenci ve şehir morgu asistanı olarak görev yaptı ve şu anda Birleşik Devletler Ordusu'nda asker.


Horatio ve Yelina bir araya geldi mi?

Horatio Yelina'ya aşık olmaya devam etti Gerçek aşkını anlamasına rağmen her zaman kardeşi Raymond olabilir. Stetler ile olan ilişkisi sırasında bile ona olan hisleri devam etti. Yelina'ya gelince, Horatio'yu seviyordu ama ona aşık değildi.

CSI Miami'de Delko ve Calleigh'e ne oldu?

10. sezonun ilerleyen saatlerinde Calleigh, Eric'e açıklıyor Delko, Austin North ve kız kardeşi Patty'yi evlat edinmeyi planlıyor 9. sezon finali/10. sezon galasında tanıştığı kişi. 10. sezonda evlat edinmenin gerçekleştiği ve Calleigh'nin şimdi Austin ve Patty'nin tam velayetini elinde tuttuğu ortaya çıkıyor.

David Caruso'ya ne olacak?

CSI: Miami'nin 2012'de iptal edilmesinden sonra, David Caruso emekli oldu . Bu, gösterinin 10 sezon sürmesinden sonraydı; Caruso'nun 232 bölümde görünmesiyle. ... CSI Miami'deki son görünüşünden bu yana düşük bir profil tutuyor.

Rory Cochrane ne oldu?

Rory Cochrane (CSI Dedektifi Timothy 'Tim' 'Speed' Speedle)

3. Sezon prömiyerinde, Speedle'ın dikkati dağılıyor ve kalbinden ve göğsünden vuruluyor , daha sonra meslektaşı Horatio Caine'in kollarında ölüyor.


Aktör Rory Cochrane'e ne oldu?

Oyuncu Cochrane'in açıklamalarına göre, ayrılışı diğer roller için kişisel sebeplerden dolayıydı. . Oyuncunun en son katıldığı dizi 2019 yılında Burt karakteri ile Misilleme'de yer almış ancak dizinin 6 bölümü boyunca sadece konuk karakter olarak yer almıştır.

David Caruso neden NYPD Blue'dan ayrıldı?

Caruso diziden ayrıldı 1994, asla başlamayan bir film kariyerine devam etmek için . Franz, Smits'in geçen baharda dört yıl sonra çıkışının onun için çok zor olduğunu çünkü çok yakınlaştıklarını söyledi. 'Jimmy ile yaptığım son sahneden sonra yanaklarımdan yaşlar süzüldü' dedi.

Horatio, CSI Miami'de ne tür güneş gözlüğü takıyor?

Miami'nin baş yapımcısı Ann Donahue'nin asistanı Greg B, Horatio'nun imza tonlarının sırlarını paylaşmak için CBS.com'daki resmi CSI: Miami blogunda bir yazı kaleme aldı. güneş gözlüğü Silhouette'den (model 8568/65 6062) , ve bunlar şirketin Avusturya'daki merkezinde üretildi.

Stella Bonasera nerede?

7. Sezon itibariyle Stella, New Orleans Polis Departmanı'nın suç laboratuvarı .