Maida vale'de kim yaşıyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Vanessa Purdy
Puan: 4.3/5(50 oy)

Bu inziva beğeni topladı Bjork, Rosie Huntingdon-Whiteley, Sienna Miller ve Jude Law yıllar boyunca orada yaşamak için, özellikle de başkentte şimdiye kadar satılan en pahalı 100 evden üçünün bulunduğu kanal yakınındaki bölgenin güney kısımlarında yaşamak.

Maida Vale lüks mü?

Küçük Venedik istasyonu yüksek bir standart olarak kabul edilirken, Maida Vale, birçok kişi tarafından daha da lüks ve zarif olarak kabul edilir. .

Maida Vale'de yaşamak güzel mi?

Maida Vale çok güvenli bir mahalle olarak kabul edilir , çok az turistik boş zaman ile öncelikle bir yerleşim ve profesyonel alan olduğu için. Yerel halk, barlar ve kulüplerden ziyade bağımsız restoranlarda, kafelerde ve gastropub'larda zaman geçirmeye eğilimlidir, bu nedenle gürültülü dışarı çıkma saatleri veya kabadayı kalabalıklar yoktur.Maida Vadisi neyle tanınır?

Maida Vale ünlüdür ağaçlıklı geniş caddeler Geç Viktorya ve Edward döneminden kalma büyük ortak bahçeler ve kırmızı tuğlalı konak blokları.

Maida Vadisi hangi ilçededir?

Maida Vale koğuş, kuzey-batısında Westminster ilçesi Geç Viktorya ve Edward dönemi malikane dairelerinden ve geniş caddelerden oluşan birçok büyük bloktan oluşan, çoğunlukla konut ve varlıklı bir bölgedir.

Arctic Monkeys - Canlı Maida Vale 2018 (Tam Oturum)

22 ilgili soru bulundu

Maida Vadisi pahalı mı?

Maida Vale'nin birkaç evi olduğundan ve Onlar pahalı , insanlar ticaret yapmak istediklerinde bölgeden uzaklaştıklarını açıkladı. 700.000 sterlinlik bir daireden 3 milyon sterlinlik bir eve büyük bir sıçrama. Komşu Queen's Park, 2,5 milyon £ 'dan başlayan evlerle daha uygun fiyatlı.

Maida Vale Bölgesi 1 mi?

Maida Vale, Londra'nın kuzey batısındaki Maida Vale'de bulunan bir Londra Metrosu istasyonudur. İstasyon Bakerloo hattında, Kilburn Park ve Warwick Avenue istasyonları arasında yer almaktadır. Seyahat Kartı Bölge 2 .

Kilburn güvenli mi?

Genel olarak, Kilburn oldukça güvensiz . Özellikle bölgenin yoksulluğun ve sokaklara çöp/çöp dökülmesinin de dahil olduğu batı kesimlerinde yüksek suç oranları var. ... Ancak çoğu kişi, Kilburn'de bulacağınız en iyi yerlerin güney veya kuzey taraflarını tavsiye eder.

Maida Tepesi Güzel mi?

Güzel sessiz sokaklar, Viktorya dönemine ait teraslı evler, harika yiyecek ve bira sunan The Truscott Arms gibi mücevherler ve Hyde Park'tan 20 dakikalık yürüme mesafesinde - yenilmesi zor. Bu harika. Yakınlarda iyi restoranlar ve barlar. Notting Hill, Portobello Road, Queens Park ve diğer birçok harika yere yürüme mesafesinde.

Küçük Venedik Londra güvenli mi?

Küçük Venedik tamamen güvenli . Ayrıca, birçok sitenin merkezi, Londra'yı keşfetmek için harika bir üstür.

Notting Hill ne kadar güvenli?

Notting Hill'de bir yüksek şiddet suç oranı ve Londra için yüksek mülkiyet suç oranı.

Kilburn hangi ilçede bulunmaktadır?

