Mükemmel uyum iptal mi edildi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Rafaela Wintheiser V
Puan: 4.7/5(24 oy)

Perfect Harmony'nin ilk sezonu, 18-49 demografik ve 1.94 milyon izleyicide ortalama 0.42 reyting aldı. Perfect Harmony'nin diğer NBC TV şovlarına karşı nasıl bir performans sergilediğini öğrenin. Perfect Harmony iptal edildi , yani ikinci bir sezon olmayacak.

Mükemmel uyum iptal mi edildi?

NBC iki diziyi iptal etti Hollywood Reporter'a konuşan kaynaklar, ilk yıl gösterileri: Komedi Mükemmel Uyum ve drama Lincoln Rhyme: Kemik Koleksiyoncusu Avı'nın 2020-21 sezonunda geri dönmeyeceğini söyledi.

Lincoln Rhyme Neden İptal Edildi?

Perfect Harmony ilk ve tek sezonunu Ocak ayında tamamlarken, Lincoln Rhyme Mart ayında sona erdi. NBC yorum yapmaktan kaçındı. İptaller, ağlar ve stüdyolar, üretimin durdurulmasının ardından sonbahar sezonuna nasıl devam edecekleriyle boğuşuyorken geliyor. koronavirüs pandemisi .Lincoln Rhyme İptal Edildi mi?

Lincoln Rhyme: Kemik Toplayıcı Avı iptal edildi , yani ikinci bir sezon olmayacak.

Mükemmel uyum 2021'de geri mi geliyor?

Perfect Harmony iptal edildi, bu yüzden ikinci sezon olmayacak .

Perfect Harmony l 1 Sezondan Sonra İptal Edildi l NBC

30 ilgili soru bulundu

Perfect Harmony'nin 2. Sezonu Olacak mı?

'Mükemmel uyum' İptal edildi : Anna Camp, Komedi için 2. Sezon Olmayacağını Onayladı | TV Hattı.

Babalar Konseyi İptal Edildi mi?

Konseyi babalar iptal oldu , yani ikinci bir sezon olmayacak.

Stumptown neden geri gelmiyor?

ABC'nin ' Stumptown', COVID'deki zamanlama sorunları nedeniyle Sezon 2'nin yenilenmesinden sonra iptal edildi -19-yükseltilmiş yıl. 'Stumptown', COVID-19 pandemisinin en son eğlence kazası gibi görünüyor. ... ABC, pandemi üretimi durdururken yapılan 19 gösterinin yenilenmesinin bir parçası olarak Mayıs ayında ikinci bir sezon için 'Stumptown' aldı.

68 viski geri mi geliyor?

Paramount Network, tek bir sezonun ardından dramatik 68 Whiskey'i iptal etti . M*A*S*H-esque şovu, Afganistan'daki bir üste askeri sağlık görevlilerini takip ediyor. ... 10 bölümlük dizisi Mart'ta tamamlandı; dizi, CBS All Access'te yayınlanıyor.


Kemik toplayıcı yakalanır mı?

Kemik Koleksiyoncusu, Lincoln'ün ceketinden kamerayı aldı ve iğneyle kendini bıçakladı. O iğne, Kemik Koleksiyoncusuna Lincoln olmanın nasıl bir şey olduğunu hissettiren felç edici bir zehirle bağlanmıştı. Sadece geçici olurdu, ama Bone için yeterince uzun. Koleksiyoner tutuklanacak .

MacGyver İptal Edildi mi?

bu CBS aksiyon draması MacGyver, yayında beş sezonun ardından iptal edildi . ... CBS Entertainment başkanı Kelly Kahl, CBS'deki hepimiz, Lucas'ın ve ekibin geri kalanının yanı sıra Monica'nın, yazarların ve tüm ekibin inanılmaz çalışması ve özverisi için son derece müteşekkiriz.

Lincoln Rhyme nasıl felç oldu?

Lincoln Rhyme eskiden NYPD'nin adli tıp başkanıydı. Suç mahallini araştırırken üzerine bir ışın düştü ve onu tuzağa düşürdü ve şimdi kuadriplejisi var. Sol elinde yüzük parmağının kontrolü var ama bunun dışında boyundan aşağısı felçli.

Kötülük İptal Edildi mi?

