Mülk kardeşlerin henüz bebekleri olmadı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ocie Roob
Puan: 5/5(16 oy)

Ne Jonathan ne de Drew Scott bir çocuk bekliyordu Jonathan ve Deschanel ilişkilerini kamuoyuna açıkladığından beri, magazin dergileri ilişkilerinin her yönü hakkında çok sayıda yanlış hikaye uydurdu.

Mal kardeşlerinin bebekleri var mıydı?

Mülk Kardeşler Çifte Bebek Sevinci: İkizler Drew ve Jonathan Scott Hemen Baba Olacaklar! İkizler Drew ve Jonathan Scott her zaman her şeyi birlikte yaptılar - ve 42 yaşındaki Property Brothers yıldızları artık bu listeye baba olmayı da ekleyebilir! ... Ama Jonathan ve Drew çok heyecanlı, içeriden bir bilgiyi paylaşıyor.

Hangi mal kardeşin çocuğu var?

İnanabiliyorsan, Drew ve Jonathan Scott'ın ebeveynler, Jim ve Joanne Scott, ikizleri karşılamak üzere olduklarını bilmiyorlardı. İlk doğduğu için, Jonathan'ın taşıdığı tek çocuk olduğunu düşünüyorlardı. Kardeşler BroCam için hikayeyi anlattılar ve Drew'un Jonathan'dan dört dakika sonra ortaya çıktığını açıkladılar.Mal kardeşlerinden birinin hastalığı nedir?

sahip olduğunu açıkladı gastrointestinal enfeksiyon , tedavi edilmişti. JD neler olup bittiğini keşfetti çünkü takipçileri, aldığı bir antibiyotikte olabilecek florokinolon'a maruz kaldığını öne süren bir gönderiye yorum yaptı.

JD Scott'ın hangi hastalığı var?

Bayılmaya başlardım ve bazen günlerce hizmet dışı kalırdım. Scott, mücadelelerinin nedeninin düşünüldüğünü söyledi. lupus , sonra iki beyin anevrizması.

'Mülkiyet Kardeşler' Yıldızı Drew Scott ve Linda Phan İkiz İstiyor! (veya Üçüzler)

18 ilgili soru bulundu

Scott kardeşler üçüz mü?

1. İkiz değil ama küçük kardeşleriyle de aynı derecede yakın. Üçüz olmayabilirler , ama üç kardeş son derece sıkıdır. Anneleri Joanne Scott, PEOPLE'a verdiği demeçte, kardeş rekabeti her zaman vardı ama birbirlerini inşa ettiler, birbirlerini yıkmadılar.

Mülk Kardeşler sahte mi?

Öte yandan dizinin Jonathan ve Drew'un çok beğendiği yönleri de var. iddia gerçek . 'Mülk Kardeşler' ekibinin çekim için sadece 3-4 odayı kapsadığı doğru olsa da, evin geri kalanında çalışmadıkları anlamına gelmiyor.

Property Brothers 2021 kaç yaşında?

Property Brothers'ın yaşını bilmek istiyorsanız, şu anda 42 yaşında (Şubat 2021 itibariyle). Drew Scott olarak da bilinen Andrew Alfred Scott ve daha iyi Jonathan Silver Scott olarak bilinen John Ian Scott, 28 Nisan 1978'de doğdu. Jonathan ilk çıkışını ikiz kardeşinden dört dakika önce yaptı.

Jonathan Scott ve Zooey hala birlikteler mi?

Bir araya geldiklerinden beri Deschanel ve Scott, 2020'deki ilk Yeni Yıllarını eşleşen Instagram gönderileriyle kutlayarak, hayranlarının görmesi için ilişkilerinde kilometre taşları belirlediler.


Zooey ve Jonathan nişanlı mı?

Kasım 2020: nişanlı değil

'Aslında gülüyorduk çünkü çıkan hemen hemen her hikaye 'Drew, Jonathan'ın Zooey ile Evlenmesine İzin Veriyor' veya 'Drew İlişkiye Başını Sallıyor.

Drew Scott'ın çocuğu var mı?

