Mafya oyunları bağlantılı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rae Schneider
Puan: 4.1/5(46 oy)

C: Kesinlikle! Mafia: Trilogy, Mafia'nın yeniden yapımını içeriyor.Mafya II Mafia II Alternatif sürümleri

Temel oyun, üç DLC paketi (The Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta ve Joe's Adventures) ve dört stil paketi ( Vegas Paketi, Renegade Paketi, Greaser Paketi ve Savaş Kahramanı Paketi ). https://en.wikipedia.org›Wiki› Mafya_II

Mafia II - Wikipedia, özgür ansiklopedi

, ve eksiksiz Mafia III deneyimi. Halihazırda bir Mafia Definitive Edition unvanına sahipseniz, Mafia: Trilogy'ye indirimli fiyatla yükseltebilirsiniz.

Mafia 3, Mafia 2'den Devam Ediyor mu?

-- Mafya III Mafia II'nin devamı ve yine de tamamen yeni bir top oyunu.

Mafya oyunları sırayla mı?

Onlar oluşur Mafia, Mafia: Definitive Edition, Mafia II, Mafia II Mobile, Mafia III ve Mafia III: Rivals .Mafia, Mafia 2 ile bağlantılı mı?

Mafia II, 2K Czech tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan 2010 yapımı bir aksiyon-macera oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Ağustos 2010'da piyasaya sürüldü; oyun bir 2002'nin Mafia'sının devamı ve Mafia serisinin ikinci bölümü.

Mafia 2 oynamak için Mafia oynamanız gerekiyor mu?

Yani, Mafia 2'yi ilk oyunu oynamadan oynamalısın . Ancak, bir Hikaye Severseniz ve Grafikler ve Oynanıştan ziyade oyunun Hikayesine odaklanıyorsanız, Mafia 2'yi Oynamadan önce ilk gamr'ı oynamalısınız.

Mafya Zaman Çizelgesi - Komple Seri Hikayesi (Bilmeniz Gerekenler!)

31 ilgili soru bulundu