Kilburn, Brent'in güneydoğu sınırlarında yer almaktadır. Bugün, Kilburn hem Brent ve Camden Londra ilçeleri , sınır olarak Kilburn High Road ile.

Ladbroke Grove güzel bir bölge mi?

Notting Hill/Ladbroke Grove yaşamak için harika bir alan - harika barlar, barlar, restoranlar ve mağazalar - tabii eğer cumartesi günleri bölgeyi neredeyse kaplayan yoğun Portobello Pazarı ile baş edebilirseniz.

Londra'da nerede yaşamalıyım?

Londra'da yaşamak için en iyi altı yer:

  • Bexley: Uygun fiyatlı yaşam için en iyisi.
  • Islington: öğrenciler için en iyisi.
  • Camden: yenilikçiler için en iyisi.
  • Richmond: aileler için en iyisi.
  • Shoreditch: Gurmeler için en iyisi.
  • Lewisham: doğa severler için en iyisi.

Maida Vadisi ne zaman inşa edildi?

Maida Vadisi, Westminster

Evler inşa edildi 1807'den sonra , stok tuğla ve arduvaz çatıların kullanımını içeren Kilise tarafından belirlenen özelliklere. Edgware Yolu'nun kısa bir kısmına 1828'de Maida Vale adı verildi, ancak bu isim yüzyılın çok sonralarına kadar komşu bölgeye uygulanmadı.

Maida Vale Middlesex'te mi?

MAIDA-HILL, Paddington ve St. Marylebone mahalleleri , Orta seks; Grand Junction kanalının yakınında, St. Paul's, Londra'nın 3 mil batı-batısında. Artık metropolün bir parçası; ve çok sayıda yakışıklı ev içerir.

Maida Vale posta kodu nedir?

Westminster'deki Maida Vale, İngiltere'nin Londra bölgesindedir. Posta kodu, Westminster North'un seçim bölgesinde bulunan Küçük Venedik koğuş/seçim bölümü içindedir. Bu sayfa Maida Vale, Westminster, Londra, adresine ilişkin bilgileri birleştirir. W9 1AE , ve ikamet ettiği mahalle.

Brixton kaba biri mi?

Şaşırtıcı bir şekilde, canlı Güney Londra kasabası Brixton, en tehlikeli ikinci yer liste. Bir Londralıya göre ilçede birinin gözünün içine bakmak bile riskli. ... O kadar da kötü değildi, bir kişi Brixton'ın ününe rağmen aslında çok güvenli bir yer olduğunu söyledi.

Queens Park'ta yaşamak güvenli mi?

Queen's Park iyi bir güvenli yerleşim bölgesidir . Vaftiz oğlum orada yaşıyor ve iki torunum yerel ilkokula gidiyor. Quaker kökenleri nedeniyle bölge aşırı barlarla donatılmamıştır. Çok iyi bir istisna, Salusbury'dir.

Kilburn kalkıyor mu?

yukarı ve geliyor

Kilburn hala düşük değerli ve hala Queen's Park veya West Hampstead ile eşit olmak için yapması gereken bazı şeyler var.

Kingston hangi bölge?

Kingston tren istasyonu, Londra'nın güneybatısındaki Kingston upon Thames'dedir. London Waterloo'dan 12 mil 9 zincir (19,5 km) aşağıdadır. İstasyon ve ona hizmet veren tüm trenler Güney Batı Demiryolu tarafından işletilmektedir. İçinde Seyahat Kartı Bölge 6 .

Highgate pahalı mı?

Highgate ve Hampstead, ülkede mülk satın almak için en pahalı 10 caddeden ikisine ev sahipliği yapıyor ve seçkin yerleşim bölgelerindeki ortalama ev fiyatları zirveye çıkıyor. 10 milyon sterlin .

Paddington yaşamak güvenli mi?

Paddington'ın bir yüksek şiddet suç oranı ve Londra için yüksek mülkiyet suç oranı.