Linda ve Drew'un henüz çocukları yok . Zooey'nin eski kocasından Charlie Wolf Pechenik ve Elsie Otter Pechenik adında iki çocuğu var. Çocukların Linda'da mı yoksa Zooey'nin geleceğinde mi olduğu belli değil ama önemli olan ikisinin mutlu olması.

Scott ikizlerinin boyu ne kadar?

Drew ve Jonathan Scott genellikle müşterilerinden önemli ölçüde uzundur. ortaya çıkıyor Drew 6'4 - ama House Beautiful'e göre kardeşi 6'5'te bir inç daha uzun duruyor. Ortalama bir Kanadalı erkeğin boyunun sadece 5'10 olduğu düşünüldüğünde, bunlar bazı uzun ikizler.

Hangi HGTV şovları sahte?

Gerçek Olmayan 7 Reality Home Şovu (& Gerçek Olduğunu Düşündüğümüz 7 Gösteri)

  1. 1 Gerçek Olduğunu Düşün: Extreme Makeover: Home Edition.
  2. 2 Sahte: Sevin Veya Listeleyin. ...
  3. 3 Gerçek Olduğunu Düşünün: İstifçiler. ...
  4. 4 Sahte: Mülk Kardeşler. ...
  5. 5 Gerçek Olduğunu Düşünün: Küçük Lüks. ...
  6. 6 Sahte: Sahilde Pazarlık Avı. ...
  7. 7 Gerçek Olduğunu Düşünün: Flip Veya Flop. ...
  8. 8 Sahte: Sabitleyici Üst. ...


Jonathan Scott gerçek bir müteahhit mi?

Jonathan Scott, HGTV'nin hit dizisi Property Brothers'da oynayan emlakçı ikiz kardeş ikilisinin yarısını oluşturuyor. ... Jonathan, lisanslı müteahhit , ve deneyimli bir ajan olan Drew, emlak sektöründe yaklaşık 15 yıl yatırım yaptı.

Brother vs Brother sahneleniyor mu?

Kardeşim' dedi ve bazı izleyicilerin kazananın prodüksiyonun isteklerine hizmet etmek için seçildiğini düşünebileceğini, ancak gösterinin gerçekten otantik olduğunu açıkladı. Bu konuda hiçbir söz hakkına sahip değiller ve bunu vurgulayarak açıkladılar. gösteri sahnelenmiyor .

3 Mülk Kardeş var mı?

JD Scott (James Daniel) ikiz kardeşlerinden iki yaş büyüktür ve yaygın olarak 'üçüncü Mülk Kardeş' olarak tanınır. İşte daha az bilinen Scott kardeş hakkında bilmediğiniz bazı şeyler.

Jonathan'a nasıl anlatabilirsin ve uzaklaşabilirsin?

Real Style ile yapılan bir röportaja göre, Jonathan kendini daha çok bir duvar çiçeği olarak tanımlarken, Drew partinin hayatı olarak çıkıyor. Gerçek dışadönük bir biçimde, Drew, 'Bence en büyük fark, Benim bir kişiliğim var ve Jonathan'ın yok.


Hangi mal kardeşi boşandı?

'Mülkiyet Kardeşleri': Gerçek Neden jonathan scott HGTV'de Büyük Yaptıktan Sonra Eski Karısından Boşandı. HGTV yıldızları Drew ve Jonathan Scott çoğunlukla aşk hayatlarını gündemden uzak tuttular.

Ünlü IOU'daki makyajı kim ödüyor?

Dinamik ev yenileme uzmanlarının yarısı, Jonathan Scott, 2017'de bir Facebook Live aracılığıyla açıkladı. o ve kardeşi birkaç gösterisinde evlerin yenilenmesi için para ödüyorlar. Bu gösterilerin çoğunda evler kardeşler tarafından satın alınır, yenilenir ve kar için satılır.

Mülk kardeşler Mormon mu?

Her ikisi de aileleri hakkında konuşmayı sever ve bunu yapabildikleri zaman yaparlar. Görünüşleri, RootsTech ve sağlıklı yapıları nedeniyle, birçokları İsa Mesih'in Son Zaman Azizleri Kilisesi'nin üyesi olup olmadıklarını merak etti, ancak bu cevap hayır. ... Property Brothers ailesinin ilk işi birlikte.