Yeni evi Paramount+, Robert ve Michelle King's Evil'de yayınlanan 2. Sezonunun üç bölümü yenilendi. üçüncü sezon ViacomCBS yayıncısı tarafından.


Tek boynuzlu at İptal edildi mi?

Walton Goggins, The Unicorn'da rol aldı. CBS tarafından yenilenmedi . ... İptal edilen bir dizi için üzülüyorum, CBS'nin The Unicorn with Walton Goggins, harika bir topluluk hissi vardı.

Milletvekili İptal mi Edildi?

Fox'ta yardımcısı görevden alındı

Fox, Stephen Dorff'un Los Angeles County için şerif olarak devralan beşinci nesil bir kanun köpeğine sahip olduğu birinci sınıf dramasını iptal etti.

Stumptown 2020'de geri mi dönüyor?

'Stumptown' İptal Edildi: 2. Sezon Yok Veya Cobie Smulders Serisi – Son Tarih.

Süpermarket İptal Edildi mi?

NBC akşam 8'e ayarlandı. 25 Mart Perşembe, hit komedisi Superstore'un bir saatlik dizi finali için. Ağ, Aralık ayında dizinin şu anki altıncı sezonu ve toplam 113 bölümü ile sona ereceğini duyurdu. bu iptal yıldızı America Ferrera'nın sezon başında çıkışını takip etti.


Portland neden Stumptown olarak adlandırılıyor?

Stumptown Cold Brew ülkeyi kasıp kavurmadan önce, 'Stumptown' kütüklerle dolu gerçek bir kasabaydı. Portland bu ismi eski moda bir şekilde aldı: 1800'lerin ortalarında, şehir hızla büyüyordu ve insanların burada yaşayabilmesi için arazinin sinir bozucu ağaçlardan temizlenmesi gerekiyordu. .

Babalar Konseyi televizyona dönecek mi?

Babalar Konseyi ikinci sezon için yeniden toplanmayacak . Bir kaynak Variety'ye NBC'nin bir saatlik dramayı iptal ettiğini doğruladı. Dizinin dokuzuncu bölümü yayınlanmak üzereyken iptal haberi geldi. ... Council of Dads'ın senaryosu Tony Phelan ve Joan Rater tarafından yazıldı ve yürütücü yapımcı kadrosunda yer aldı.

İptal edildi mi?

Mayıs 2018'de gösteri bir dizi siparişi aldı. ... Nisan 2019'da dizi, 16 Nisan 2020'de prömiyeri yapılan ikinci bir sezon için yenilendi. Ocak 2020'de The CW, diziyi üçüncü sezon için yeniledi ve bu sezon prömiyeri 16 Nisan 2020'de yapıldı. 23 Haziran 2021 .

United We Fall neden iptal edildi?

15 Temmuz'da başlayan ve 26 Ağustos'ta final yapan dizinin yapımcılığını Sony Pictures Television ve ABC Studios üstlendi. Hızlı iptal bir Sony TV'nin neden modası geçmiş yayın modeli üzerinden ağ komedisi işinden çıktığını gösteren örnek .


Bekar ebeveynler İptal edildi mi?

Buna rağmen, ABC 'Bekar Ebeveynler'i iptal etti 21 Mayıs 2020 , 'Okullu', 'Bless this Mess' ve 'Emergence' ile birlikte. Dizi yıldızı Taran Killam, hayal kırıklığını sosyal medyadan dile getirdi. ... Maalesef 'Bekar Ebeveynler' için bu tür bir kitle desteği oluşturamadı.

Stumptown iptal mi edildi?

ABC'nin aniden fişi çekmesinin arkasındaki sebepler ne olursa olsun, iyi TV hayranları için bir darbe oldu. Portland merkezli yazar Greg Rucka'nın yazdığı çizgi roman serisinden uyarlanan Stumptown, keskin mizah anlayışı, sağlam yazımı ve güzel oyuncu kadrosuyla 2019-2020 sezonunun öne çıkan birinci sınıf programlarından biriydi.

Lincoln Rhyme ve Amelia Sachs ilişkisi var mı?

Lincoln Rhyme kitaplarındaki temel ilişki Rhyme ve Amelia Sachs arasındadır , gözleri ve kulakları sahada. ... Sachs'ın olay yerindeki çalışması Rhyme'ın dikkatini çeker; Hayatında hiç bir sahnede oynamamış olmasına rağmen doğal biri.